ela1972 ela1972 komentáře u knih

Madame Piaf a píseň lásky Madame Piaf a píseň lásky Michelle Marly

Docela hezké čtení o zajímavé ženě.

04.05.2021 4 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Na začátku čtení této knihy jsem si myslela, že ji asi odložím. Pak se mi tato kniha začala malinko líbit a ke konci jsem se na Ellen fakt těšila. Dokonce jsem začala hledat ostatní díly. Za mě fajn oddechovka.

11.04.2021 4 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Vůbec takové knihy nečtu, ale tahle mě nalákala obálkou. A vidím, že jako oddechovka je fakt moc pěkná. Pohádka o drsném životě, krásné přírodě i zvířatech.

01.04.2021 4 z 5

Saturnin zasahuje Saturnin zasahuje Miroslav Macek

Vůbec jsem netušila, že lze v dnešní době napsat něco podobného Saturninovi. A ono to jde. Kniha se mi dostala do ruky náhodou. Nelituji. V dnešní době je to balzám na duši. Teď ještě sehnat Saturnin se vrací.

24.12.2020 4 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Moc zajímavá kniha, která je smutná a napínavá od začátku do koncem

13.02.2020 5 z 5

Mama milovala Gabčíka Mama milovala Gabčíka Veronika Homolová Tóthová

Kniha se mi moc líbila. Čtivou formou sepsaná část historie naší republiky, na kterou by se nemělo zapomínat. Dobové fotografie byly jako bonus. Za mě super.

14.11.2019 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kniha se mi dost líbila. Možná také proto, że pocházím z matné vesničky a vidím, že paní spisovatelka má asi také zkušenosti s lidmi z vesnice. I když kniha působí jako vtipná, pro mě byla i tragická a takzvaně "psaná životem".

10.07.2019 4 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Moc krásná kniha. Jako ostatně skoro všechny knihy paní Woodové.

13.01.2024 5 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Kniha se krásně četla a těším se na další ze série

20.11.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Dost čtivá kniha hodně podobná knize Poslední paní Parishová

05.10.2023 4 z 5

Čajová dívka z Kolibříkové ulice Čajová dívka z Kolibříkové ulice Lisa See

Moc zajímavá kniha

22.05.2023 4 z 5

Fazóna Fazóna Miika Nousiainen

Tahle kniha mi připomněla knihy Patrika Hartla. Smutné i vtipné zároveň.

09.02.2023 4 z 5

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Moc se mi kniha líbila. Dost jiná než všechny ostatní, ale moc dobrá.

07.02.2023 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Taková malá oddechovka. Člověk se u ní i zasměje.

13.03.2022 4 z 5

Vražedkyně Vražedkyně Pavel Kohout

Kniha splnila má očekávání. Česká oddechová detektivka, které lze lehce uvěřit. Jak už tady někteří psali, už v půlce si říkáte, že vlastně všechno víte a najednou je to úplně jinak. Udivovalo mě, že jsem docela fandila vražedkyni, ale asi to po přečtení knihy lze pochopit. Kdo si chce přečíst klasickou českou detektivku, tak se do tohoto díla s chutí pusťte.

21.02.2022 5 z 5

Šepot v bouři Šepot v bouři Aleš Novotný

Tak to teda byla jízda. Za mě super. Taková jednohubka, která je plná emocí a tajemství.

06.02.2022 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Moc zajímavá kniha. Od této autorky jsem četla většinu knih a všechny jsou moc dobré. Tahle není výjimkou

19.01.2022 5 z 5

Podle bucket listu se máme na co těšit. A já se moc těším.

26.10.2021 5 z 5

Velice smutný osud baronky. Myslím, že podobný osud mělo hodně lidí. Mi se kniha moc líbila a bude patřit na přední příčky oblíbenosti knih.

04.10.2021 5 z 5

Ticho mezi námi Ticho mezi námi Abbie Greaves

Krásná kniha. Myslím, že hlavně rodiče se s knihou dokonale sžijí.

22.09.2021 5 z 5