Podzimní vražda ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Déšť smáčí zámek Skogså u Linköpingu. Kapky se snášejí na zem a na tělo, které plave ve vodním příkopu. Bohatý právník a nový majitel zámku Jerry Petersson byl zavražděn. Inspektorka Malin Forsová brzy začne podezřívat předchozí majitele zámku, aristokraty, kteří jistě nemají radost z toho, že museli prodat rodinný majetek Jerrymu Peterssonovi. Mohl to ale být motiv vraždy? A jaké další zlé síly se probudily na pláních Östgötalandu? A kdo byl ve skutečnosti Jerry Petersson, muž, který se skrýval za svými miliony, drahými obleky a sbírkou obrazů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/148940/malin-forsova-podzimni-vrazda-Idl-148940.jpg 3.9213
Série:

Malin Forsová (3.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno: (ekniha), Host
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Kniha Podzimní vražda

Přidat komentář
smithynka
14. května

Tento díl knihy mi přišel trochu slabší, nezáživný. Malino chování mi lezlo krkem. Doufám, že v dalším díle to bude lepší.

marketakic
04.10.2018

Napínavá, vtáhla mě a tak byla rychle přečtená.

dalia1769
28.08.2018

Opět velmi dobrý díl, podzimní atmosféra dotvářela příběh jako tomu bylo u zimy i léta. Detektivní příběh nemá chybu. Trochu méně už mne bavily Malininy problémy s alkoholem a její chování k dceři...

Devil-Ivet
08.07.2018

Tentokrát jsem se začetla hned na začátku. Bylo to napínavé a chytlavé. Jen ta Malin… Začíná mi jít krkem...

Toňula
09.05.2018

Styl psaní Monse Kallentofta není jednoduchý, i v případě tohoto románu si musí čtenář zvyknout na "lyrické" pasáže promluv mrtvých a na básnické obraty ve vyprávění. Kniha není špatná, děj zajímavý a napínavý, jen pasáže s Malin mě trochu doháněly k šílenství - její neustálý boj s alkoholem a sama se sebou docela kazil můj celkový dojem z knihy. Ale rozhodně stojí za přečtení a já doufám, že v příštím díle se Malin vzpamatuje a začne se chovat více profesionálně.

kleo9554
08.04.2018

čím dál tím horší...

marketa6511
12.01.2018

První a poslední kniha autorky... ač jsem zrovna ve čtení rozjetá, tak tahle knížka mi prostě nesedla. Nemá to švih, víc se řeší vnitřní problémy vyšetřovatelky, než případ samotný a nikam se to neposouvá, i když jsem už ve třetině. Takže v té třetině skončím i s touto knihou.

kap66
23.12.2017

Neustávající déšť nezahání žízeň Malin Forsové... Tequila jí zabíjí mozkové buňky ve velkém, takže nám musí autor víckrát slovně připomenout, že je nejlepší vyšetřovatelka - sami byste to ve větší části knížky neřekli. Asi to byl autorův záměr, trochu nám ji znechutit (myslím Malin, ale nakonec i tu tequilu!), třeba ji v dalším díle postaví na nohy (teď myslím už jen Malin - a doslova, tady toho na zemi proválela dost); doufám, a proto si "jaro" přečtu. A to přesto, že Kallentoft trochu zjednodušil styl psaní; škoda, mně se líbil, byl tím jedinečný.