Zasněžená červenka

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Evan s Hanou najdou ve sněhu promrzlou červenku. Chytila se do pasti a nemůže se hýbat. Hned zavolají na pomoc zvířecí záchranáře. Podaří se jim ptáčka vyprostit včas? Stále totiž velmi hustě chumelí a sněhu přibývá… Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356698/big_zasnezena-cervenka-mTX-356698.jpg 4.642

Kniha Zasněžená červenka

petshopačka
10.06.2020

Hana a Evan najdou červenku přilepenou ke kartonu a zavolají zvířecí záchranáře. Červenka se uzdraví a přiletí jim na zahradu do krmítka. Líbilo se mi, že to dobře dopadlo.

m.zirhut
26.05.2020

Čteno dětem (5, 7 a 9let) před spaním. Kniha měla u dětí velký úspěch. Dokonce sedmiletá dcera si ji po dočtení začala číst znovu sama.

GaleW
29.03.2020

Další z příběhů se šťastným koncem a zase moc povedený. Tyto knížky mě i mé dcerky moc baví.

šárofka
06.12.2019

Krásná knížka.

DeKo1996
02.03.2019

Krásná dětská knížečka s orásným příběhem, který pohladí po duši. Doporučuji všem dětem.

Lucif
18.10.2018

Další z těch topových o zvířátkách. Doporučuji ;-)

Byxy123
15.01.2018

Pokud si chcete tuto knížku přečíst, tak doporučuji, aby jste se naladili na dítě v sobě. Pak se Vám tato knížka bude moc líbit. Já se ani nedivím, že nejmladším čtenářům se tyto knížky líbí. :) Když mají kladný vztah ke zvířátkům, tak je pořízení potěší. :)

gab-inka
28.12.2017

Dospělý čtenář knížku přečte za dopoledne, ale je určená čtenářům od 7 let. Příběh velmi jednoduchý a svým způsobem i poučný - i volně žijícím živočichům je potřeba pomáhat a nejlíp, když k tomu zavoláte odborníka. ALE: Je to psané tak rozvláčné, že nevěřím, tomu, že u toho děti vydrží. Děti jdou domů ze školy a přesto, že to mají o pár ulic dál, jdou dvě kapitoly a přitom se nekonečně baví sněhem. Zpočátku to je příjemné, má to hezkou atmosféru, ale pak už to začíná být otrava a říkáte si, kdy už najdou tu červenku? Když ji konečně najdou a nekonečně dlouho nad ní debatují, co s ní, běží to oznámit mamince a pak se všichni nekonečně dlouho oblékají, obouvají... A takhle je to pořád. Ta doba, než něco snědí, vypijí čokoládu, přitom říkají pořád to samé... Přišlo mi to jako nastavovaná kaše.