Denisa_a Denisa_a komentáře u knih

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Moc youngadult nemusím protože už nejsem v tom náctiletém věku, ale tohle mě dostalo už od první kapitoly. MILUJU TU KNÍŽKU! ❤ Bylo skvělý. Hrozně čtivé. Nemohla jsem se odtrhnout. Hned jdu na další díl :-)

24.06.2018 4 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

U téhle knížky jsem se hodně bála. Číst jí večer nebyl dobrý nápad. Ale jsem strašpytel už od přírody, berte s nadsázkou :-) Příběh mě hodně bavil a v jednu chvíli jsem se nemohla odtrhnout od čtení. V další chvíli hodně přitažené za vlasy, ale no a co? Vždyť je to fantasy :-) Jo a mimochodem, ta obálka je prostě přenádherná ♥

17.06.2018 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Tolik krásných myšlenek!!! ❤ Chvílemi jsem musela čtení zastavit a vstřebávat je. Přečetla jsem jí skoro najednou. Úžasná kniha. Ale ten konec? Musím nad tím trochu přemýšlet...

10.06.2018 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Absolutní dokonalost ❤ Já ten příběh miluju. Na konci mi ukápla slza. Obdivuji autora. Jak celý tenhle virtuální svět mohl dát dohromady aby seděl každý detail. Tyhle žánry vůbec nečtu, ale asi začnu. Protože začínám objevovat další přenádherné příběhy ❤ Tohle je přesně ten tip knihy, který budu chvíli vstřebávat...

02.06.2018 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Přečetla jsem jí na pláži asi za dvě hodinky. Už od začátku jsem tušila, o čem to bude i jak to dopadne. Ale i tak hezké počtení.

24.05.2018 3 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Nic moc, za mě. Je mi 24 let tak asi proto. Spíš by se mi více líbila ve 14 letech :-) Ale hezké počtení...

24.05.2018 3 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Tak i já podlehla. Kniha byla skvělá ♥ A další díly si určitě přečtu.

08.05.2018 4 z 5

Pes Pes Kerstin Ekman

Šedivý, hrdina... Krásná kniha.

01.05.2018 5 z 5

S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti * antologie

Z téhle knížky jsem si na zadek vážně nesedla a to jsem se na ní tak moc těšila. Povídek jsem přečetla jen půlku a pak už se mi do toho vůbec nechtělo. Nevím, proč všichni ostatní jsou z ní paf... Mě se to nelíbilo ani nedokážu popsat proč.

01.05.2018 1 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Asi budu jedna z mála, co si z této knížky nesedla na zadek :-) Jako příběh hezký ale... S hlavními hrdiny mám věkový rozdíl 8 let, takže asi proto mě moc nezaujala.
SPOILER:
Nejvíce se mi líbila poslední kapitola, bylo to takové dojemné a přála jsem jim to.

16.04.2018 3 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Tak jo, nechala jsem se zlákat a tuhle knížku prostě MUSELA mít. A teď mě to štve. Štve mě, že jsem jí četla. Protože už je konec :-( tohle je přesně ten tip knížky, co musím nejdříve vstřebat abych mohla číst něco dalšího. Achjo, já jí miluju ♥

12.04.2018 5 z 5

Všechno, co potřebuješ ke štěstí Všechno, co potřebuješ ke štěstí Éric-Emmanuel Schmitt

Kniha mě zaujala anotací, moc jsem se na ní těšila ale docela mě zklamala. První dvě povídky mě nazaujali. Třetí povídka Vetřelkyně se mi moc líbila, při čtení jsem měla husí kůži. Proto jsem doufala, že se kniha rozjede. Ale to se nestalo. Dočetla jsem všechny povídky, ale že bych z nich byla nějak nadšená, se říct nedá.

05.04.2018 2 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Tuto nenáročnou oddechovku jsem přečetla za jeden deštivý den. Hodně jsem se u ní usmívala. Nemusí se u ní přemýšlet. Byla skvělá. Moc se mi líbila zmíňka o Winterovi z knížky s hlavou v pejru :-)

02.04.2018 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Ze začátku mi dělalo problémy zvyknout si na autorčin humor. Po chvíli to ale přešlo a knížku jsem si náramně užívala. Děj jednoduchý, ale v jednoduchosti se skrývá krása :-)

02.04.2018 3 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

♥ Kniha mě očarovala! Nejdříve jsem si myslela, že mě bavit nebude, když je pro mladší ročníky. Ale jsem tak šťastná za její přečtení. Plakala jsem u ní asi 100x. Vím, je to strašně přitažené za vlasy. Ale je to kniha. A já u knih ráda sním ♥

22.03.2018 5 z 5

Shledání v Barsaloi Shledání v Barsaloi Corinne Hofmann

Corin je má hrdinka a já jsem se s ní ráda vrátila zavzpomínat do Afriky :-) ♥

22.03.2018 3 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Velmi mě zajímalo, jak má hrdinka žije po návratu z Afriky. Opět jsem s ní prožívala každý řádek. Čtivé a hezké pokračování.

22.03.2018 3 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Moc jsem od této knihy nečekala ale parádní čtení. U této knihy jsem relaxovala. Oba mám moc ráda :)

01.03.2018 5 z 5

Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život Tomáš Kosačík

Mě se líbila. Četla jsem pomalu a vstřebávala myšlenky. Miluji motivační knihy.

07.01.2018 5 z 5

Cena za dokonalost Cena za dokonalost Céline Raphaël

Velmi silný příběh. Bylo mi jí tak líto...

07.01.2018 3 z 5