Pach smrti

Je chladné lednové ráno. Na venkovské silnici nedaleko anglické univerzity je nalezena mrtvá žena. Její smrt obestírá řada nejasností: oběť se nedaří identifikovat, příčina úmrtí není dlouho zřejmá, stejně jako se neví, zda o život přišla na místě, kde byla nalezena. Jak s případem souvisí další oběti násilí včetně té, která zemřela uprostřed pražské vilové čtvrti? Pátrání vede inspektorka Elen Jollyová, která už má leccos za sebou v profesním i osobním životě. Je posedlá prací, což má poslední dobou na její soukromí opravdu neblahý vliv. Změnit to ale nedokáže. Musí se soustředit na práci. Tentokrát ji pátrání po vrahovi zavede do prostředí, kde zločin dosud nevyšetřovala, ale i do míst, která jsou jí více než blízká....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/150644/pach-smrti-150644.jpg 3.613

Inspektorka Elen Jollyová 1.

Detektivky, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Pach smrti

čef
09.09.2019

Příjemné počtení, pokud se vůbec toto dá napsat o příběhu, kde se vyskytuje nejedna zavražděná osoba. Příjemná ve smyslu, že se zde autorka věnuje samotné kauze a nevyhledává zbytečné odbočky a jiné výplňovky. Rovněž zde není příliš přehánění všeliké a zápletka je také pro mne uvěřitelná, i když se rozbíhá málem po celém světě. Takže jen tak dál.

jana79
24.02.2019

Klasika ktera nezklame

vojteska70
18.07.2018

Líbila se mi a dobře se četla

hanap
05.04.2017

Četla jsem na dovolené a mě se kniha líbila. Zajimavé spojení Anglie a ČR, promě dobrá zápletka.

peprminta
16.12.2016

Nejdříve jsem od autorky četla Brouka, který mě namlsal, takže jsem měla vysoká očekávání, která se, bohužel, nenaplnila. Přišlo mi to příliš rozvleklé, musela jsem se nutit, abych to vůbec dočetla.

malen
12.06.2015

Mě to moc nenadchlo, dlouhé nezáživné odstavce, příliš mnoho postav. Pamatuji lepší české detektivky.

LéňaS.
28.04.2015

Mohlo to být napínavější a čtivější. Hezčí je druhá kniha, ta mě bavila

Zdenik
02.11.2014

Výborná detektivní prvotina autorky. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Autorka bravurně vykresluje jak charakteristiky postav, tak místa, ve kterých se příběh odehrává a perfektně si pohrává s dějem, který postupně graduje a nenechá Vás knihu odložit. Velmi nápadité je také akademické prostředí, do kterého je děj zasazen - myslím, že spousta čtenářů a čtenářek bude překvapena rivalitou a soutěživostí v této oblasti. Už se těším na Brouka :)

Kniha Pach smrti je v