Hladovění pro zdraví

Hladovění není prostředkem k zhubnutí. Je to nástroj fyzické a duchovní očisty i cesta k léčení chronických a zhoubných nemocí bez použití medikamentů. Při hladovění organismus nedoplňuje energetické výdaje zvenku a je nucen existovat na úkor svých vnitřních zásob. Nastane proces zvýšené fyziologické regenerace, ozdravění a obnovení buněk, stabilizace molekulární a chemické soustavy organismu. Autorka sama různé metody hladovění mnohokrát vyzkoušela a dvacet let je používá. Její zkušenosti svědčí o tom, že ke každému je nutno přistupovat individuálně, a zároveň potvrzují, že jde o velmi účinnou metodu, kterou v té či oné míře může využít každý, kdo chce něco udělat pro své zdraví. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/53_/53578/hladoveni-pro-zdravi-53578.jpg 4.511
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Impuls

Jana_Z

Kniha je nesmírně zajímavá a skvěle zpracovaná. Trošku mě "obtěžovalo" časté opakování textu, ale na druhou stranu je právě opakování matkou moudrosti. U takové záležitosti jako jsou dlouhodobé půsty, to asi bude na místě.

helkol
15.04.2015

Ideální knížka pro lidi kteří se chtějí dozvědět něco víc o půstech a chtějí se vyléčit z různých nemocí ,doporučuji :)

AndyG
04.04.2013

Naším rodinným heslem vždy bylo...."hlavně nevyhládnout". Po přečtení už z půstů a léčebného hladovění nemám strach, protože jsem pochopila, že to není nic nenormálního a těším se, že se zbavím neduhů, které mě trápí. Je to cesta, jak bojovat proti rozpínavosti farmaceutického průmyslu. Celá kniha je přehledná a hlavně srozumitelná.