Dohoda 2

Dohoda 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510962/bmid_dohoda-2-Dmg-510962.jpg 4 13 3

Dohoda série

< 2. díl

Nadya Starcadová sa snaží spamätať z nešťastia, ktoré ju postihlo, ale so svojim budúcim manželom, Ianom Daltonom, sa jej to príliš nedarí. Dohoda, ktorú uzavrel jej otec stále platí, a aby zachránila svoju rodinu je rozhodnutá dodržať jej podmienky. Uvedomuje si, že sa musí popasovať s armádou neprajníkov, ktorí by ju najradšej videli na samom dne. Lži, intrigy a ohovárania, ktorým čelí, jej nepridávajú na pohode. Vie, že musí byť silná. Silnejšia ako ktokoľvek z nich...... celý text

Gabriela143
30.06.2023 4 z 5

Druhý diel je určite zaujímavejší. Stále sa tu niečo deje. Príbeh Nadyi a Iana pekne pokračuje. Samozrejme nechýba happyend.

Majka1979
28.05.2023 5 z 5

Presne ako som čakala, kniha ma vôbec nesklamala a pekne pokračovala, tak ako to má správne byť.
Určite ma v nej veľa vecí prekvapilo. Nuda v nej nehrozila a som veľmi rada, že som si túto duológiu mohla prečítať. Kto nečítal, môžem len odporúčať.
Za mňa je to na viac ako 5 hviezdiečiek, ale viac sa tu bohužiaľ dať nedá :)

Matri
19.05.2023 4 z 5

Jednoznačne lepší diel ako jednotka. Ten mi prišiel trošku hrrr, a moc som tomu neverila. Ale v druhom diely mi hrdinovia prišli uveriteľnejší, ako aj ich chovanie. Stále sa niečo dialo a bola to teda horská dráha. Určite ak ste si prečítali prvý diel, druhý sa oplatí prečítať tiež!!!

láska romantika vztahy

2023  66%Dohoda