Dar

Dva zpočátku nezávislé příběhy. Na jedné straně zde stojí rodina Whittakerů bědující nad ztrátou svého děvčátka Annie, na druhé straně opuštěná Maribeth očekávající zrození nechtěné bytosti.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/1238/dar-1238.jpg 4.166

The Gift (1994)

Vydáno:, Knižní klub, Ikar (ČR)

Jessica007
18.07.2016

Krásný, dojemný příběh. Stejně jako u Mandalky74 patří tato kniha mezi mé nejoblíbenější knihy od Danielly Steelové.

Mandalka74
01.08.2015

Nádherný, dojemný životní příběh. Knihu jsem četla už mnohokrát, ráda se k ní vracím a pokaždé dojde i na slzičky. Tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější knihy Danielly Steelové. Doporučuji

akdar72
15.06.2015

Opět krásný a dojemný příběh. Jen nechápu, že při nástupu do restaurace jako servírka, či při návštěvě lékaře a v porodnici, nikdo po ní nechtěl občanku.....?

Luccy78
01.05.2015

Pěkná kniha, ale smutný životní příběh.. Co mi jen trochu vadilo, byl otevřený konec a to já moc nemám ráda.

kika 13
09.02.2013

Nádherná knížka nevím bylo i zfilmováno?

princesse
13.06.2012

Nádherný příběh, knihu jsem přečetla během jednoho dne a když jsem v noci skončila, měla jsem promočené triko. Pobrečela jsem si skutečně téměř od začátku do konce. Kamarádka mi ji ztratila, tak jsem si ji koupila znovu a četla jsem ji s odstupem pár let znovu a myslím, že si ji přečtu opět. Doporučuji.

Barbanka
21.10.2011

Nádherná kniha o lidském utrpení, kdy přišla rodina o malé dítě. Budete brečet od začátku do konce. Alespoň já brečela.....