Dym Dym komentáře u knih

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Kniha byla velice akční a nedalo se od ní moc odtrhnout. Sice se mi nelíbily určité části, ale i tak je to povedené : )

03.10.2016

Deník alchymistky Deník alchymistky Amy Alward

Moc povedená knížka. Už se těším až vyjde další díl : )

18.09.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Musím se přiznat že díly po Selekci jsem nedočetla ani jeden. Nevím proč mě nezaujaly. Ale Dcera mě mile překvapila, jen je mi hlavní hrdinka trochu nesympatická. Snad se to zlepší v dalším díle

28.08.2016 3 z 5

Protřepat, nelíbat Protřepat, nelíbat Ally Carter

Začátek mě sice moc nezaujal, ale pěkně se to rozjelo : ) Už se nemůžu dočkat dalšího dílu

28.08.2016 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Moc krásná a dobře napsaná knížka. Sice si na romantické knížky moc nepotrpím ale tahle neměla chybu : )

19.06.2016 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Hodně zajímavé a napínavé uzavření série. Víc k tomu nemám co dodat.

19.05.2016 3 z 5

Čarodějka z Turlinghamu Čarodějka z Turlinghamu Ellie Boswell (p)

Opravdu moc hezká knížka plná akce. Už se nemůžu dočkat jak bude děj pokračovat : )

17.04.2016 4 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Hodně zajímavá, čtivá a napínavá knížka. Jen mi přijde divné, že úplně všichni spikli proti všem. Tak co je pak zlo a co dobro, když každá strana dělá hrozné i dobré věci? Ale jinak bezva počtení a už se těším až si přečtu i další díl.

16.03.2016 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Hodně zajímavá a čtivá knížka, napínavý příběh vetkaný do úžasného prostředí. Ale musím se přiznat že představa dětí, převtělených do zvířat a rostlin, které byly posléze vycpány mě trochu děsí.
Jinak opravdu úžasná knížka, přečetla jsem ji jedním dechem : )

07.03.2016 5 z 5

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Ze začátku docela nuda, ale na konci se to vyrovná. Jen mi vadí najivita hlavních hrdinek a to že si nedovedly dát dvě a dvě dohromady. A konec se mi zdá být neúplný, jinak se mi knížka líbila.

24.02.2016 3 z 5

Dračí posel Dračí posel Rachel Hartman

Hodně zajímavý děj, ale zklamal mě ten konec. Mohlo by to skončit i líp.

17.02.2016 3 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Hrozně zajímavá, když jsem si ji četla ze začátku mi připadala zvláštní a popravdě trochu nudná. Ale jak se příběh rozvíjel a Serafína odhalovala střípky své osobnosti mě kniha opravdu nadchla a byla jsem ráda za pozdější reakci jistých postav na Serafínin původ a schopnosti. Opravdu hezká knížka.

10.02.2016 5 z 5

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Knížka se mi moc líbila, krásné prostředí i zajímavý děj. Jediné co bych vytkla je trošku větší najivnost postav, ale to se snad v dalších dílech zlepší. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl, který má vyjít v březnu.

10.02.2016 5 z 5

Neviditelný host Neviditelný host Maryrose Wood

Příběh se stále rozvíjí, vyvstává více otázek než odpovědí a nikdo neví co se příště zvrtne. Opět jsem si u knížky hezky odpočinula a jsem zvědavá na další díl : )

03.02.2016 3 z 5

Utajená obrazárna Utajená obrazárna Maryrose Wood

Čtení jsem si krásně užila, opravdu krásná a oddychová knížka, ale taky občas napínavá. Už se těším až si přečtu další díl a dozvím se víc o Hrozných ze sídla Ashton a o jejich vychovatelce jejíchž původ je stejně záhadný jako původ dětí.

24.01.2016 3 z 5

Tajemné vytí Tajemné vytí Maryrose Wood

Krásná oddychovka a dost zajímavá. Doufám že se v dalším díle děj trošku rozjede : )

20.01.2016 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Hodně zajímavá kniha, asi si přečtu i další díl. ,,ASI"

15.01.2016 3 z 5

Co by kdyby: Popelka neobula střevíček Co by kdyby: Popelka neobula střevíček Sarah Mlynowski

Opět bylo skvělé si tuto sérii přečíst, krásná oddechovka a už se nemůžu dočkat až si přečtu i další knížky od této autorky : )

30.12.2015 5 z 5

Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko Co by kdyby: Sněhurka nesnědla otrávené jablko Sarah Mlynowski

Krásně čtivá a pohodová knížka : )

28.12.2015 4 z 5

Pokrevní pouto Pokrevní pouto Garth Nix

Celkem se mi líbila, plno akce a je dost napínavá, ale schází mi tam pár podrobnějších informací.

28.12.2015 3 z 5