Dominika_a Dominika_a komentáře u knih

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Naprosto úžasná kniha! Ilustrace byli dokonalé.

17.09.2018 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Knihu jsem si zamilovala. Mám ji doma v originále i v češtině. Je to takové pohlazení ženské duše, a myslím, že každá z nás si tam najde to své.

14.03.2018 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Krásné zakončení celé série. Musím říct, že v první chvíli jsem se lekla , když jsem zjistila koho si vybrala, a začala jsem si říkat, že se mi kniha vůbec nelíbí, nakonec si vybrala dle svého srdce a lépe si vybrat nemohla. S radostí , se k celé sérii později vrátím.

10.08.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla tzv. " Jedním dechem ", a musím říct, že za mě je úžasná. :)
Ráda si ji přečtu znova a znova. :)

14.06.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Bohužel jsem čekala více, knihu jsem nedočetla. :(

13.06.2017 2 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Mám ráda krátké kapitoly, protože ten děj krásně plyne. Příběh sám o sobě se mi líbil , až na to , že Stelle bych upřímně za její chování jednu vrazila. :D
Konec mě každopádně překvapil , a kniha rozdělená do tří kapitol byl skvělý nápad. :)

10.09.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Jedním slovem Páni! Knihu jsem koupila ze zvědavosti, a nic moc jsem nečekala, protože jméno autora mi nic neříkalo. Ale! Knihu jsem přečetla jedním dechem. Skvělý děj, napětí za mě od začátku až dokonce. Knihu ráda doporučím a autora dávám do oblíbených. :)

12.04.2021 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Mě kniha mile překvapila. :) I když jsem si před čtením pročetla pár hodnocení , neodradilo mě to a jsem ráda! Krátké kapitoly ubíhají mrknutím oka. ( Pro mě ideální ) Napětí od začátku až do , a od knihy se mi nedařilo odtrhnout. Moc ráda sáhnu po další knize. :)

02.02.2021 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Jedním slovem Páni! První kniha od této autorky, a já se nemohla odtrhnout. Dlouho jsem neměla v rukou takto čtivou knihu. Krátké kapitoly, neskutečně napínavý děj, místy strašidelný a konec za mě nečekaný! :-)

31.05.2020 5 z 5

Dívky z Roanoke Dívky z Roanoke Amy Engel

I když má kniha zvrácený obsah, četla se dobře. Příběh byl plynulý , občas nechybělo napětí , ale pořád se nemůžu zbavit myšlenky, že z příběhu se dalo vytěžit ještě o něco více.

21.03.2020 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

První kniha od tohoto autora, a já jsem nadšená! Skvěle napsáno , příběh byl velmi napínavý a napjatá jsem byla do poslední chvíle! Za mě geniální! :)

17.03.2020 5 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Tato je o něčem jiného než první kniha Láskou ji nespoutáš. Ale. Neměla jsem nejmenší obavy, že by Atticus zklamal. Stejně jsem se v některých našla, a byla opravdu nadšená. Přečteno sice ani ne za 30 minut, ale už teď vím, že se k ní budu vracet stejně, jako k té první.

22.08.2019 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Miluji jak film tak knihu. Zvláštně napsaná kniha, ale bavila mě. Určitě si ji vezmu ještě někdy do ruky.

28.08.2018 5 z 5

Noc s Audrey Hepburnovou Noc s Audrey Hepburnovou Lucy Holliday

Nemůžu přijít na jediný důvod, proč jsem knihu tak dlouho odkládala. Je naprosto úžasná! Taková romantická oddychovka , u které jsem se nejednou od srdce zasmála. :)

31.01.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Asi jsem čekala něco jiného. Nemohla jsem se začíst .. kniha mě začala vážně bavit až ke konci. Čekala jsem napínavý příběh , ale bohužel to přišlo až v posledních stránkách. Ke knize se nejspíše už nevrátím.

27.01.2018 1 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Krásná kniha plná emocí. Strašně se mi líbilo , ze kniha byla psaná formou dopisů.
Urcite knihu rada doporučím. :)

25.09.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tato kniha byla slabší. Asi se nic nevyrovná selekci, ale přesto jsem knihu docetla, a byla jsem mile překvapena koncem knihy , kde Eadlyn uplne otočila ač me občas stvalo to jak je rozmazlena ale s radosti se chystám na poslední díl. :)

09.08.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

První díl byl podle mého o neco lepsi. Ale ani tohle me nezklamalo. Obzvlášť ke konci , jsem napětím skoro ani nedýchala, a říkala jsem si hlavně at to neskončí spatne. Byla jsem mile překvapena! :) A knihu mile rada doporučím.

15.07.2017 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Obrovské zklamání. Valná většina knih jsou lepsi nez film/serial. Bohuzel tady je to výjimka, vubec nic se nepodobalo ani zdaleka.
Dle mého je přečtení této knihy jen ztráta casu. :(

25.06.2017 odpad!

Miluji Harryho Pottera, i Bajky Barda Beedleho, ale tahle kniha mě nebavila.

13.06.2017 2 z 5