Umění psychické ochrany

Umění psychické ochrany https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95575/umeni-psychicke-ochrany-95575.jpg 3 9 3

Každý, kdo pracuje s jinými lidmi a otevírá jim vědomí, potřebuje jednoduché techniky, s jejichž pomocí se bude moci bezprostředně uzavřít a chránit. V této knize najdete základní a vysoce praktické prostředky psychické ochrany, vhodné pro skupiny i jednotlivce. Jsou to ověřené a vyzkoušené techniky - některé jsou staré tisíce let, jindy jsou to techniky jedenadvacátého století. Všechny se dají naučit velmi rychle: uvidíte, že se stanou samozřejmou a rutinní součástí vašeho života. Meditujete anebo jakkoli jinak usilujete o rozšíření svého vědomí? Jste terapeuty nebo léčiteli? Využíváte auto-hypnotických nahrávek? Přicházejí k vám lidé se svými problémy? Býváte věčně unavení nebo zmítaní beznadějí? Trpíte přemírou emocí? Postihují vás často různé nehody? Jestliže je vaše odpověď na kteroukoli z těchto otázek kladná, pak je pravděpodobné, že se potřebujete psychicky chránit.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

The Art of Psychic Protection , 1996

Neria
21.08.2023

Určitě doporučuju. Prostředků, jak se učit psychické obraně je tam spousta, takže si každý najde to svoje:)

helkol
08.04.2015 4 z 5

Zajímavá kniha, ale hodlám si jí přečíst ještě jednou protože jsem ji četla tak nějak ve spěchu ..

Skawin
15.06.2014 4 z 5

Určitě velmi zajímavá kniha - jenom jsem se musela stále ptát - proč vynakládat tolik energie na svoji psychickou obranu, když stačí pouze útokům nevěnovat pozornost.. Ale to je pouze můj úhel pohledu. Na konci mě velmi zaujaly vizualizace..

psychotronika, parapsychologie psychohygiena duševní zdraví

Judy Hall
britská, 1943
2006  95%Kameny od A do Z
2010  84%Karma vztahů
2003  69%Umění psychické ochrany
2012  83%Karma z minulosti
2009  91%Kameny 2 od A do Z

Kniha Umění psychické ochrany je v