Gabriela143 Gabriela143 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Veľmi silný príbeh...viac k tomu nemám čo dodať.

24.08.2020 5 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Naivný príbeh pre násťročných.

09.08.2020 2 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Kniha sa číta dobre. Veľmi pekný príbeh. Páči sa mi vývoj hlavných hrdinov.Autorka si mohla odpustiť zápletku s Victorom a nehodil sa mi tam ani spôsob, akým boli opísané milostné pasáže. Aj napriek tomu dávam plný počet.

09.08.2020 5 z 5

Dorianova kliatba Dorianova kliatba Michaela Ella Hajduková

Krásny romantický príbeh s ešte krajším zakončením.

16.06.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Typická American love story so všetkým, čo k tomu patrí. Kniha sa veľmi dobre číta. Sympatickí hlavní hrdinovia, hlavne Emmy. Páčilo sa mi doberanie Bentleyho s kamarátmi. Teším sa na príbeh Aidena a dúfam, že aj posledný z trojice dostane tiež svoj priestor.

30.05.2020 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Autorka opäť nesklamala. Kniha je vtipná a napínavá. Akurát by som ubrala pár štipľavých výrazov. Tento diel je podľa mňa lepší ako Komisár, ale Prokurátor je Prokurátor.

26.05.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Kniha sa číta sama. Hlavný hrdina je sympaťák a Charlotte trošku strelená. Záver knihy krásny..aj slzičky boli. Super

25.05.2020 5 z 5

Rekviem pre anjela Rekviem pre anjela Michaela Ella Hajduková

Zo začiatku mi to trochu trvalo začítať sa, ale potom to stálo za to. Páči sa mi zvrat v príbehu. Oceňujem veľmi pekný a pútavý popis v závere knihy. Teším sa ako to celé dopadne.

25.05.2020 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Po tejto knihe som siahla po x rokoch. Nádherný a zároveň smutný príbeh človeka.

13.05.2020 5 z 5

U tejto knihy som sa smiala od začiatku do konca. Čítal aj manžel a dosť sme sa bavili. Skvelá.

13.05.2020 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Veľmi pekná, vtipná oddychovka. Sympatickí hlavní hrdinovia. Číta sa sama. Odporúčam.

30.03.2020 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Veľké sklamanie. Čakala som viac.

30.03.2020 1 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha je veľmi dobre napísaná. Je vtipná, zmyselná a napínavá. Číta sa úplne sama. Teším sa na ďalšie diely. Odporúčam.

30.03.2020 5 z 5

Osud nevyjednáva: Klient môjho šéfa Osud nevyjednáva: Klient môjho šéfa Michaela Zamari (p)

Pokračovanie série Šéf môjho šéfa ma uchvátilo hneď od začiatku. Vtipné, pútavé čítanie od ktorého mi nešlo sa odtrhnúť. Podľa mňa je príbeh Liany a Johannesa ešte lepší ako prvé dva diely. Táto kniha patrí k mojím obľúbeným a už sa teším, ako si ju prečítam znova. Musím oceniť aj
"kabelkovú" veľkosť. Aj keď má kniha skoro 600 strán vôbec mi to nevadilo, naopak páči sa mi, že je všetko v jednom obale.

24.02.2020 5 z 5