DeKo1996 DeKo1996 komentáře u knih

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Opět super díl. Ráda se vracím do dětství k pohádkám.

20.07.2020 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Nádherný příběh z pohádkového světa.
Kniha mě bavila od první do poslední stránky. Některé věci mě napadly hned na začátku a ono to tak skutečně bylo..
Bylo fajn vrátit se do dětských let a vrátit se k pohádkám.
Ihned se jdu pustit do druhého dílu.

13.06.2020 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Knihu mi doporučila kamarádka, která z ní byla nadšená. Ze začátku jsem se v ději ztrácela a moc mě kniha nezaujala, ale nevzdala jsem to a četla dál až jsem se do knihy, tak začetla, že se mi ji mnohdy nechtělo odložit.
Hlavní postavy jsem si zamilovala. Děj byl zajímavý.
Jsem ráda, že jsem se zatím nepodívala na seriál a postavy jsem si mohla představit podle sebe.. Už se těším na další díl.

29.04.2019 4 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Nádherná série plná kouzel, přátelství, lásky, odvahy..
Krásně napsáno. Konec jsem čekala trošku jiný, ale jsem nadšená..
Skvělé postavy, které jsem si zamilovala.

08.04.2019 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Další skvělý díl.. Po dočtení jsem se ihned musela pustit i do posledního..

07.04.2019 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Krásná fantasy knížka..

03.04.2019 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tak tohle bylo naprosto skvělé.. V půlce prvního dílu se mi už nechtělo pokračovat a teď posledních 50 stránek jsem nechtěla dočítat, protože jsem věděla, že už bude konec..
Během čtení celé série jsem si postavy velmi oblíbila a zvykla jsem si i na styl psaní.. Je neuvěřitelné, že už je po všem, ale tak všechno jednou končí.. Knihu rozhodně můžu doporučit a určitě se k ní jednou vrátím a celou sérii si ráda přečtu znovu.

30.03.2019 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Mnohem lepší než první díl. Tady už těch erotických scén tolik nebylo a četlo se to také dobře. Jsem zvědavá, co se bude dít v posledním díle.

24.03.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Když jsem se do knihy pustila na dovolené, na doporučení kamarádky, tak jsem ji po pár desítkách stránek chtěla odložit, ale řekla jsem si, že této knize dám šanci a nakonec jsem ji přečetla. Některé pasáže by se daly zkrátit, ale já jsem s knihou spokojená. Uvidím, jak to bude probíhat v dalších dílech.

24.03.2019 5 z 5

Zůstaň slepá Zůstaň slepá Jana Javorská

Kniha přečtena za jediný den. Posledních dvacet sránek jsem četla s napětím. Ze začátku pohodý příběh a nakonec takový zvrat..

17.03.2019 5 z 5

Otcem i matkou proti své vůli Otcem i matkou proti své vůli Zdena Frýbová

Knihu jsem četla na dovolené a musím říct, že je to kniha krásna, u které jsem se po celou dobu smála..

17.03.2019 5 z 5

Violka a delfín Flíček Violka a delfín Flíček Gilian Shields

Další knížka o mořských vílách a opět krásný dětský oddechový příběh s krásnými ilustracemi.

02.03.2019 5 z 5

Zasněžená červenka Zasněžená červenka Mary Kelly

Krásná dětská knížečka s orásným příběhem, který pohladí po duši. Doporučuji všem dětem.

02.03.2019 5 z 5

Modrooký chlapec Modrooký chlapec Danielle Steel

Nádherná kniha s nádhernym příběhem...
Tahle autorka u mě boduje..

28.02.2019 5 z 5

Poselství z druhého břehu Poselství z druhého břehu Tomáš Bursa

Knížka o muži, kterého postihla rakovina. Je neuvěřitelně, jak tato "věc" dokáže lidi změnit a přinutit je dívat se na svět jinýma očima. Útlá knížečka s krásnými myšlenkami.

17.02.2019 4 z 5

Anděl s druhým křídlem Anděl s druhým křídlem Jitka Prokšová

Dobrá kniha. Díky datumům se skvěle orientovalo v textu..
Příběh byl v celku zajímavý.. Jen ten konec jsem čekala trochu jiný..

16.02.2019 4 z 5

Dar Dar Danielle Steel

Nádherná kniha s krásným tématem. Kniha se četla sama. Nenašla jsem snad žádnou negativitu této knihy. Několikrát jsem se při čtení knihy rozbrečela, občas jsem se i usmívala. Určitě si od autorky přečtu i další knihy.

10.02.2019 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Má první kniha od této autorky a byla skvělá.. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale potom mi stránky mizely pod rukama a já jsem si čtení užila..
Příběh o ženě, která nemohla mít vlastní dítě a tak si adoptuje romskou holčičku, ale nic není podle jejích předatav..
Knihu můžu doporučit.

03.02.2019 5 z 5

Silvie Silvie J. Z. Svoboda (p)

Nádherná dívčí kniha s jednoduchým příběhem. Přečteno za tři večery. Stránky samy ubíhaly.

30.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Tak tohle byla bomba.. Knihu jsem měla přečtenou za jednu směnu v práci a při snídani.. To bylo něco neskutečného. Pokaždé jsem si myslela, že už vím, kdo za tím vším stojí.. Ale mýlila jsem se.. A ten konec, tak ten mě dostal.. Tohle jsem absolutně nečekala..
Mezi postavami jsem si našla i oblíbence.. Ze začátku mi dělalo problém vyznat se v přezdívkách a v jejich normálních jménech, ale když jsem si to napsala na papír, tak to bylo v pohodě..
Kniha se četla sama, stránky rychle ubíhaly.

09.12.2018 5 z 5