Haldasha Haldasha komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Na první díl to nemá :-) Ale dalo se to číst...

08.02.2019 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Přišlo mi to jako okopirovana první čas jen se změnili jména a místo... Chuť pustit se do dalšího dílu už opravdu nemám

02.04.2016 2 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Ideální jako oddychovka a když toužíte po nějaké to romantice.... Od začátku je jasné jak to dopadne....

02.04.2016 3 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Jako oddychovka, proč ne. Bohužel pro mě to bylo nezáživné. Už od začátku jsem věděla konec. Kniha na kterou se lehce zapomene.

30.04.2015 2 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Bez detailnich popisu budov atd . bych se obesla. Presto skvela kniha, s aktualnim a zajimavym tematem.

09.02.2015 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Konecne se zacalo dit neco zajimaveho. Jen se mi nelibilo jak autorka porad dokola omyla kdo je Dhampyr, kdo je moroj atd.,to uz mi leze na nervy. A to co udelala Dimitrijovi to ji neodpustim. Necekala jsem to, cekala jsem ze se to vyvine uplne jinak :-(

15.01.2015 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Hezky pribeh, ale porad jsem cekala co se bude dit dal a najednou konec :( Skoda.

31.12.2014 3 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Kazdopadne paradni, zhltnuto za jeden vecer az mi bylo lito , ze je konec. Chtelo by to dalsi dil :)

31.12.2014 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Bezva :) Opet jsem se nemohla otrhnout :)

31.12.2014 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Perfektni kniha, zacala jsem cist a nemohla se odthnout a bylo mi lito , ze za jeden vecer bylo precteno. Mohla byt cist dal a dal. Urcite doporucuji si precist :)

31.12.2014 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Tento dil me opravdu nebavil, bylo to jako cist dve predchozi knihy znova, az na ty vsuvky ze soucastnosti.

24.12.2014 1 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Proste libilo :)

14.12.2014 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Vtipne napsana kniha z muzskeho pohledu, kde i ,,devkar,, se muze zamilovat a dospet. Jako oddechovka na vecer, parada. Zhltla jsem to vcera vecer za par hodin.

12.12.2014 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Uprimne me kniha vubec nenadchla. Po par dnech po precteni uz ani clovek nevi o cem ze to bylo.

18.11.2014 2 z 5

Jak se zbavit Matthewa Jak se zbavit Matthewa Jane Fallon

Knihu jsem zdarne docetla. Vadilo mi, ze tam neni prima rec, obcas jsem se ztracela v tom o kom se zrovna pise a bohuzel konec me nijak neprekvapil. Na zabiti nudneho vecera dostacujici, ale knihu nemam potrebu cist znova.

18.11.2014 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Kniha me bohuzel nijak nenadchla, nic zajimaveho, necekaneho jsem se nedocetla.

16.11.2014 3 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Neurazi, nenadchne.

23.10.2014 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha me obcas rozesmala, ale ze bych ji musela cist znovu, to ne. Jako oddychovka na vecer ujde.

23.10.2014 2 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Pěkně napsaná kniha, humor, laska, pohoda. Určitě jako oddychovka parádní :)

18.10.2014 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

50 odstinu pres kopirak, ani jsem nedocetla...

18.10.2014 1 z 5