Saturnin zasahuje

Legendární sluha Saturnin je zpátky – a pojede lyžovat! Do malebného prostředí zasněžených Orlických hor se vydá opět v doprovodu starých známých: věčně nesnesitelné tety Kateřiny, jejího neotesaného synka Milouše, sarkastického doktora Vlacha i laskavého dědečka, který nosí po kapsách nevyčerpatelnou zásobu povedených historek. Kdo tímto dobrodružstvím prosviští s elegantními obloučky? Komu se podaří salto nazad? A pro koho se tentokrát rozezní svatební zvony?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448797/big_saturnin-zasahuje-LI6-448797.jpg 3.7180

Kniha Saturnin zasahuje

HaHa11

Asi jsem četla něco úplně jiného než všichni ostatní hodnotitelé?! Těžkopádná nuda, zoufalý pokus vytřískat ještě něco dalšího a dalšího z původního, nedostižně geniálního Saturnina. Jedno zasmání přiznávám - u historky o vylepování plakátů v arabském světě, a díky tomu dám tu jednu ušmoulanou hvězdičku. Jenom ať už mě proboha nikdo nedá (v dobré víře, že je to děsná sranda) další návazné a předcházející Saturniny!!!

Sirina

Milé, příjemné, žádná věda, Člověk si u toho pěkně odpočine.

peeetta

Četla se mi mnohem lépe než první díl. Je to vtipná kniha, plná rčení, jak jsme zvyklí od Zdeňka Jirotky.

tatruszka

Já Saturnina prostě miluju. I když není nad Saturnina od pana Jirotky, tak i tyhle díly jsou super, bavila jsem se, zasmála jsem se. Super.

Marla
31.12.2021

Společnost se přesunula z léta u dědečka na zasněžené svahy. Zápletky jsou zábavné, pan Oulický je stále natvrdlý, ještě že je na scéně Saturnin. Hezké čtení, bavila jsem se.

AndulinaU
10.12.2021

(+ SPOILER) Knížka se mi líbila, ale překáželo mi tam až moc vyprávění různých příběhů. Součástí knihy je i dost ilustrací, které se mi bohužel nelíbily a ani zdaleka nemají na ilustrace Adolfa Borna, kterému se asi měly přiblížit. Na to že slečna Barbora celou knížku naznačuje, že se chce vdávat, tak jsou nakonec vlastní svatbě věnované jen 2 věty, to mě trošku mrzelo, aspoň jednu kapitolu by si to mohlo zasloužit, když jde o svatbu hlavního hrdiny (nebo je v dalším díle, který teprve budu číst?).

Fidibus
27.11.2021

Mně se to líbilo (audiokniha). Možná je to míň akční, občas natahované historkami, ale i ty nejsou špatné. Jako postavy se mi moc líbí strýc František (dokáže čelit tetě Kateřině) ve společnosti pana továrníka a dr. Vlacha s jejich komentáři a příslovími. A samozřejmě to končí svatbou... (Saturnine, díky za vyřešení situace!) .
Mým favoritem je bernardýn Arnošt, zvlášť ve scéně s chlebíčky :-). "dřinu nechte bernardýnu"

Ana72154
01.11.2021

Kniha nemá na první díl, ale rozhodně je lepší než druhý.