Havrnka Havrnka komentáře u knih

Irská kráska Irská kráska Ann Moore

Knížka se mi velmi líbila. Nedovedu si představit, že bych žila v takové době. Velmi poutavý příběh popisující tvrdý život v době hladomoru. Doporučuji k přečtení

24.12.2017 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Jsem milovnicí detektivních příběhu, ale četla jsem lepší a napínavější.

05.12.2017 odpad!

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Toto byla moje druhá kniha od Keleový. I tuto jsem přečetla jedním dechem. Zajímavý pohled na život mladé rodiny, jejich tužby a potřeby. Pokud se člověk dokáže rozhlížet kolem sebe, zaznamená podobné situace i v reálném životě. Ale jen málokdo řeší svou situaci tak, jako hlavní hrdinka.
Doporučuji jako dobré oddechové čtení na dlouhé zimní večery :0))

18.11.2017 5 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Pro mne dobré oddechové čtení, které jsem si přibalila na dovolenou. Příběh se pozvolna rozvíjí. Někomu asi bude vadit, že hlavní hrdinka je ponořená do sebe a své minulosti. Myslím si, že je to pochopitelné po tak velké životní ztrátě. Ale konec dobrý!
Já měla větší problém s drobnými chybami v textu.
Doporučila bych dál!!!!

15.10.2017

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Úsměvné oddechové čtení. Chvílemi mimo realitu - Himmlerovo apartmá s kachlíky s hákovými kříži by zajisté "nepřežilo" komunistickou éru- ale jinak celkem dobré Doporučila jsem kamarádce.

17.04.2017 4 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Mám ráda knihy Jude Deveraux a v minulosti sem přečetla většinu jejich knih u nás vydaných. Jen se mi nikdy nepodařilo sehnat tuto knihu. Jsem ráda, že jsem měla možnost si jí přečíst, protože opět nezklamala. Prolínání časů moderních a středověkých bylo úchvatné. Čtenář je postupně do děje vtahován a já měla pocit, jako bych s hrdinkou byla v šestnáctém století a živě jsem si představovala Nicholase, jak "zápasí" s modernem. DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ

06.04.2017

Jáchymovští démoni Jáchymovští démoni Vlastimil Vondruška

Moje první kniha od p. Vondrušky. Jednoduché odpočinkové čtení.

06.04.2017

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Dobré oddechové čtení po náročném pracovním vypětí.

04.03.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Moje první kniha od Jojo Moyes. Ze začátku jsem se trochu špatně orientovala a čtení mi nešlo, ale pak mne příběh pohltil a knihu jsem dočetla jedním dechem.
Už se těším na další knihy této autorky-věnovala jsem 2 dceři pro radost. Tak se snad podělí :D)

26.02.2017 4 z 5

Věčnost Věčnost Jude Deveraux (p)

Mám ráda toto oddechové čtení. P? ři takto napsané knize, člověk zapomene na nepříjemnosti pracovního dne.

07.02.2017

Horský vavřín Horský vavřín Jude Deveraux (p)

Pěkné odpočinkové čtení.

26.01.2017