Gabriela143 Gabriela143 komentáře u knih

Vojvoda bez srdca Vojvoda bez srdca Scarlett Scott

Kniha nebola zlá, číta sa dobre, ale musím priznať, že mi tam vadili erotické scény (aj keď sú pekné opísané). Postavu vojvody som si obľúbila.

22.04.2024 3 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Vi nesklamala. Kniha sa číta veľmi dobre. Vtiahne vás do deja hneď pri prvej stránke. Je vtipná, ale sú tam aj kapitoly kde som mala slzy na krajíčku..a o tom to je...
Postavy Granta a Ireland som si hneď obľúbila.
Vadilo mi dosť veľa chýb v texte.

12.04.2024 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Veľmi silný príbeh... jediné čo ma napadá je to, že to človek ako rodič nechce zažiť..

09.04.2024

Mise Afghánistán Mise Afghánistán Tomáš Šebek

Kniha sa číta dobre. Táto forma mi vyhovuje. Autor to proste píše tak, ako to je ... a to ma baví. Opäť veľmi pekná obrazová príloha.

29.02.2024 5 z 5

Kontrakt 3 Kontrakt 3 Melanie Moreland

Veľmi podarené...kniha vás hneď vtiahne do deja a musíte čítať a čítať až kým ju nedočítate do konca...a keď ju dočítate, je vám ľúto, že už je koniec..

22.02.2024 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Výborné zakončenie celej série. Čítanie som si užila. Kniha opäť vtipná, vadilo mi však množstvo sprostých slov - hlavne od dievčat. Oceňujem spracovanie príbehu Elliota.

14.02.2024 5 z 5

Candy Candy Baja Dolce

Z môjho pohľadu je kniha Candy lepšia ako Habibi. Číta sa dobre, dialógy ma bavili a posledné 3 strany ma úplne odrovnali.

12.02.2024 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Nebolo to zlé, ale bad boys asi nie sú moji favoriti a ani hlavná hrdinka ma neoslovila Celkovo prostredie mi prišlo dosť depresívne, ale na druhú stranu zaujímavé.

09.02.2024 3 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Táto kniha od Melanie mi nesadla.
Hlavná hrdinka sa mi páčila, ale Liam mi pripadal ako malé decko .. a to ma neberie.
Páčil by sa mi príbeh Douglasa a Caroline.

09.01.2024 2 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Melanie opäť nesklamala. Ava ma bavila skoro rovnako ako Gracie. Kniha má všetko, čo od nej čakáte... vášeň, humor, peknú zápletku a na záver žili šťastne až naveky.

13.12.2023 4 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Za mňa je tento diel zatiaľ najslabší. Možno by bolo lepšie, keby ho autorka spojila s príbehom Ronana.

29.11.2023 2 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

Uff... knihu som musela niekoľkokrát odložiť a rozdýchať ju...tá úzkosť matky. No hrozné. Forma zápiskov matky a syna je zaujímavá a číta sa dobre. V knihe mi chýba časť ako sa z toho Honzovi podarilo dostať a čo vlastne robil po tom, ako nastúpil do vlaku..

06.11.2023 4 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Ďalšia kniha od Melanie Moreland a opäť sladká a vtipná, kde sú chlapci krásni a bohatí a dievčatá milé a chudobné. Kniha sa číta dobre, dej pekne plynie, ale musím priznať, že už to nemá ten šmrnc ako prvá séria.
... určite si prečítam aj príbeh Liama...len to chce nejakú pauzu..

05.11.2023 2 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Kniha má všetko, čo som od nej čakala... sladká, zábavná, dobre sa číta a dej pekne plynie. Aj obálka je pekná.

23.10.2023 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Ja som vedela, že ju nemám čítať....je až veľmi sladká - všetci sú úžasní a dokonalí, ale je to skvelý medzičlánok k ďalšej sérii. Príbeh je pekný, bavila som sa a rada som si pripomenula prvú sériu.
...čo sa dá robiť...idem na Grace..

19.10.2023 4 z 5

Kráva a kretén Kráva a kretén Jana Slaninová

Kniha ma bavila. Číta sa dobre a je aj vtipná. Tú zápletku som vôbec nečakala, vravela som si, že to snáď nieje možné aby, najlepšia kamarátka spravila niečo také. Než som sa dostala k dôvodu, stále mi to vŕtalo v hlave. Posledné stránky boli dosť smutné a knihe dali úplne iný rozmer. Kráva a kretén je podľa mňa kniha tohto leta.

23.09.2023 5 z 5

Tichý dech Tichý dech Jan Trachta

Kníh s touto tématikou som už niekoľko prečítala a táto mi príde najsurovejšia v dobrom slova zmysle. Ocenenie Magnesia Litera je zaslúžené. Viac k tomu nemám čo dodať.

15.09.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Za mňa krásne zakončenie celej série. Oceňujem prostredie, kde sa odohráva väčšia časť príbehu. Christopher je presne taký, ako som si ho predstavovala z predošlých dielov. Aj keď je podľa mňa príbeh Tristana najlepší, dávam 5 hviezdičiek.
Len škoda, že bratia Milesovci sú len štyria.

14.09.2023 5 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Keďže nemám rada nedočítané knihy,tak som ju dala, ale pravdupovediac ma nebavila a tešila som sa na koniec. Ale zas musím uznať, že aj Sloboda z pohľadu Christiana je lepšia.

18.08.2023 3 z 5

Dohoda 2 Dohoda 2 Danielle Hartová

Druhý diel je určite zaujímavejší. Stále sa tu niečo deje. Príbeh Nadyi a Iana pekne pokračuje. Samozrejme nechýba happyend.

30.06.2023 4 z 5