Gabriela143 Gabriela143 komentáře u knih

Pánský klub Pánský klub Erica Katz

Aj keď je pre mňa prostredie právnických firiem neznáme, kniha je zaujímavá a číta sa veľmi dobre.

23.08.2022 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Musím uznať, že tento diel je o niečo lepší a aj vtipnejší ako 1. Pre niekoho, kto hľadá oddychovku na víkend dobré.

14.08.2022 2 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

No... dočítala som ju do konca, ale...už ten názov ma od toho dosť odrádzal (autorka mohla zvoliť nejaký iný). Bolo tam všetko, čo som čakala - nechutne bohatý a krásny chlap, obyčajná ale zato roztomilá "blondína" a nakoniec ... žili šťastne až na veky. Ako oddychovka budiš.

12.08.2022 1 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Prvá kniha od tohto autora. Aj keď to nebolo zlé, nejako ma to nenadchlo a hlavná hrdinka ma docela iritovala.

08.08.2022 3 z 5

Zoufalá volba Zoufalá volba Barbara Cartland

Síce to je milé, ale docela nuda.

01.07.2022 2 z 5

Pliaga Pliaga Michal Slanička

Táto kniha ma zaujala už svojou obálkou. A príbeh... jedným slovom super. Postaviť ho na základe reálnych udalostí chce naozaj veľký prehľad o danej téme. Autorovi sa to podarilo naozaj dobre. Dej je založený na udalostiach zo začiatku 19. storočia- epidémie cholery a východoslovenského roľníckeho povstania. Prelínanie osudov bohatých a chudobných, láska ale aj nenávisť... všetkého tak akurát. Žiadne dlhé a zbytočné opisy u ktorých by som sa nudila...hltala som každé slovo, každú vetu. Pridávam na zoznam obľúbených slovenských autorov a teším sa na ďalšie čítanie.

18.06.2022 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Za mňa nič moc. Kniha sa číta dobre, je aj miestami vtipná, ale celkovo docela nuda.

01.06.2022 3 z 5

ZlatovláSSka ZlatovláSSka Michaela Ella Hajduková

Opäť veľmi pekná, čtivá kniha.

22.05.2022 5 z 5

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

Opäť podarená kniha. Štýl písania mi sedí, kniha sa číta dobre. Oceňujem aj označenie veľmi pekných fotografií, v predošlej knihe mi to dosť chýbalo.

12.04.2022 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Toto je autorkina prvotina??? Kniha je jednoducho skvelá. Je v nej od všetkého niečo. Je vtipná, akčná a vášnivá. Nevedela som sa od nej odtrhnúť a už sa teším na ďalšie čítanie. Michaela Brnková len tak ďalej...

02.04.2022 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

No....aby som sa takto nútila do čítania sa mi snáď ešte nestalo. Jeden veľký chaos. Chvíľami som bola úplne stratená. Jediné za čo dávam nejakú hviezdu je tématika 2. sv. vojny. Myšlienka dobrá, len by to chcelo iné spracovanie.

31.03.2022 1 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Tak na tento diel som bola veľmi zvedavá. Autorka nesklamala a celú sériu krásne zakončila..

06.02.2022 5 z 5

Když zpívají cvrčci Když zpívají cvrčci Charles Martin

Kniha sa číta dobre. Niektoré opisy sú dlhé a zbytočné. Záver je podľa mňa rychlý. Aj keď som dala - ⭐ určite sa ku knihe ešte vrátim.

05.02.2022 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Pekné čítanie, aj keď sa Jameson chvíľkami choval ako kretén. A Tristan je zlatíčko.

07.01.2022 4 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Trošku sklamanie... predchádzajúce diely mi prišli o niečo lepšie. Tu som sa nejako nemohla rozčítať, aj keď na mňa Halton pôsobil ako veľmi sympatický muž.

29.11.2021 3 z 5

Berlínske hviezdy Berlínske hviezdy Michaela Ella Hajduková

To bola neuveriteľná jazda...keby som mohla, dám ešte jednu hviezdičku navyše. O tom, že záver ma úplne odrovnal ani nebudem písať.. Jednoznačne TOP!!!

22.11.2021 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Za mňa je to také nemastné, neslané...od začiatku až do konca..

08.11.2021 2 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Kniha sa číta veľmi dobre, príbeh je zaujímavý. Aj keď má hlavná hrdinka už niečo za sebou, niektoré myšlienkové pochody nechápem. Tristan je veľmi sympatický a záver je super. Uvítala by som príbehy aj ostatných Milesovcov.

29.10.2021 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Jedna z najlepších ale aj najsmutnejších kníh aké som doteraz čítala. Ešte dlho vo mne bude doznievať...

19.10.2021 5 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Za mňa jednoznačne ÁNO. Skvelý príbeh, sympatickí hlavní hrdinovia a sladký koniec... ale u takýchto kníh sa to očakáva.

04.10.2021 5 z 5