dendishek dendishek komentáře u knih

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Je to fajn příběh, ale vážně byste odjeli do Francie zkusit žít s klukem, kterého jste si vzali ve Vegas? A ještě mu každý večer připravovat sexy divadýlko, aby se Vámi pořádně nabažil? Hmmm... dočetla jsem to s rozpaky, ale pak si řekla: však proč ne. Je to svět fantazie, tak podpořme autorky :-).

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Hodně emocí, hodně sexu, hodně všeho. Krásné čtení. Ale pokud srovnám se sérií Božského bastarda, tak to nebylo úplně ono. Proto slabší hodnocení.

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Přikláním se ke komentářům, že je tato kniha z celé série nejslabší. Avšak - jako vždy jsem se krásně zrelaxovala, vypla, zapředstavovala a bylo mi fajn. Postavy v těchto sériích jsou prostě o dost lepší než např. ze série Wild Seasons. Tam jsem narazila na hodně velkou nudu, což se o těchto knihách říct nedá ;-).

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tak po Chloe a Bennettovi, a Sáře a Maxovi přichází Will a Hanna. Další krásný a erotický příběh dvou mladých lidí, kteří si na konci knihy uvědomí, že bez sebe nedokážou žít. No, kdo by tohle nechtěl číst? :-).

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Kniha si udržuje kvalitu prvního dílu, je o něco rajcovnější, obě postavy mi však nejsou tak sympatické jako Chloe a Bennett. Postavy z celé série Božského bastarda jsou si však vždy nějak propojené, buďto kamarádstvím nebo pokrevní linií, takže je to prostě parta skvělých - po americku - krásných lidí, kteří si užívají co to jen jde :-).

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tato kniha je z celé série naprosto nejlepší. Má jednoduše šmrnc! Chloe je fajn holka a Bennett - oh.. ti dva patří k sobě hned od začátku a líbí se mi i někdy šílené erotické situace. Zatím moje topka ze všech erotic books!

08.12.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhá kniha z trilogie mi ještě připadala jakž takž nápaditá, měla půvab, intriky, vášeň a zajímavost. Držela se kvalitou té první. To samé už ale nemohu říct o posledním díle. Ten už jsem nedočetla.

08.12.2017 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tak nějak mi nejde do hlavy, proč se každý romanticko-erotický příběh uskuteční mezi boháčem a chuděrou, popř. studentkou. Děj je přitažený za vlasy, to ano, ale očividně je to TO, co někteří čtenáři chtějí, a tak nějak očekávají. Vždyť přece v reálném životě je všechno tak jednobarevné a nudné, že? Do druhého dílu se mi ještě chtělo, ale do třetího už ne. Takže trilogie nedočtena.

Schody do nebe Schody do nebe Lorna Byrne

Pokračování knihy Andělé v mých vlasech a Andělské poselství naděje. Kniha se mi líbila, dokonce více, než ta předchozí. Autorka vypráví duševní záležitosti, nicméně, to už napovídá obsah knihy.

Andělské poselství naděje Andělské poselství naděje Lorna Byrne

Kniha má jasně dáno: typ anděla, jak vypadá, v čem pomáhá, jak s ním mluvit + příběh, díky kterému anděla poznala a v čem pomohla ona sama s dotyčným andělem cizímu člověku. Takže pořád to samé dokola. Bohužel si typy andělů stejně nezapamatujete, natož ke komu se pak vlastně máte modlit :-). Ale beru ji jako mé další životní obohacení.

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Této knize jsem dala mnoho prostoru a mnoho myšlenek. Jsem věřící a proto mě popisující život Lorny bavil. Dokonce jsem koukla i na pár rozhovorů s ní. Myslím, že mi to život rozhodně obohatilo. Knihu doporučuji i lidem, kteří nevěří, ale hledají ve svém životě nějaký směr.

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Za celou trilogii: tyto knihy byly mou první erotickou četbou. Příběh se mi líbil. MOC. Situace mezi studentkou a profesorem, tajemná minulost Gabriela, andělská Julie, vášeň, manželství, poté děti a jejich šťastný život.. Do toho ohromné vylíčení Danteho. Toto všechno prostě sedlo. Ráda bych také podotkla, že obě postavy se objevují ve Florentské trilogii.

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

08.12.2017 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Četla jsem tuto knihu v angličtině pouze z důvodu zlepšení úrovně. Celkem svižně mi to ubíhalo, je opravu vidět rozdíl mezi touto anglickou verzí a českou verzí Padesáti odstínů. Proto se mi tato kniha líbila z celé trilogie nejvíce.

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Pokračování dílů Temná Raven. Oproti první knize se zde autor zaměřuje na sesazení upírského prince z trůnu, přičemž ten sílí díky lásce Raven, a jen tak se přeprat nenechá. Samozřejmě mi to hodně připomíná "Stmívání" (filmové zpracování). Nedělalo mi to problém číst, brala jsem to jako oddechovku, a nehledala jsem tam bůhví jaké chyby. Přece jen je to fikce a nechala jsem se jí nést.

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Líbí se mi styl spisovatele, popsání hlavních hrdinů, sexuální napětí, tajemství světa upírů, vzhled hlavní postavy (slovy autora to není žádná krasotinka, ale i tak našla svého "prince"). Tento 1.díl hodnotím kladně. Rozjel se vcelku slušně. Určitě se bude líbit milovníkům upířích ság.

08.12.2017 4 z 5

V době mého dospívání byla pro mě tato kniha jednička. Najdete v ní několik odpovědí na otázku: Jak zbohatnout? A opravdu jsem se těšila na to, jak jednoho dne budu bohatá díky panu Kiyosakimu. Ale! Zpětně si říkám, že pouze několik lidí na planetě má možnost zbohatnou podle tohoto vodítka. Z nuly toho prostě moc nevybudujete, to jinak musíte být hodně vytrvalý a skoro génius a hlavně PODNIKATEL. Toť můj názor.
V knize se mi navíc nelíbí stálé opakování toho samého. Proč prostě nestačí napsat to jednou? Kdyby se to zredukovalo, měla by kniha o polovinu méně stránek, a asi by nevypadala tak dobře.

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

Dokážu si živě představit, že prázdnotu vylíčenou v knize očima Coelha pociťují miliony a miliony lidí na této planetě. Být bohatý a mít vše, ale vlastně mít nic. Bylo zajímavé pozorovat hlavní hrdinku, jak se s tím pere po svém. Líbilo se mi také vylíčení Švýcarska jako země pro žití. Kniha mi dala hodně - doporučuji.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ještě jsem nečetla knihu, kde je příběh vyobrazen skrz opilou hlavní hrdinku. Bylo to zvláštní osvěžení. Dychtivě jsem toužila dozvědět se, kdo je vrahem a proč. Těšila jsem se každý večer do postele a začíst se znovu a znovu.
Filmové zpracování bylo slabší než kniha, ale i tak se mi líbilo. Manžel se ale u filmu nudil.