gudaska gudaska komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Ráda bych napsala přečteno jedním dechem, ale skrz čas mi nebylo dopřáno, tak napíšu více dechy :-D Četla se fakt sama a já čekala, co z toho vše vzejde, bohužel jsem se moc nepletla... ale ten konec :( Obávám se, že takových rodin jako tato je spousta, chudáci děti, proto dívejte se kolem sebe, třeba taky odhalíte nějakou podobnou situaci ;)

10.06.2020 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Ano, mohu souhlasit, čekání se vyplatilo, paní Lanczová opět nezklamala ani po těch letech. Zavzpomínala jsem na mládí, jak jsem četla první knížku od ní a hltala a hltala další, co už byly napsané. Příběh ze života, který Vás nenechá odložit knihu, dokud nebudete vědět, jak to dopadne ;) :-P

03.06.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hodně silný příběh, konec jsem dočítala v noci, naštěstí jsem neměla z toho noční můru....Ale tohle prožít nechce nikdo, tedy klobouk dolů před lidmi, co to zažili a ještě to přežili!!!

27.03.2018 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Moje první knížka od této autorky a musím říct, že se příjemně četla, i když měla pár slabých míst, ale zároveň dokázala chytnout číst a číst. Fajn oddechovka ;)

26.01.2021 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Ze začátku hodně napínavé a morbidní, následovalo pomalejší tempo, kterým bylo třeba se prokousat, ale druhá polovina knihy stála za to a já nutně potřebovala vědět, kdo je vrah. Velké překvapení.... kniha dočtená v noci, jinak to nešlo :-D

22.05.2019 4 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Knížka se četla velice svižně. Oddechové čtení pro ženy, myslím, že každá z nás si tam najde něco ;)

19.06.2021 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Erotický román u kterého vypne snad každá z nás a nechá se unášet dějem ;)

07.06.2020 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Ze začátku to bylo takové nezáživné...akce s přáteli a pak se to rozjelo na plné obrátky. Musím říct, že takového psychopata nikdo nechce potkat, ale myslím si, že takových žen je bohužel na světě víc, co už toto prožilo :( Ale nakonec to dopadlo, jak mělo..... ;)

22.05.2018 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Aňu mám ráda jako herečku a poznat i její život z části bylo moc fajn. Pohodové, oddechové čtení :)

06.03.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Na Panáka jsem se těšila, ale ve výsledku zas taková hitparáda to nebyla, ale každému se líbí něco :)

12.12.2017 3 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Tak toto je první detektivka od ní co jsem četla, musím říct, že mě vyloženě nezklamala. Napínavé od začátku do konce. No a jak to nakonec dopadlo mě překvapilo, ale to ať si zjistí každý sám ;)

25.09.2013 4 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Moje první knížka od Jojo, musela jsem si zvykat na to, jak je knížka psaná...oproti jiným než čtu. Příběh je velice poutavý a ještě navíc o knihovnicích a koních :) Určitě si přečtu další knihu, abych mohla srovnat, která je lepší ;)

25.04.2021 4 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Dle anotace a dřívějších recenzí jsem čekala o dost víc, ale bohužel to se nekonalo. Autorka si s tím mohla jistě více vyhrát, jenže.... :( Hodně se to protahovalo...ale třeba někomu sedne víc, jak mě ;)

14.01.2021 2 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Četla se jedním dechem, toto zažít by už nechtěl nikdo....

10.08.2020 4 z 5

Muslimská pomsta Muslimská pomsta Iva Karlíková

Opět velice napínavé čtení, ale Iva si za to mohla vlastně sama, ale jak se říká, lásce neporučíš... opravdu dlouho ji trvalo si sundat růžové brýle.

28.06.2019 4 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

Napínavý a poutavý příběh. Je kruté, jak někteří se dokážou chovat, jako opravdová hovada :( Ale jak se říká, přece jednou pohár přeteče....

14.03.2019 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Kniha zajímavá ze začátku, pak nějaký útlum a ne a ne se začíst, ale ke konci už zase jízda z kopce a posledních 50 stran na jeden zátah :)

21.01.2019

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Klobouk dolů před panem Doktorem, je to chlap na svém místě a dělá to co ho baví :)

20.01.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Fajnová detektivka. Parádně se četla, vždycky něčím mě nějaká kapitola nadchla a já nemohla přestat a četla dál a dál... Je pravda, že ten konec mohl být lepší, ale tak nemůžeme chtít všechno,že... Chci se určitě podívat i na filmové zpracování a co nejdřív se vrhnu na další knížku od tohoto autora.

18.02.2014 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Čekala jsem od této knihy daleko víc, když byla tak vehementně propagována a ono ejhle žádná sláva se moc nekoná. Většina lidí z mého okolí byla z této knížky docela odvařená, tak jsem se do toho pustila teda taky, mohlo by to mít klidně méně stránek, ale ne, autorka to musí opakovat a protahovat stále dokola. Každopádně první díl skončil tak nějak všelijak, že si i ten druhej díl přečtu :))

23.02.2013 3 z 5