helkol helkol komentáře u knih

Než jsem se dostala před prvních 50 stránek, tak jsem uvažovala jestli jí mám číst dál, ale nakonec jsem ji dočetla, protože je Murakami můj oblíbený autor.Kniha je psaná velmi čtivým způsobem a i přes nudný začátek jsem knížku přečetla velice rychle. Recept jak se stát spisovatelem se tu nedočtete, ale dozvíte se něco o tom jak Murakami přemýšlí ..

25.04.2015 3 z 5

Stravování po půstu Stravování po půstu Hellmut Lützner

Super knížka která pomůže se stravováním po půstu a všechno dobře vysvětlí

19.04.2015 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Další skvělá knížka od Coelha

19.04.2015 4 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Inspirativní a zároveň vtipně napsaná knížka, která mě po celou dobu bavila

19.04.2015 4 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Nečekala jsem že se mi bude zrovna tato kniha líbit, ale díky povinné četbě jsem se k ní dostala a jsem za to ráda

15.04.2015

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Nepřijde mi nechutná zas tak moc jak tady někteří popisují :D ale je fakt že se dá knížka těžko hodnotit

L. A. Candy L. A. Candy Lauren Conrad

Pokud vás baví reality show a chcete fajn oddechovku tak určitě sáhněte po této sérii knih. Lauren Conrad mám odjakživa ráda a proto mě knížka velmi zajímala, připomíná mi pořady na MTV jako třeba The Hills nebo The City a dost mě bavila

15.04.2015 4 z 5

Hladovění pro zdraví Hladovění pro zdraví Vilma Partyková

Ideální knížka pro lidi kteří se chtějí dozvědět něco víc o půstech a chtějí se vyléčit z různých nemocí ,doporučuji :)

15.04.2015 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

fajn motivační kniha, pro ty kteří zvažují že změní práci a chtějí dělat něco co je opravdu naplňuje.. ikdyž se neztotožňuji se všemi autorovými myšlenkami a vlastně jsem se nedozvěděla ani nic nového, příběh to byl hezký..

15.04.2015 3 z 5

Jak prodat vycpaného žraloka za 12 milionů dolarů Jak prodat vycpaného žraloka za 12 milionů dolarů Don Thompson

Skvělá knížka která by měla být povinným čtením pro každého umělce

15.04.2015 4 z 5

Blanka Matragi Blanka Matragi Blanka Matragi

Po této knížce jsem sáhla proto že se zajímám o návrhářství a chtěla jsem se o něm dozvědět něco více, ikdyž se mi šaty Blanky vůbec nelíbí :D knížka mi přišla celkem fajn, čtivá a určitě bylo zajímavé dozvedět se něco o životě v Libanonu a jak to tam vlastně chodí, takže doporučuji

15.04.2015 3 z 5

Škola esoteriky Škola esoteriky Lobsang Rampa (p)

nejlepší knížka,je tady zmíněné fakt všechno co mě kdy zajímalo- od astrálního cestování až po hypnózu a vůbec všechno . .Jediné co bych knize vytkla jsou kapitoly, které jsou pojmenované jako lekce s číslem, raději bych si přečetla konkrétní název lekce než číslo které čtenáři vlastně vůbec neřekne o čem kapitola zrovna je. Ke knížce se budu určitě vracet

15.04.2015 5 z 5

Umění psychické ochrany Umění psychické ochrany Judy Hall

Zajímavá kniha, ale hodlám si jí přečíst ještě jednou protože jsem ji četla tak nějak ve spěchu ..

08.04.2015 4 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Jediné co se mi na knize nelíbilo byl ten nedokončený konec, jinak se velmi dobře četla a bavila mě

03.04.2015 4 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

knihu jsem četla jako povinnou k maturitě a určitě to byla dobrá volba

30.03.2015 4 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Ani jsem ji myslím nedočetla,moc velká nuda

30.03.2015 1 z 5

Reiki Reiki neznámý - neuveden

Je zde vše stručně a dobře popsáno a knížka je velmi čtivá takže se dá přečíst klidně za den

30.03.2015 5 z 5

Temné království Temné království Carmen Bin Ladin

Čtivá kniha která vás obeznámí se skutečným islámem a postavením ženy v tomto světě ,kdo se chce o tomto dozvědět víc,určitě by měl sáhnout zrovna po téhle knize )

30.03.2015 4 z 5

Aura v každodenním životě 2 Aura v každodenním životě 2 Manuela Oetinger

měla jsem od knihy asi větší očekávání...Nejzajímavějí kapitoly byly až ke konci :)

25.03.2015 3 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Měla jsem pocit že se v knize stále nic neděje, až někde u konce jsem ji hltala.Raději bych se vrátila k filmu než ke knize

13.03.2015 3 z 5