hanap hanap komentáře u knih

Viktor a Lady ze Shalottu Viktor a Lady ze Shalottu Petr Eidler

Přečteno, ale už se k této knize nikdy nevrátím. Je mě to líto, nebavila mě.

05.04.2017 3 z 5

Pach smrti Pach smrti B. M. Horská

Četla jsem na dovolené a mě se kniha líbila. Zajimavé spojení Anglie a ČR, promě dobrá zápletka.

05.04.2017 4 z 5

Hra o pizzu Hra o pizzu John Grisham

Knihy Johna Grishama znám,ale tato je jiná. Americký fotbal neznám, vůbec nevím jak hra na hřišti vypadá. Plné talíře jídla. Nedočetla jsem.

28.02.2017 3 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Přečetla jsem, ale nevím, pochválit nebo kritizovat,...

28.02.2017 3 z 5

Podraz ve vznešeném stylu Podraz ve vznešeném stylu Inna Rottová - Mirovská

Zajimavý náhled do života profesionálních tlumočníků. Sympatická hlavní hrdinka. Dobrá zápletka osudu celoživotních kamarádek. Kniha má spád, doporučuji.

29.01.2017 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tak tuto knihu nedám, přes velkou snahu číst dál, knihu odkládám.

31.12.2016 1 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Skvělá, drsná, napínavá, čte se jedním dechem. Je to moje první z této série, zkusím si to doplnit.
Trochu mě štval Sebastian s tou depkou, ale nakonec se to dá pochopit, po tom co prožil. Jsem spokojená.

31.12.2016 4 z 5

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

Za mě jedna z nejlepších knih, které jsem letos přečetla. Líbí se mě styl jakým p. Hájíček píše. Děkuji

31.12.2016 4 z 5

Divoké labutě Divoké labutě Jung Chang

Koupila jsem jako audioknihu v podáni Hany Maciuchové. Tento pohled na Čínu byl pro mě úplně nový. O tom jaká se tam děli a dějí zvěrstva jsem něco věděla, ale z vyprávění hlavní hrdinky a autorky knihy mě mrazí. Rozhodně kniha stojí za přečtení ( poslech).

11.11.2016 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Pěkný příběh, líbí se mě styl jakým je kniha napsaná, doporučuji .

24.10.2016 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Nejlepší kniha (mého) léta 2016. Carla Morcka z Oddělení Q a jeho pomocníky jsem si zamilovala.

02.09.2016 5 z 5

Smrt s vyhlídkou Smrt s vyhlídkou Natálie Nera

Fajn letní detektivka k vodě.

30.08.2016 3 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Skvělé, je jasně videt, že p. Dán zná prostředí policie a dovede velmi poutavě napsat krimi román.

19.08.2016 5 z 5

Himmlerova kuchařka Himmlerova kuchařka Franz-Olivier Giesbert

Jako audio kniha v podání pani Medvecke vynikající.

19.08.2016 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Básník, výborná kriminálka, již se chystám na další.

20.07.2016 5 z 5

Zkaženost Zkaženost Brian Freeman

Skvělá kniha, napínavá až do konce, překvapivé rozuzlení. Sympatický poručík Stride.

29.06.2016 4 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Zajímavé, málo zpracovávané téma.

23.06.2016 4 z 5

Podzimní vražda Podzimní vražda Mons Kallentoft

Výborná detektivka, jen ta Malin, pořád jsem čekala, že se dá do kupy. Určitě si přečtu i další díly .

09.06.2016 4 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Mě se kniha líbila, přidám brzy nějakou další.

29.05.2016 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Dlouho jsem této knize odolávala, nelíbil se mě její název. Nyní po přečtení jsem nadšená, napínavá zápletka, mě sympatický vyšetřovatel, na víc to dobře skončí. Výborné.

19.05.2016 5 z 5