Dominika_a Dominika_a komentáře u knih

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Ze začátku jsem se nemohla začít, takže jsem četla s přestávkami, ale nakonec mě kniha chytla. Musím uznat , že vraha jsem netušila, a bylo to pro mě překvapení.

22.01.2022 5 z 5

Šokující smrt Marilyn Monroe Šokující smrt Marilyn Monroe Douglas Thompson

Asi jsem z knihy trochu více zklamaná. MM a její život doslova " hltám ", ale v této knize je o ní všehovšudy čtvrtka. Mnoho informací se opakuje, a řekla bych , že kniha je více o bratrech Kennedyových , než o samotné MM.

20.01.2022 3 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Nemůžu si pomoct, ale nejlepší díl Přízraky domu Caroowů , tam jsem se bála se vším všudy, ostatní mi přijdou o dost slabé. Tento díl patří podle mě mezi ty lepší , ale stejně mi tam pořád něco chybělo. Každopádně čtivost spisovatelce vytknout nemůžu, opravdu musíte číst dál.

31.10.2021 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Naprosto skvělá kniha! Mile překvapila, protože první kniha , kterou jsem od autorky četla , bylo spíše zklamání, ale tady přesně naopak. Nechybělo napětí, děj plynul , a konec jsem naprosto nečekala. :-)

25.09.2021 5 z 5

Kill Creek Kill Creek Scott Thomas

Mám z této knihy smíšené pocity. Zaujala mě už pouhou obálkou , a musela jsem ji mít co nejdříve doma, už jenom z důvodu , že horory miluju. Ale bohužel jsem čekala asi trochu víc. Mám ráda, když se u knih chvilkami opravdu bojím, ale tady se to nestalo. Začátek je hodně zdlouhavý , a konec mi přišel přehnaný .. Když jsem se dostala za půlku , do knihy jsem se musela trochu nutit.

25.09.2021 2 z 5

Krejčí z Osvětimi Krejčí z Osvětimi Martin Greenfield

Také jsem čekala asi něco jiného. Asi bych knihu ocenila mnohem více, kdyby část o jeho životě po koncentračním táboře, byla rozsáhlá jako život před. Čekala jsem více informací o tom , co si musel prožít, jak se cítil apod. Tohle mi přišlo jako " zmínka " o hrůzách, ale potom jsem vlastně do detailu četla o tom, jak se šijí obleky...

25.10.2020 2 z 5

Jednosměrná jízdenka Jednosměrná jízdenka Jay Forman

Na to, že knihu jsem vzala " do počtu " ve výprodeji, tak mě ohromně překvapila! Styl psaní super, nechybělo napětí, hlavní hrdiny jsem si okamžitě zamilovala, a konec mě překvapil. :)

05.06.2020 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

I když doslova vím , jak se Aza cítila, a co prožívala, nějak jsem od knihy čekala více. Z příběhu se podle mě dalo vytáhnout víc, a také jsem čekala kdy přijde ten spád, ale nepřišel. Greena mám jako spisovatele šíleně ráda, četla jsem od něj vše, ale tato mě moc nenadchla. Ačkoliv to, čím si Aza prochází, je popsáno bez chyby.

04.04.2020 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

První kniha od tohoto autora. Ani jsem nevěděla do čeho vlastně jdu, ale. Na začátku jsem se nemohla začíst, Celou první část jsem četla z donucení, a říkala jsem si , že kniha má dobré hodnocení , tak se to musí zlepšit. A ono ano! Od druhé části už jsem se nemohla odtrhnout, děj konečně nabral nějaké tempo, vše se pomalu vysvětlovalo, a vraha jsem odhadla správně. Ke konci už jsem si domyslela sama, jak a co bylo, ale dočetla jsem. Takže nakonec milé překvapení z knihy, a časem se určitě vrhnu na Devátý hrob.

18.03.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Dlouho jsem se ke knize dokopávala , a po přečtení nechápu proč. Příběh mě vtáhl okamžitě, a nechtěla jsem knížku odložit. Eriku mám ráda, její přemýšlení, chování, minulost , soucit .. Kapitoly jsou krátké , děj extrémně rychle plyne. Co nejdřív půjdu pro další díl.

