Dar

Dar https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/1238/bmid_dar-660bb383bca82.png 4 110 16

Dva zpočátku nezávislé příběhy. Na jedné straně zde stojí rodina Whittakerů bědující nad ztrátou svého děvčátka Annie, na druhé straně opuštěná Maribeth očekávající zrození nechtěné bytosti.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub , Ikar (ČR)

The Gift , 1994

Tylinka
25.11.2022 4 z 5

Hezký příběh. Sice jsem už v polovině věděla jak to dopadne a čekala jsem nabídku dřív, ale moc pěkně napsané.

klarkys
22.02.2021 5 z 5

Moc krásná a dojemná kniha. Dostala jsem přesně to, co od Steel čekám- čtivý příběh, romantiku, lásku, drama a happyend. A vůbec mi nevadí, že to není až tak uvěřitelné- přesně z toho důvodu takové knihy čtu. Abych si odpočinula od reality a všedních “starostí”.

stju
18.02.2021 4 z 5

Osud hlavních postav Maribeth a Tommyho mě zaujal, přiznám, místy i dost dojal, asi má na tom podíl i současná doba...
Nicméně mi charaktery většiny postav přišly až moc "černobílé", buď byl někdo hodný až moc nebo naopak zlý, nic mezi tím. Jak už tu zaznělo, dost vykonstruovaně vyznívá i zápletka. Nějak si nedovedu představit, že by jedni rodiče 16tiletých dětí (mimochodem obě na svůj věk nebývale vyzrálé) jednali jednoznačně tak negativně a druzí by se k řešení problémů postavili okamžitě tak bez pochyb vstřícně, a obětavě. Ale to může být opravdu jen můj pocit... jinak knihu, pro chvíle odpočinku, ke čtení doporučuji.

Radka1911
23.04.2020 5 z 5

Krásná a dojemná kniha.

Mikanadeta
07.04.2020 5 z 5

Krásný dojemný příběh.

ArwenAragorn
27.01.2020 3 z 5

Steelovou mi doporučila kamarádka a děkuji jí za to. Dojemný příběh, zápletka je sice trochu klišoidní, ale dobře se to četlo. Jako tak trochu odpočinkovou četbu budu autorku dál vyhledávat.

zimolka
07.05.2019 5 z 5

Dojemný krásný příběh.

DeKo1996
10.02.2019 5 z 5

Nádherná kniha s krásným tématem. Kniha se četla sama. Nenašla jsem snad žádnou negativitu této knihy. Několikrát jsem se při čtení knihy rozbrečela, občas jsem se i usmívala. Určitě si od autorky přečtu i další knihy.

sabrina23
15.09.2017 5 z 5

Krásný příběh, krátká knížka která se čte jedním dechem. Příběh je zajímavý hned od začátku a není tam zbytečné psaní, které by příběh protahovali. Dojemné, ale krásné.

Jessica007
18.07.2016 5 z 5

Krásný, dojemný příběh. Stejně jako u Mandalky74 patří tato kniha mezi mé nejoblíbenější knihy od Danielly Steelové.

Mandalka74
01.08.2015 5 z 5

Nádherný, dojemný životní příběh. Knihu jsem četla už mnohokrát, ráda se k ní vracím a pokaždé dojde i na slzičky. Tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější knihy Danielly Steelové. Doporučuji

akdar72
15.06.2015 5 z 5

Opět krásný a dojemný příběh. Jen nechápu, že při nástupu do restaurace jako servírka, či při návštěvě lékaře a v porodnici, nikdo po ní nechtěl občanku.....?

Luccy78
01.05.2015 4 z 5

Pěkná kniha, ale smutný životní příběh.. Co mi jen trochu vadilo, byl otevřený konec a to já moc nemám ráda.

kika 13
09.02.2013 4 z 5

Nádherná knížka nevím bylo i zfilmováno?

princesse
13.06.2012 5 z 5

Nádherný příběh, knihu jsem přečetla během jednoho dne a když jsem v noci skončila, měla jsem promočené triko. Pobrečela jsem si skutečně téměř od začátku do konce. Kamarádka mi ji ztratila, tak jsem si ji koupila znovu a četla jsem ji s odstupem pár let znovu a myslím, že si ji přečtu opět. Doporučuji.

Barbanka
21.10.2011 5 z 5

Nádherná kniha o lidském utrpení, kdy přišla rodina o malé dítě. Budete brečet od začátku do konce. Alespoň já brečela.....

Danielle Steel
americká, 1947