Silvie

Silvie https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25868/silvie.jpg 4 88 18

Příběh první lásky patnáctileté dívky, s veškerými citovými problémy, hledáním a váháním.

Nofar197
28.03.2022 4 z 5

Četla jsem ji coby dvanáctiletá a ačkoli od té doby uběhlo víc než třicet let, občas se k ní vracím. Toto vydání je navíc překrásne ilustrované, ilustrátorem byl pan Zábranský.

Han-nah
06.02.2022 4 z 5

Kniha z knihobudky, ráda jsem se vrátila do dívčích let, zavzpomínala na první lásky. Je dobře, že maminka Silvii taky otevřela své mládí a snažila se jí nenásilně přiblížovat při jejím hledáním se.

Sumatrae
07.02.2021 5 z 5

Knizku jsem objevila jako pozustatek byvalych majitelu naseho noveho domu, kdy nam tu nechali celou knihovnu :) Prijemne cteni pro dospivajici slecny, kdy zjisti, ze pro jedno kviti slunce nesviti...

Jiřina18
17.06.2020 5 z 5

Poprvé jsem četla asi ve čtrnácti tenkrát se mi moc líbila proto jsem se k ní vrátila i po letech. Pořád se čte moc hezky zavzpomínala jsem na mládí a první lásky

RendyaDav
18.01.2020 5 z 5

Dívčí románek mého mládí ,krásné poetické čtení...

martiline
14.06.2019 5 z 5

Můj první dívčí román ... Dokonce se mi od té doby začalo moc líbit jméno Silvie :-) ... Nádhera.

DeKo1996
30.01.2019 5 z 5

Nádherná dívčí kniha s jednoduchým příběhem. Přečteno za tři večery. Stránky samy ubíhaly.

SSTknihy
14.08.2018 3 z 5

Silvie by sice raději trávila prázdniny s Davidem, do kterého je zamilovaná, místo toho ale musí trávit čas na chalupě se svou sestřenicí. Teprve v její společnosti a společnosti nových přátel si uvědomí, že ten její milý není zas až tak úžasný, ale že je to spíš nafoukaný blb. Rozhodne se, že na tu pravou lásku se vyplatí si počkat a užije si v pohodě zbytek prázdnin. Pěkný, milý příběh, hezky napsané a čtivé.

Sylvienka
01.02.2018 3 z 5

Knihu jsem četla už hodně dávno.. příběh první lásky.

Esmeralda168
27.08.2017 2 z 5

Průměrný dívčí román, u kterého už po pár stránkách odhadnete, jak to skončí. Četla jsem to už dávno, ale moc mě to nezaujalo.

sany.66
19.12.2015 5 z 5

Tuhle knížku jsem četla před pár měsíci. Musím říct, že se mi od začátku moc líbila. Silvia byla dívka jako spousty z nás a byla zamilovaná a přece jen váhala. Někdy jsem se více vžila, moc se mi líbilo to do podrobna popsané. :) Pokud budu mít zase chuť a čas přečtu si ji znova. Určitě doporučuji. :)

TaLu
11.08.2015 5 z 5

Tak tato kniha patřila v mém dívčím věku k těm opravdu oblíbeným. Nebylo to jen přečíst a odložit, s touto knihou a několika dalšími, jsem po dobu čtení s hlavními hrdiny prožívala jejich životy. A vlastně i po přečtení se mnou zůstávali.

KateBeckett
19.01.2015 5 z 5

Četla jsem jí před několika lety, když jsem byla v pubertě a zamilovala jsem si ji :)

DanielaH
27.01.2014 5 z 5

Kniha čtená v patnácti a prožívaná živě s hrdinkou

edith79
26.11.2013 4 z 5

Už si ji pamatuju jen matně, četla jsem ji před lety, ale byla to taková předchůdkyně knih Lenky Lanczové, spolu s knihami Stanislava Rudolfa. Klidně bych si ji dala znovu, jen ji někde sehnat ;)

JitkaCh
01.08.2013

Dobrá kniha, ale občas jsem měla problém s tím, jakým stylem je to psané. I tak doporučuji.

JitkaCh
28.06.2013

zatím dobrá knížka, ještě jsem nedočetla, ale líbí se mi styl, jakým je napsaná :)

ribejzka
05.06.2012 4 z 5

Četla jsem coby začínající pubert'ačka, byl v tom lehký nádech erotiky. Na svoji dobu bezva =)