Havrnka Havrnka komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krásný, strhující příběh.

28.11.2019 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tak do této knihy jsem se vůbec nemohla začíst. Velmi jsem se těšila na novou knihu pana Bryndzy, ale s předchozí sérií se těžko srovnává. Neměla takové napětí, ani spád. Tak uvidím, jaké bude pokračování.

21.11.2019

Darebákova sázka Darebákova sázka Christi Caldwell

Oddechové čtení na dlouhé podzimní a zimní večery.

18.11.2019

Některé postřehy těchto lidí, většinou toužících po samotě, jsou zajímavé. Obdivuji jejich odvahu žít takový život. Jen tak v přírodě, bez jakéhokoliv zabezpečení.

09.11.2019 4 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Mark Roberts

Čtivá kniha s rychlým spádem. Krátké kapitoly tomu hodně napomáhaly. Podobný styl psaní má i spisovatel Petterson.

06.11.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moje první kniha od této autorky. Velmi se mi líbil styl psaní. Prolínání pohledů obou hlavních aktérů knihy bylo přehledné a kniha tím získala spád.

05.11.2019 5 z 5

Šumava - Zajímavosti o lidech, přírodě a řemeslech Šumava - Zajímavosti o lidech, přírodě a řemeslech Jiří Neumann

Velmi čtivě napsaná kniha připomínající historii Šumavy a jejího podhůří. Kniha poukazuje i na těžký život obyvatel, který si už nikdo z nás nedovede ani představit.

03.11.2019 5 z 5

Johana z Rožmitálu - Bouřlivý život s Jiřím z Poděbrad Johana z Rožmitálu - Bouřlivý život s Jiřím z Poděbrad Jiří Hanibal

Kniha se mi moc líbila. Ráda čtu historické romány, zejména z české historie. Člověka tak trochu donutí osvěžit svou paměť a popřípadě doplnit si vědomosti.

06.10.2019 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Luca Veste

Ze začátku jsem si myslela, že se mi dostala do ruky opět kniha se strhujícím dějem. Ale byl to jen pocit. Děj mi připadal chaotický, špatně jsem se v něm orientovala. Těžko se dalo rozeznat co je současnost a o minulost. Kniha mě celkově zklamala.

06.10.2019 odpad!

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Opět pěkný, mírně erotický příběh. Už se těším na pokračování.

07.09.2019 5 z 5

Krásná němá paní Krásná němá paní Božena Kuklová-Jíšová

velmi zajímavé a emotivní

02.08.2019

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět vynikající detektivka od pana Bryndzy.

29.05.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tak trochu ze života. Ale velmi čtivá kniha.

29.05.2019 4 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Knihu jsem četla již potřetí a opět mě nezklamala.

29.05.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

S touto knihou jsem bojovala skoro měsíc!! Jsem velikým milovníkem detektivního žánru, ale tak nudný a vleklý příběh jsem dlouho nečetla.

06.05.2019 2 z 5

Devátý soud Devátý soud James Patterson

Kniha se četla dobře. Krátké kapitoly, které stupňovaly děj. Jsem milovnicí detektivního žánru, tak jistě ještě sáhnu po knize od tohoto autora.

08.04.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Knihu jsem přečetla za dva dny. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Název knihy plně vystihl děj příběhu. Již se těším na další knihu pana Brynzy - SMRTÍCÍ TAJNOSTI.

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Opět skvěle vyobrazená práce kolektivu detektivů vedených Erikou Fosterovou.

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Pan Brynza opět nezklamal. Kniha se mi líbila víc než předcházející (Noční lov). Měla větší spád a více napětí. Opět za plný počet bodů!!!

Listopadoví motýli Listopadoví motýli Auður Ava Ólafsdóttir

Uf, konečně dočteno. Ale jen s velkým sebezapřením protože výzva je výzva. Nějak jsem děj nepochopila.

10.03.2019