Haldasha Haldasha komentáře u knih

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Neurazi, nenadchne.

23.10.2014 2 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Tato kniha me vubec nezaujala, nudne.

26.05.2014 2 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Bezva :) Opet jsem se nemohla otrhnout :)

31.12.2014 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Uprimne me kniha vubec nenadchla. Po par dnech po precteni uz ani clovek nevi o cem ze to bylo.

18.11.2014 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha me obcas rozesmala, ale ze bych ji musela cist znovu, to ne. Jako oddychovka na vecer ujde.

23.10.2014 2 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Uzasne napsana kniha se smutnym koncem. Urcite stoji za precreji.

30.08.2014 5 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

Příběh nebyl spatny, ale promlouvani k ctenari se mi nelibilo, nebavioo me a preskakovala jsem.

13.08.2014 3 z 5

Koupila jsem si knihu, protoze ji vsichni vychvalovali do nebes. Zacatek se mi docela libil, ale v pulce knihy me to prestalo bavit. Casti kde mluvi o historii me nezaujali. K docteni knihy jsem se musela nutit.

10.06.2014 2 z 5

Rebelka - Odvrácená strana islámu Rebelka - Odvrácená strana islámu Ayaan Hirsi Ali

Silny pribeh silne zeny. Urcite stoji za precteni.

26.05.2014 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Na první díl to nemá :-) Ale dalo se to číst...

08.02.2019 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Přišlo mi to jako okopirovana první čas jen se změnili jména a místo... Chuť pustit se do dalšího dílu už opravdu nemám

02.04.2016 2 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Ideální jako oddychovka a když toužíte po nějaké to romantice.... Od začátku je jasné jak to dopadne....

02.04.2016 3 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Jako oddychovka, proč ne. Bohužel pro mě to bylo nezáživné. Už od začátku jsem věděla konec. Kniha na kterou se lehce zapomene.

30.04.2015 2 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Bez detailnich popisu budov atd . bych se obesla. Presto skvela kniha, s aktualnim a zajimavym tematem.

09.02.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Hezky pribeh, ale porad jsem cekala co se bude dit dal a najednou konec :( Skoda.

31.12.2014 3 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Kazdopadne paradni, zhltnuto za jeden vecer az mi bylo lito , ze je konec. Chtelo by to dalsi dil :)

31.12.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Perfektni kniha, zacala jsem cist a nemohla se odthnout a bylo mi lito , ze za jeden vecer bylo precteno. Mohla byt cist dal a dal. Urcite doporucuji si precist :)

31.12.2014 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Tento dil me opravdu nebavil, bylo to jako cist dve predchozi knihy znova, az na ty vsuvky ze soucastnosti.

24.12.2014 1 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Proste libilo :)

14.12.2014 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Vtipne napsana kniha z muzskeho pohledu, kde i ,,devkar,, se muze zamilovat a dospet. Jako oddechovka na vecer, parada. Zhltla jsem to vcera vecer za par hodin.

12.12.2014 3 z 5