Dym Dym komentáře u knih

Smrtící dotyk Smrtící dotyk Melinda Salisbury

No, nevím moc se mi nelíbila, druhý díl si asi nepřečtu.

28.12.2015 2 z 5

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

Příběh mě vůbec nezklamal, přiznávám se, akorát ten konec mě trošku zmátl. Ale už se nemůžu dočkat až vyjde další díl : )

21.12.2015 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Knížka se mi opět moc líbila a docela jsem Gwendolin obdivovala, kdyby se něco podobného dělo mě nezvládala bych to tak dobře. Ale musím přiznat že se docela obávám konce dalšího dílu, jen doufám že to neskončí Gweninou smrtí jak by si ještě Sant Germain přál.

03.12.2015 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Velmi hezká a čtivá kniha, myslela jsem si že se mi asi moc líbit nebude ale totálně jsem se do ní zažrala: )
VAROVÁNÍ: nečtěte ji moc večer jinak je docela možné že se kouknete na hodinky a zjistíte že už jsou dvě hodiny ráno

29.11.2015 4 z 5

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Kniha je napínavá a skvěle napsaná, akorát se mi zdá že je příběh na konci trochu nedodělaný a jsem zvědavá jestli se autorka ještě rozepíše.

22.11.2015 4 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Zpočátku mě kniha nudila ale postupně se příběh začal rozvíjet jako květ elysie, zároveň děsivý i nádherný, skrývající v sobě smrt i život. Bylo to hrozně zajímavé a napínavé ale i tak nevím jestli se mi kniha líbí, každopádně je velmi čtivá, napínavá a skvěle napsaná.

04.11.2015

Poslední princezna Poslední princezna Naďa Horáková

Sice jsem ji četla už dřív ale hrozně se mi líbila, zajímavé prostředí i děj mě uchvátili a knížka byla přečtená raz dva :)

Cress Cress Marissa Meyer

Úžasně čtivá kniha pořád se v ní něco děje a postupně se skládají dohromady kousky skládačky. Moc se mi líbí všechny knihy z této série a jsem zvědavá na Winter snad ještě víc než na Nejkrásnější kterou brzy začnu číst :)

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Červená Karkulka z budoucnosti je snad ještě lepší než originál což platí i u Cinder. Ta knížka je úžasná, příběh o dívce které zmizí babička, zmutovaném vlčím měsíčňanovi, ztracené princezně měsíce a uprchlém trestanci se může zdát jako slátanina ale je to jedna z nejlepších knih které jsem kdy četla :)

Cinder Cinder Marissa Meyer

Cinder mě naprosto uchvátila, nemám co jí vytknout a spojení klasické pohádky a budoucnosti nemá chybu :) Jsem nadšená a těším se až si přečtu další díl.

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Od téhle knihy jsem si slibovala trochu víc, ale informace v ní skvěle doplnily příběh Měsíčních kronik. Na Cinder, Scarlet a Cress prostě nemá a už se nemůžu dočkat až vyjde Winter :)

26.10.2015 2 z 5