Gabriela143 Gabriela143 komentáře u knih

Netopierka Netopierka Michaela Ella Hajduková

Krásny obal s ešte krajším príbehom. Linda je sympatické mladé dievča, ktoré to má v hlave zrovnané. Erik na mňa svojím správaním pôsobí skôr ako starší brat než frajer, ale to je asi len môj pocit. Inak veľmi zaujímavá zápletka so Simonou. Teším sa ako si knihu prečíta dcéra a budeme ju spolu rozoberať.

28.09.2021 5 z 5

První věci První věci Irena Obermannová

Knihu som dočítala, ale viem že po nej už nesiahnem. Ofélia v rôznych životných obdobiach síce fajn, ale nudila som sa. Okrem iného tam je veľa metafor a miestami je to dosť zmätené.

24.09.2021 1 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Tak od tejto knihy som sa nevedela odtrhnúť. Zaujímavé prostredie, sympatickí hlavní hrdinovia. Super

16.08.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Melanie proste vie ako na to. Kniha má všetko, čo mať má - romantiku, vzrušenie, zaujímavú zápletku..

15.08.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Za mňa nie.. Ona sa stále opakuje, on je asi magor. Až posledná veta ma trošku prebrala, inak sa tam nič moc nedeje...

14.06.2021 2 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

No neviem... knihu som dočítala, ale celé je to také divné. Takto geniálne a vypočítavé dieťa je pre mňa nereálne. Koniec je z môjho pohľadu málo prepracovaný a neurčitý... alebo bude pokračovanie.

07.06.2021 2 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Klasická love story. Ona neskúsená,on úspešný a bohatý. Láska na prvý pohľad... priemerná kniha, ktorá neurazí ale ani nenadchne.

04.04.2021 2 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Aj keď sa kniha číta dobre je emotívna, už som sa miestami nudila. Myslím, že chlapcov z BAM už stačilo.

04.04.2021 3 z 5

Za mňa plný počet. Autentická reportáž bez príkras doplnená krásnymi fotografiami. Určitě si prečítam aj ostatné.

29.03.2021 5 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

Kniha sa číta veľmi dobre. Zaujímavá zápletka. A hlavný hrdina veľký sympaťák.

18.03.2021 5 z 5

Krízový plán Krízový plán Michaela Zamari (p)

Miška opäť nesklamala. Bavili ma vtipné dialógy medzi hlavnými hrdinami.Miky je neskutočný sympaťák. Oceňujem veľkosť knihy. Ani v tomto prípade vôbec nevadí že má skoro 500 strán, číta sa veľmi dobre. Pekný obal i obrázková príloha pre lepšiu predstavivosť. Dúfam, že autorka bude v sérii pokračovať príbehom Erika a Tami.

04.02.2021 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Kniha sa číta sama. Pútavý príbeh, zaujímavé prostredie.

01.01.2021 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Kontrakt 2 je podľa mňa lepší ako prvý diel. Priestor dostali aj postavy zo série Vested interest.

12.12.2020 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Pekná oddychovka. Veľmi dobre sa číta, ale to všetky knihy od Melanie..

12.12.2020 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Na mňa to bolo dosť pikantné, ale krásne zakončenie celej série...alebo nie?

04.12.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Penelope Ward sa veľmi dobre číta. Inak priemerná kniha.

18.11.2020 3 z 5

Nájdem ťa v čase Nájdem ťa v čase Michaela Ella Hajduková

Michaela E Hajduková opäť nesklamala. Veľmi pekne opísané i návraty do rôznych období a historických udalostí. Musím vyzdvihnúť ako autorka opisuje prežívanie účastníkov historických výprav. Určite som nečakala, že sa zamiluje práve do neho ani takýto koniec. Krásny epilóg.

14.11.2020 5 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Autorka opäť nesklamala. Kniha nabitá emóciami. Na začiatku som sa trochu obávala veľkého množstva postáv a zmätku, ale zbytočne. Možno mohla autorka voliť iný názov.

24.10.2020 5 z 5

Nepriznaná - Milovala som Ľudovíta Štúra Nepriznaná - Milovala som Ľudovíta Štúra Michaela Ella Hajduková

Druhá prečítaná kniha od tejto autorky. Veľmi pekne spracovala náročnú historickú tému. Osoby, o ktorých som sa kedysi učila dostali nový rozmer. Knihu som si užívala od prvej stránky. Michaelu Ellu Hajdukovú pridávam na zoznam obľúbených slovenských spisovateliek a teším sa na ďalšie čítanie.

28.09.2020 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aj keď som sa miestami nudila, kniha sa mi páčila. Teším sa na Maddoxa.

27.08.2020 4 z 5