Grety Grety komentáře u knih

Tvrdohlavá sestřička Tvrdohlavá sestřička Mary Higgins Clark

Matka i dcera žijí v naději, že jejich Mack někde spokojeně žije. Ještě že mají podporu ve strýčkovi Eliotovi :). Kniha mě bavila, přečetla jsem jí rychle.

17.05.2021 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Taková pěkná pohádka se šťastným koncem. Prostě mám ráda šťastné konce .

08.05.2021 4 z 5

A přece nezemřeš A přece nezemřeš Lee Child

Pěkná, čtivá a napínavá kniha. Snad jen bych vytkla, že hlavní hrdina je, až moc nesmrtelný...

22.02.2021 4 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Ta tanustkarska vseznalka Lena mě teda prudila. Doufám, že Will tu Angie už pošle k šípku..

01.02.2021 3 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Will je prostě šikovný, stydlivý chlapík ????. Zajímavé téma, dost zvrhlíků i nová parťacka se mi líbí ..

24.01.2021 4 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Čtivě napsaná kniha se zajímavými zápletkami. Pravda občas až moc přitažené za vlasy, ale mně prostě sedla.

20.01.2021 4 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Asi mi chybí happy end, když už tam pořád řeší ty vlky měl ho ten vlk probudit, jinak nevím proč zabírají tolik stran ????.

12.01.2021 3 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Carol Berg

Pokračování v duchu předešlých dílů. Mám ráda toho chlapíka, co je a není bůh, démon a nebo člověk. Poslední půlku, jsem se do toho musela nutit, bylo překombinované a moc naivní i na mé romantické ❤️.

30.12.2020 2 z 5

Odhalení Odhalení Carol Berg

Pokračování toulek čaroděje, jeho pána a mnoha národů. Mnoho zajímavých postav, příběhů myšlenek, někdy až moc. Ovšem nás mocný čaroděj, pořád nezklamal.

30.12.2020 3 z 5

Proměna Proměna Carol Berg

Osudy otroka a jeho hrátky s princem se mi líbily. Náš Ezarijec je tvrdý chlapík a vydrží mnoho, je to nadaný a mocný čaroděj. Poslední třetina knihy už nebyla tak čtivá, ale nelituji, že jsem vydržela.

30.12.2020 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Můj šálek kávy, drsná spravedlivá policistka a kupa zlých zkorumpovaných poldů. Těším se na další díl.

07.12.2020 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Pěkná kniha, v mnohých aspektech máme teď život lehčí. Dnes, už by jen málokdo strkal hlavu po chomoutu, aby nepřišel do hanby. Nehledě na dostupnost antikoncepce. Skoro se člověku zdá, že to už ani není pravda.

26.11.2020 4 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Ten Ian a jeho psycho matka mě fakt nebavil. Trošku mi to zkazilo dojem i z předešlých knih..

22.11.2020 2 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Aimee mě trošku pobavila svou šílenou láskou a vírou v cokoliv, co by jí vrátilo její vysněný život.. občas to bylo přetažene, ale jako čtení do vlaku, super

09.11.2020 3 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Jedná hvězdička za Normana ???? a jedna happy end.

26.10.2020 3 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Strike a Robin mám prostě ráda, když se do detektivní příhody ještě vtěsna trocha romantiky jsem spokojená.

21.10.2020 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Téma, které bylo, je o bude aktuální. Stacey zde ukazuje jinou stránku své osobnosti a malém za to zaplatí...

05.10.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Příjemná, napínava detektivka, navíc se dá přečíst za den. Konec parádní, pro mě vrah, až do konce nejasný.

03.09.2020 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Psychopatka Alex opět útočí, podle mého názoru, přitazene za vlasy..Případ se zajímavým námětem.

22.08.2020 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Pěkně napsána kniha o osudu jednoho budovatele vlasti.

23.07.2020 4 z 5