Osud nevyjednáva: Klient môjho šéfa

Osud nevyjednáva: Klient môjho šéfa https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415038/bmid_osud-nevyjednava-klient-m-jho-sefa-5IZ-415038.jpg 4 37 5

Séria pokračuje, príbeh Liany a Johannesa, dva diely v jednom! Ich životné cesty sa mali pretnúť už niekoľkokrát. Avšak osud má svoj vlastný časový harmonogram. Johannes je mladý, úspešný a charizmatický Švajčiar s nadhľadom, ktorý si nenechal zničiť charakter vysokým číslom na bankovom účte. Liana je sebestačná žena, ktorá miluje cudzie jazyky, venuje sa tlmočníctvu, dabingu či videám, a popritom sa po náročnom rozchode snaží znovu nadobudnúť životnú rovnováhu pri novej rodine na Slovensku. Týždeň na čarokrásnom ostrove v Indickom oceáne vrcholiaci svadbou ich najlepších priateľov im konečne umožní stretnúť sa. Ich materinské jazyky sú odlišné, ale k vzájomnej príťažlivosti nie sú potrebné titulky. Iskra preskočí takmer okamžite, no čosi vo vzduchu im bráni, aby svojim citom nechali voľný priebeh. Obaja však pocítia nový elán, príval vášne a spaľujúcu túžbu. Johannes môže mať takmer všetko a ženu ako Liana hľadal pridlho, lenže, čo ak mu Liana môže dať všetko, okrem toho jediného, čo si za peniaze nekúpi? Má vôbec zmysel púšťať sa do vzťahu, ktorý je vopred odsúdený na zánik? Môže ich ťažká prekážka spojiť, alebo ich navždy rozdelí?... celý text

Rossalie572
31.08.2022 5 z 5

Krásný příběh. Asi nejlepší z těch tří. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Knihajeradost
21.03.2021 5 z 5

Kniha byla nádherná. Kromě lásky v ní najdete i nádhernou sílu přátelství mezi kamarády. Bylo to vtipné, pohodové čtení na volné chvíle, ale i dojemné. Knihu si můžete přečíst i bez znalosti předchozích dvou dílů, ale přeci jen je lepší, kdyby jste si je přečetli, protože se pak budete lépe orientovat v postavách.

Lenni_3006
16.02.2021 5 z 5

Príbeh čitateľa „vcucne“ a už nepustí. Je príjemne a veľmi dobre napísaný; je pútavý, krásne romantický, šteklivý, miestami úsmevný až komický. Autorka svojím spôsobom písania dopraje čitateľovi skutočne širokú škálu pocitov, pri ktorých sa strany čítajú samé. A samozrejme, o zamilovanosti do hlavnej mužskej postavy hovoriť ani nemusím. Odporúčam všetkými desiatimi.

Gabriela143
24.02.2020 5 z 5

Pokračovanie série Šéf môjho šéfa ma uchvátilo hneď od začiatku. Vtipné, pútavé čítanie od ktorého mi nešlo sa odtrhnúť. Podľa mňa je príbeh Liany a Johannesa ešte lepší ako prvé dva diely. Táto kniha patrí k mojím obľúbeným a už sa teším, ako si ju prečítam znova. Musím oceniť aj
"kabelkovú" veľkosť. Aj keď má kniha skoro 600 strán vôbec mi to nevadilo, naopak páči sa mi, že je všetko v jednom obale.

baja6755
22.09.2019 5 z 5

"Dajte jej pero a papier a ona vám napíše podmaňujúci príbeh, ktorý si vás získa od prvej stránky až po tú poslednú." - Takto nejako by som popísala túto neskutočne talentovanú autorku Michaela Zamari​, od ktorej sa mi podarilo dočítať knihu Osud nevyjednáva - takmer 600 strán za dva dni, no nemohla som sa od toho odpútať. Osud nevyjednáva ma zasiahol hneď z viacerých dôvodov, aj som si poplakala, aj som sa nasmiala, aj som sa nahnevala a aj sa mi uľavilo. Presne toto by mala výborná kniha s čitateľom urobiť - rozprúdiť v ňom emócie a pohladiť dušu. Liana si ako žena prešla neskutočným peklom, keď sa dozvedela správu, ktorá jej otočila život naruby a zmarila šance na plnohodnotnú budúcnosť. Dlho jej trvalo, kým sa so svojou situáciou ako-tak zmierila, no v tom jej do života prišiel ON. Krásny, charizmatický a podmanivý Johannes, ktorý nalomil jej pevné rozhodnutie držať sa ďalej od vážnych vzťahov. On chcel niečo, čo mu ona nemohla dať, a tak sa vzťah medzi nimi komplikoval už od samotného začiatku. V prvej časti knihy sa ocitáme na čarokrásnych Maledivách, kde sa začne neobyčajný príbeh lásky, a v druhej časti sa zase dej preniesol do Bratislavy, v ktorej znovu raz zaúradoval osud, aby cesty dvoch tvrdohlavcov opäť raz spojil. Ďakujem za čitateľský zážitok a knihu Osud nevyjednáva odporúčam všetkými desiatimi. Tvorba Mišky Zamari ma vrátila späť k čítaniu slovenských autorov, za čo jej zo srdca ďakujem.

milostné romány

Michaela Zamari (p)