Zasněžená červenka

Zasněžená červenka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356698/bmid_zasnezena-cervenka-mTX-356698.jpg 5 65 12

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Evan s Hanou najdou ve sněhu promrzlou červenku. Chytila se do pasti a nemůže se hýbat. Hned zavolají na pomoc zvířecí záchranáře. Podaří se jim ptáčka vyprostit včas? Stále totiž velmi hustě chumelí a sněhu přibývá… Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Fragment (ČR)

A Snowy Robin Rescue , 2014

milovnice_knih_
02.05.2023 3 z 5

Krásná knížka pro mladší čtenáře, ale věřím, že i starším se bude líbit.
Příběh červenky - ptáčka, kterého naleznou dvě děti a chtějí mu pomoc. Příběh je to opravdu krásný a i trochu vánoční, takže se hodí k předvánočnímu čtení. Hlavní hrdiny i vedlejší postavy si oblíbíte, já si nejvíce zamilovala Poppy. Knížka je čtivá a dobře napsaná. Příběh krásně doplňují velmi povedené ilustrace.
Na konci knížky najdete příběh, kterým byl tento inspirován a pár zajímavostí o červenkách.
Kdybych byla mladší určitě si knížku zamiluji.

hippiesak
04.02.2022 4 z 5

Krásný příběh pro děti :) Příběh z období kolem Vánoc s tématikou záchrany ptáčka červenky musí zahřát na srdce většinu čtenářů :) Kniha doplněna o sympatické černobílé ilustrace. Za mě dobrý ;)

Jurajovamaka
19.12.2021 5 z 5

Krásny zimný príbeh...ako deti počas šantenia von našli vtáčika ČERVENKU prilepenú na lepidle, ktoré sa využíva ako pasca na myši...zavolali zvieracích záchranárov a zachránili jej život...
Potom sa o ňu zaujímali, až kým nebola ZACHRÁNENÁ...
Príbeh o zvieratkách, zime, Vianociach...
ODPORÚČAM pre malkáčov, veľkáčov, jednoducho pre každého, kto má chuť prečítať si niečo pekné

petshopačka
10.06.2020 5 z 5

Hana a Evan najdou červenku přilepenou ke kartonu a zavolají zvířecí záchranáře. Červenka se uzdraví a přiletí jim na zahradu do krmítka. Líbilo se mi, že to dobře dopadlo.

m.zirhut
26.05.2020 5 z 5

Čteno dětem (5, 7 a 9let) před spaním. Kniha měla u dětí velký úspěch. Dokonce sedmiletá dcera si ji po dočtení začala číst znovu sama.

GaleW
29.03.2020 5 z 5

Další z příběhů se šťastným koncem a zase moc povedený. Tyto knížky mě i mé dcerky moc baví.

šárofka
06.12.2019 5 z 5

Krásná knížka.

DeKo1996
02.03.2019 5 z 5

Krásná dětská knížečka s orásným příběhem, který pohladí po duši. Doporučuji všem dětem.

Lucif
18.10.2018 5 z 5

Další z těch topových o zvířátkách. Doporučuji ;-)

Byxy123
15.01.2018 4 z 5

Pokud si chcete tuto knížku přečíst, tak doporučuji, aby jste se naladili na dítě v sobě. Pak se Vám tato knížka bude moc líbit. Já se ani nedivím, že nejmladším čtenářům se tyto knížky líbí. :) Když mají kladný vztah ke zvířátkům, tak je pořízení potěší. :)

gab-inka
28.12.2017 3 z 5

Dospělý čtenář knížku přečte za dopoledne, ale je určená čtenářům od 7 let. Příběh velmi jednoduchý a svým způsobem i poučný - i volně žijícím živočichům je potřeba pomáhat a nejlíp, když k tomu zavoláte odborníka. ALE: Je to psané tak rozvláčné, že nevěřím, tomu, že u toho děti vydrží. Děti jdou domů ze školy a přesto, že to mají o pár ulic dál, jdou dvě kapitoly a přitom se nekonečně baví sněhem. Zpočátku to je příjemné, má to hezkou atmosféru, ale pak už to začíná být otrava a říkáte si, kdy už najdou tu červenku? Když ji konečně najdou a nekonečně dlouho nad ní debatují, co s ní, běží to oznámit mamince a pak se všichni nekonečně dlouho oblékají, obouvají... A takhle je to pořád. Ta doba, než něco snědí, vypijí čokoládu, přitom říkají pořád to samé... Přišlo mi to jako nastavovaná kaše.

juni
25.12.2017 4 z 5

Tuto knihu jsem si přečetla, protože mě zajímalo, co na ní baví mojí sestru. A byla jsem mile překvapena. Určitě je to pro menší čtenáře. Děj mi přišel sice předvídatelný, ale pěkný a čtivý.

pro děti ohrožená zvířata

Mary Kelly
britská
2017  91%Zasněžená červenka
2015  89%Nezbedné kůzlátko
2017  70%Zvierací záchranári 1 (BOX)
2017  70%Zvierací záchranári 2 (BOX)

Kniha Zasněžená červenka je v