emilieselden emilieselden komentáře u knih

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Knížka mě bavila, dobře se četla. Měla rychlý rozjezd. Pořád mě to nutilo číst dál a dál. Byla jsem zvědavá, jak to s Katie dopadne.

29.06.2020 4 z 5

Má čtvrtá žena Alžběta Má čtvrtá žena Alžběta Vladimír Přibský (p)

Nejdřív se mi kniha zdála trochu nereálná, to jak spolu postavy mluvily, jak se chovaly, jak se oslovovaly. Docela mi to tam vadilo a až potom jsem zjistila, že to vlastně byl záměr. Že nám tímto způsobem chtěl autor postavy přiblížit. Bylo to zajímavé ale mám raději klasické historické romány.

24.06.2020 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Skvělý, napínavý thriller. Má rychlý rozjezd, dobře se čte,
nebyly tam žádné nudné pasáže. Moc mě to bavilo.

21.06.2020 5 z 5

Pod maskou lži Pod maskou lži Tarun Shanker

Zajímavý námět ale děj byl trochu zdlouhavý, táhlo se to. Konec byl překvapivý.

17.06.2020 4 z 5

Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech Amy Newmark

Skvělé počtení pro všechny milovníky koček. Krásné příběhy - plné lásky, dojemné, veselé někdy i smutné, ale prostě nádherné.

12.06.2020 5 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Čtivá, dobře propracovaná kniha, i když jsem až po dočtení zjistila, že existuje první díl. Ale nevadí, kdyby na to přišlo, tak bych si ho klidně přečetla. Akorát by mě zajímalo, jak vysvětlili, že Matt a Kate vypadají v roce 2056 stejně mladě jako v roce 2040.

08.06.2020 3 z 5

Denár v dívčí dlani Denár v dívčí dlani Václav Erben

Čekala jsem napínavou, dobrodružnou detektivku a místo toho..... Žádné napětí, zápletka, vysvětlení na konci, nezajímavé postavy. Prostě nuda, nuda a ztráta času.

04.06.2020 2 z 5

Jak dlouho přežije lidstvo - katastrofy, které jednou nastanou Jak dlouho přežije lidstvo - katastrofy, které jednou nastanou Viktor Černoch

Zajímavá kniha, i když občas trochu těžší a složitější na pochopení.

31.05.2020 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Silný příběh ale občas mi to přišlo trochu nereálné.

26.05.2020 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

A.M. umí opravdu dokonale vykreslit všechny postavy. Vtáhne vás do děje a čte se úplně sama. Krásný příběh. Moc mě bavila.

23.05.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Jako ponurý thriller bych to zrovna neoznačovala. Konec byl super, i když docela předvídatelný. Jinak jsem se 3/4 knihy nudila.

20.05.2020 3 z 5

Návrat za úplňku Návrat za úplňku Fan Vavřincová (p)

Krásné milé nenáročné počteníčko na jeden den.

17.05.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět jednoduše skvělé. Zajímavý příběh dobře napsaný. Čte se úplně samo. Není co dodávat.

16.05.2020 4 z 5

Záhady Strážce duší Záhady Strážce duší Arnošt Vašíček

Krásně tajemné čtení, ze kterého až mrazí.

13.05.2020 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další skvělá kniha od Roberta Bryndzy. Série s Erikou Fosterovou mě stále baví. V tomhle díle mi byla dokonce i trochu sympatická. Příběh byl zajímavý, akorát konec trochu rychlý. Pro Maxe až moc. A Niny je mi líto. V jádru byla dobrá, za to Max byl neuvěřitelný, manipulativní šílenec.

11.05.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Skvělý napínavý psychologický thriller. Nedalo se od něj odtrhnout.

07.05.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Skvělá kniha. Moc mě bavila, čtení velice rychle utíká. Moc mě mrzí, co se stalo s Oldřichem. To nejhorší na tom je, že by to klidně mohla být skutečnost. A ten otevřený konec s poštou by mě hrozně zajímal, jak by dopadl. Od téhle knihy jsem mnoho neočekávala, ale absolutně předčila mé očekávání - dala mi vše - radost, napětí, smutek, zlobu, lítost.

04.05.2020 4 z 5

Medeia Medeia Eurípidés ze Salamíny

Trošku hůř se čte ale jinak je to velice zajímavý příběh, který není černobílý. Tak nějak nevíme co je správné, co je dobro a co zlo.

29.04.2020 3 z 5

Vzpomínky na Sherlocka Holmese Vzpomínky na Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Sherlocka Holmese mám ráda a tyhle povídky se mi moc líbily. Byly krásné a zajímavé ale někdy mi přišly moc ,,vypravěčské'' a zdlouhavé. Vlastně to byly jen samé popisy.
Ale přesto skvělé povídky.

27.04.2020 3 z 5

Těžká hodina Těžká hodina Jiří Wolker

Smutné ale krásné a zajímavé verše ukazující tehdejší život nižších vrstev. Dobře se čtou.

20.04.2020 3 z 5