Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Zlatá Grai Zlatá Grai Kristina Waagnerová

Knížka nabitá magií a démony. Bohužel, ale seznámení se všemi postavami a skupinami, žijícími v tomto světě zabralo téměř polovinu knihy. Zřejmě to bylo potřebné pro další děj, za mě krapet zdlouhavé.

21.10.2021 4 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Série Hadrový panák se mi líbila, ale Imitátor mě zklamal. Děj byl zbytečně rozkouskovaný a místy zbytečně překombinovaný, detektivové jen bezradně sledují vraždícího profesora, který jim pořád uniká.

15.10.2021 3 z 5

Vrány Vrány Kass Morgan

Mám ráda knížky o magii a tato má všeho tak akorát. Magie, čarodějnice, elitní dívčí klub. Super. Děj měl spád, jen závěrečné odhalení zase takovým překvapením nebylo. Nicméně doufám, že bude i další díl

08.10.2021 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Již třetí díl a laťka je pořád vysoko. Knížka je napínavá od začátku do konce a Frost si nemůže být vůbec jistý komu může věřit. A pořádná pecka nakonec samozřejmě nechybí.

05.10.2021 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Souboj s časem detektiv Frost prohrává a nedaří se mu zastavit sériového vraha Cuttera, který je pořád o krok napřed. Napětí až do samého konce a nechybí ani šokující informace o vraždě sestry Katie.

17.09.2021 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Detektiv Frost a psycholožka Frankie se snaží zastavit vraha, který zneužívá fóbie jejích pacientů. Děj má spád a nechybí ani překvapivé odhalení vlastních nedostatků.

14.09.2021 4 z 5

Pořád jsem tady Pořád jsem tady McGarvey Black

Motiv byl docela zajímavý, ale pro mě byla knížka trošku zklamáním. Čekala jsem větší zapojení Quinn do děje, ne pouze jako pasivního přihlížejícího.

09.09.2021 3 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Za mě Roz hodnotím pozitivně. Opravdu trošku připomíná Kim Stone. Děj měl spád, mě se líbí vyprávění z pohledu detektiva a vraha. Těším se na další díl

07.09.2021 4 z 5

Stezka mrtvých Stezka mrtvých Sara Blædel

Že začátku vše vypadalo na jednoduchý děj, ale nakonec bylo všechno mnohem propletenější. Ztracený chlapec, stará sebevražda a kruh vyznavačů Asgardských bohů.

03.09.2021 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Právě jsem dočetla čtvrtý díl a moc se mi líbil. Děj má spád, všechny nitky jsou pořádně propletené a rozmotat je dá Lottie pořádně zabrat.

31.08.2021 5 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Přečetla jsem všechny díly a ani tenhle nevybočuje z řady. Upíři a jejich závěrečný souboj s Omegou. Oddechové čtení pro letní měsíce

15.08.2021 4 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Mě se první knížka líbila o trošku víc, ale ani druhý díl vás nezklame. Zoe a Tatum mají k vyřešení další případ, kde se přímo Zoe stává jednou z obětí.

08.08.2021 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Dvojka Zoe a Tatum se k sobě opravdu hodí. Dohromady mají ten správný náboj, výborně se doplňují a mají potenciál rozlousknout každý případ. Knížku jsem přečetla jedním dechem a hned jdu na další

01.08.2021 5 z 5

Než bude pozdě Než bude pozdě Jenny Blackhurst

Knížka spíš pro ženskou část populace. Propletené vztahy mezi kamarádkami i jejich mužskými partnery. Jsou věci, které vymyslí jen ženy, aby dosáhly svého cíle.

01.08.2021 3 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Taková klasika. Neurazí, ale ani nenadchne. Místy možná až lehce překombinované a rozuzlení na 100 stran je zbytečně dlouhé.

29.07.2021 3 z 5

Řetěz ze zlata Řetěz ze zlata Cassandra Clare (p)

Četla jsem všechny knížky a byla jsem z nich nadšená ani tahle nezklamala. Vtáhne Vás takovým nevtíravým způsobem. Už se těším na další díl Lovců stínů.

24.07.2021 4 z 5

Stín Stín James Swallow

Námět dobrý, ale místy mi to přišlo trošku zdlouhavé. Celkově, ale hodnotím pozitivně, protože tohle se dneska klidně může stát kdekoliv a snad někde čekají v pohotovosti Dane a Lucy, aby nás z toho vytáhli.

20.07.2021 3 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Druhá knížka byla ještě lepší než ta první. Děj měl spád, nebyl vůbec zbytečně překombinovaný. Najdete tady všechny postavy z první knížky Tilly, Poe a samozřejmě nechybí ani záporák, který ani s propracovaným plánem neuspěje.

15.07.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Musím říct, že Poe a Tilly jsou skvělá dvojka. Báječně se doplňují a opravdu mi sedli. Děj je napínavý až do poslední chvíle a nenechá Vás vydechnout. Nic není, jak to na začátku vypadá.

12.07.2021 4 z 5

Všechny skryté dary Všechny skryté dary Caroline O'Donoghue

Mám ráda knížky o magii a kouzlech. Tahle rozhodně nebyla špatná. Kouzelné karty, nadpřirozená bytost Hospodářka a kamarádi, kteří se snaží zachránit zmizelou Lilly.

09.07.2021 4 z 5