19.02.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Knihu jsem dostala od mé mamky s tím, že když mám spoustu tetování, mohla by se mi kniha líbit. Rovnou jsem knihu zahrnula do Čtenářské výzvy, ale teď už ke knize samotné. Miluji detektivky, a tuhle obzvlášť. Příběh výborný. Nechybělo napětí , kniha je velmi čtivá. Nutí vás číst dál a dál aby jste věděli , co se kdy a jak stane. Musím uznat, že jsem netušila kdo za tím vším je. A bylo to pro mě překvapení. Knihu řadím k oblíbeným a rozhodně doporučím dál. !

15.01.2019 5 z 5

Náročnější knihu na přečtení jsem v rukou ještě neměla. U pár částí jsem se přemlouvala k tomu, abych pokračovala ve čtení. Lidé dokáží být přímo odporní. Nikdy nepochopím jak člověk může být něčeho takového schopný. Nikdy. Nemyslím si, že knihu ještě někdy budu chtít číst, protože na ni jen tak nezapomenu.

27.12.2018 5 z 5

Čistá duša Čistá duša Čistá Duša

Na tuhle knihu snad ani nejde napsat nic negativního. V knize listuji pořád dokola, a pokaždé najdu něco, v čem se vidím. Je až neuvěřitelné, že takhle malá knížka, udělá takovou radost.

25.09.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

První kniha od této autorky, a jsem ohromená. Ten styl psaní .. knihu jsem prostě nemohla odložit. Nádherný příběh, ty emoce, ta láska .. Ridge jsem si oblíbila hned, a to samé Sydney. Určitě si knihu přečtu znova, a už se těším na další knihu od této autorky. :)

20.07.2018 5 z 5

Mapa k tobě Mapa k tobě J.P. Monninger

Začátek byl super, nemohla jsem se odtrhnout, ale pak přišla část, která mě vyloženě nebavila, knihu jsem odložila s tím, že se k ní vrátím později. Dočetla jsem, ale trošku jsem se musela nutit.

03.06.2018 3 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Za dva dny přečteno, od knihy jsem se nemohla odtrhnout.
Naprosto skvělá kniha, děj plynulý, žádné odbočování od tématu. Hltala jsem každé slovo, jen konec mě trošku zamrzel. Mám tolik nezodpovězených otázek ..

31.03.2018 5 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Krásné dopisy. Knihu jsem koupila díky kamarádce, která mi přečetla jeden dopis, a rozhodně to stálo za to. Je to takové oddychové čtení pro romantickou duši. :)

27.01.2018 4 z 5

První První Kiera Cass

Sice je to snadno předvídatelné, už podle názvu knih Selkece , Elita a První, ale, tyto 3 knihy jsou moje nejoblíbenější. Včera jsem dočetla poslední dva díly, a dnes na tu knihu nemůžu přestat myslet. Ač mě trochu štvalo chování Ameriky, která když se pohádala s Maxonem tak běžela za Aspenem a naopak, ale nějakou chybičku ona mít musela. Její chování bylo jiné a tím jsem si ji zamilovala. Sledovat jak se postupně do Maxona zamilovala více než do Aspena bylo překvapivé. A konec ten byl srdcervoucí, dopisy od Maxona by si zamilovala snad každá. Chtělo se mi málem brečet když to vypadalo, že se princeznou stane Kriss. :D

07.08.2017 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Na knihu jsem narazila náhodou, a díky obalu mě zaujala. Po přečtení pár stránek , jsem se bála , že knihu nedoctu, ale opak byl pravdou. Dej je plynuly , žádné odbočování ani zbytecne nepodstatné vyprávění. Chvilkami jsem byla napjatá co a jak se stane , az se mi tajil dech. Z knihy jsem nadsena a urcite ji doporučim dale. :)

02.07.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

První román, který jsem kdy četla. Běhěm čtení jsem se nejednou zamyslela nad tím, že mám vlastně obrovské štěstí, že jsem zdravá. Krásná , ale zároveň smutná kniha, která mi vehnala slzy do očí, takže poslední stránky jsem dočítala s kapesníkem v ruce.

15.06.2017 5 z 5