gudaska gudaska komentáře u knih

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Četla se pohodově, vždy jsem se těšila, až budu moc knihu v čtečce otevřít a dozvědět se, jak to pokračuje. Nenáročné čtení, které pobaví i ta romantika tam je.... :)

14.05.2023 4 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Začátek napínavý, pak hodně hooooodně táhlý, pak zas trochu zaujme, nuda a konec zase pěkně jel, ale opravdu jsem čekala více na označený bestseller :-/

04.03.2022 3 z 5

Nějak jsem zapomněla odkliknout, že ji mám přečtenou... Četla se sama, takové pohodové oddychové čtení z prostředí létání. Práce to zajímavá, ale náročná, tato kniha to osvětlí až až :)

04.03.2022 3 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Knížka se četla velice svižně. Oddechové čtení pro ženy, myslím, že každá z nás si tam najde něco ;)

19.06.2021 4 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Moje první knížka od Jojo, musela jsem si zvykat na to, jak je knížka psaná...oproti jiným než čtu. Příběh je velice poutavý a ještě navíc o knihovnicích a koních :) Určitě si přečtu další knihu, abych mohla srovnat, která je lepší ;)

25.04.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Moje první knížka od této autorky a musím říct, že se příjemně četla, i když měla pár slabých míst, ale zároveň dokázala chytnout číst a číst. Fajn oddechovka ;)

26.01.2021 4 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Dle anotace a dřívějších recenzí jsem čekala o dost víc, ale bohužel to se nekonalo. Autorka si s tím mohla jistě více vyhrát, jenže.... :( Hodně se to protahovalo...ale třeba někomu sedne víc, jak mě ;)

14.01.2021 2 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Kocoury doma máme, takže každý den zažíváme něco nového... Příběhy fajn, některý více, nějaký méně. Hodně oddychové čtení.

04.12.2020 3 z 5

Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství Jill Smokler

Myslím, že každá maminka se tam v něčem pozná. Holt my matky, to nemáme někdy jednoduché. Pohodové čtení pro zasmání ;)

28.09.2020 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Četla se jedním dechem, toto zažít by už nechtěl nikdo....

10.08.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Ráda bych napsala přečteno jedním dechem, ale skrz čas mi nebylo dopřáno, tak napíšu více dechy :-D Četla se fakt sama a já čekala, co z toho vše vzejde, bohužel jsem se moc nepletla... ale ten konec :( Obávám se, že takových rodin jako tato je spousta, chudáci děti, proto dívejte se kolem sebe, třeba taky odhalíte nějakou podobnou situaci ;)

10.06.2020 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Slabší pokračování bastarda, které poměrně rychle plyne, ale občas jsem se ztrácela v ději...

07.06.2020 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Erotický román u kterého vypne snad každá z nás a nechá se unášet dějem ;)

07.06.2020 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Konečně zdoláno..... :) Začátek napínavý masakr, ale pak pozvolna šlo tempo dolů, což mě teda mrzelo, ale za půlkou to zase začalo být fajn a napětí gradovalo.

29.03.2020 2 z 5

Mateřská, ale určitě ne dovolená Mateřská, ale určitě ne dovolená Julie Halpern

Fakt jsem se nasmála, pro matky na mateřské, jak dělané :-D Situace s kocourem mě rozbrečela, doma máme dva, tak možná i skrz to nebo hormony :)

30.09.2019 4 z 5

První díl se mi líbil víc, teď už čtu abych věděla, jak to dopadne :)

30.08.2019 3 z 5

Srdce v písku Srdce v písku Klára Janečková

Pohodový příběh, který se četl sám. Bohužel i toto se může stát :( Velké plus za příběh z prostředí létání, které mám ráda. Určitě doporučuji pro milovníky oddechovek :)

14.08.2019 4 z 5

Smát nebo usmívat jsem se fakt musela a kolikrát jsem si představovala, jak to bude vypadat u nás :) Každopádně někdy je to dost přehnané, ale zároveň chápu, když chce člověk zaujmout, udělá cokoliv. Stejně se už těším na další díl, trampoty Čeňka a jeho fotra :-D

06.07.2019 4 z 5

Muslimská pomsta Muslimská pomsta Iva Karlíková

Opět velice napínavé čtení, ale Iva si za to mohla vlastně sama, ale jak se říká, lásce neporučíš... opravdu dlouho ji trvalo si sundat růžové brýle.

28.06.2019 4 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Moje první knížka s autistkou, musím říct, že velice zajímavé, jak dokáže přemýšlet a vidět svět. Příběh byl velice poutavý a já čekala, jak to dopadne a ne a ne se dočkat. Určitě doporučím dál :)

28.06.2019 5 z 5