DeKo1996 DeKo1996 komentáře u knih

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Nebýt povinné četby, asi bych si knihu nepřečetla. Příjemná kniha, která ukazuje, jak se dá přežít na pustém ostrově. Jak člověk dokáže být vynalézavý a ví si rady v každé situaci.

25.07.2018

Strašidlo po telefonu Strašidlo po telefonu Eva Ibbotson

Příjemná dětská kniha, která neurazí.

25.07.2018 5 z 5

Maminko, prosím tě, nepij! Maminko, prosím tě, nepij! Kateřina Havlová

Kniha se mi dobře četla i nečetla. Stránky ubíhaly celkem rychle, ale některé pasáže jsem měla chuť přeskočit. Těžko se některé stránky četly.. Mladá dívka by měla mít bezstarostný život, užívat si s přáteli, prožívat první lásky a celkově si života užívat. Je neuvěřitelně, jaké některé matky dokáží být. Hlavní hrdinka mi byla od začátku sympatická. Obdivovala jsem ji, jak se nevzdávala a bojovala.

25.07.2018 5 z 5

Birlibán Birlibán Eduard Petiška

Knihu jsem naposledy četla jako malá, ale dodnes ji mám schovanou. Někdy se do ní pustím znovu, abych si ji připomněla. Tuhle knihu jsem milovala a četla jsem ji několikrát stále dokola. Získala si mě tím, že Birlibán měl plyšového zajíčka a já plyšáky zbožňuji dodnes.

25.07.2018

Vánoční koťátko Vánoční koťátko James Herriot (p)

Nádherná knížka, která pohladí po duši.. I když je asi spíše pro děti, ráda jsem si ji přečetla.. Bavila mě, byla to taková chvilková záležitost.. Jinak příběh velice hezký.

29.10.2017 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Úžasná kniha.. Daleko lepší než filmové zpracování.. Krásně se to četlo. Vůbec se mi ji nechtělo dočítat..
Na ten příběh jen tak nezapomenu.. ♥

13.09.2017 5 z 5

Jak dny jdou Jak dny jdou Kamila Holásková

Kniha se četla velmi dobře, díky krátkým povídkám..
Jen jediné, co mi vadilo bylo, že povídky neměly konce..

06.07.2017 4 z 5

Stíny horkého léta Stíny horkého léta Parry Bronwyn

Tak tahle kniha se mi velmi líbila.. Četla jsem ji s napětím od začátku do konce.. Oba hlavní hrdinové mi byli od první chvíle sympatičtí..

28.05.2017 5 z 5