emilieselden Online emilieselden komentáře u knih

Léto, jako když vyšije Léto, jako když vyšije Eliška Horelová

Krásné dívčí letní oddychové čtení. Něco na způsob knížek od Stanislava Rudolfa.

11.04.2020 4 z 5

Les Les Chelsea Bobulski

Knížka má dobrý námět ale je celá taková zjednodušená, nedotažená. Chtělo by to víc propracovat. I když to neskončilo tak, jak jsem očekávala, takže alespoň v něčem mě knížka překvapila.

06.04.2020 2 z 5

Tajemství ďáblovy bible Tajemství ďáblovy bible Arnošt Vašíček

Kniha ukazuje zajímavé informace a překvapivé podněty, dedukce a závěry. Není to špatná kniha k zamyšlení.

31.03.2020 3 z 5

Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet Kočičí povídání aneb Jak nám kočky dovolily s nimi bydlet Romana Junková

Krásná milá knížečka pro všechny kočičí lidi.

25.03.2020 3 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Tahle série mě baví. I když jsou některé díly až přehnaně, zbytečně dlouhé, tak ten příběh mě prostě zajímá a nutí mě číst dál. Tenhle díl bych označila jako průměrný ale ráda bych si přečetla další díl.

21.03.2020 3 z 5

Písně kosmické Písně kosmické Jan Neruda

Krásné verše. Akorát u toho doslovu o socialistické práci jsem se pěkně nasmála.

29.02.2020 3 z 5

Čekání na Godota Čekání na Godota Samuel Beckett

Raději bych se podívala na divadelní představení.

27.02.2020 2 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Knížka se mi líbila, příběh byl zajímavý. Akorát mě už unavují věčné hádky Eriky s nadřízenými.

27.02.2020 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Ze začátku nic moc ale ten konec mě dostal.

22.02.2020 3 z 5

Cizinec Cizinec Nora Roberts

Knížka se četla dobře, rychle to utíkalo. Fajn oddechovka. Ráda si přečtu další knížky od paní autorky.

18.02.2020 3 z 5

Kniha – přítel člověka, člověk – přítel knihy Kniha – přítel člověka, člověk – přítel knihy Mirko Ryvola

Krásná, milá, vtipná knížečka pro každého knihomola.

14.02.2020 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Tahle knížka nebyla špatná ale asi to nebude můj styl.

14.02.2020 3 z 5

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci - filmové vydání Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci - filmové vydání Halina Pawlowská

Veselý román o hledání lásky? No já nevím ale mě to moc veselý nepřišlo. Tenhle humor asi nebude nic pro mě.

11.02.2020 2 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Další skvělý díl, škoda, že poslední. Ráda bych osudy těchto postav sledovala dál. Když jsem si přečetla anotaci, tak jsem se trochu bála, že to celé bude o manželské krizi Paula a Marie. Že se všechno bude točit jenom kolem toho a bude to trochu jednotvárné. Ale vůbec ne! Bylo to rozmanité, čtivé, zábavné, prostě super.

11.02.2020 5 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Skvělá kniha. Nemám co vytknout. Už chápu, proč má tady lepší hodnocení než jednička. Byla opravdu ještě lepší než první díl. Měla víc napětí a děje a to nádherné prostředí v kombinaci s válkou. Zajímavé kontrasty. Moc se těším na další díl.

07.02.2020 5 z 5

Město Ember Město Ember Jeanne DuPrau

Knížka mého dětství.

07.02.2020 5 z 5

Po proudu Dyje - Krajem vína a slavné historie Po proudu Dyje - Krajem vína a slavné historie Jan Bauer

Knížku jsem dostala jako dárek. Krásně se čte. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací z historie.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Klasika. Krásná, trochu děsivá, smutná.

Obyčejný život Obyčejný život Karel Čapek

Z celé trilogie se mi líbila nejvíc. Zajímavá, člověk se na ni musí soustředit.

Povětroň Povětroň Karel Čapek

Tahle knížka mě z celé trilogie bavila nejméně. Nezajímavé příběhy, zdlouhavé, nudné. Na mě možná příliš filozofické.

05.02.2020 1 z 5