DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

To To Stephen King

Taaak konečně jsem "TO" dočetl. No zcela jistě je to zase opravdu něco jineho než jsem doteď četl..i když jednoho Kinga mám už za sebou :) ...Jedná se o skvělý přiběh party děti který ovšem dětstvím nekonči..Líbi se mi i zasazeni děje do USA koncem 50tych let..to prostě byl západ :) Dále jsem se divil,když už jsem pár stránek četl, že i u filmu to hodně bylo prezentovano o klaunovi..ale mohu potěšit všechny klaunofoby že klaun je to posledni čeho by se báli :) ..libi se mi pohravani s makrovesmirem..na tu dobu vydani to musela být obzvláště pecka :) Kniha má opravdu hoodně stran, ale myslim že bez toho by to ani King nebyl ;)

09.02.2019 5 z 5

Leviatan se probouzí Leviatan se probouzí James S. A. Corey

Moje snad první přečtené sci-fi , a musím hodnotit velice kladně . Je zde vidět, že ať už se vydáme i na sluneční soustavu , tak politické problémy (ale i jiné sociální apod) si prostě bereme sebou..:) Dobře se kniha četla , nečekané zvraty a o "kosení" oblíbených postav taky není nouze :)

07.10.2018 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

kniha která mě zaujala i nečekaný konec :)

31.12.2017

Elitní Sniper: Neviditelný Elitní Sniper: Neviditelný Scott McEwen

Přečteno , jedním dechem :) V knize to odsejpá víc než venku sněhu , Elitní sniper je pro nás velký Kluky , pěknou vojenskou pohádkou :) Mám rád tenhle žánr, co se týká i politických intrik v podáni Popea :)

20.12.2017 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Moje první , české postapo ..a bavilo odpočinkové čtení. Kotleta si získal dalšího fandu..Určitě si od autora přečtu další díl , nebo i jiné dílo

01.04.2023 4 z 5

Černá hra Černá hra Jozef Karika

Karika umí, a tyhle epochy mu jdou dobře . Příběhy jsou dobré, občas se prolnou. Docela by mě zajímalo pokračovaní ..kde asi Štarch je teď ? V Parlamentu , na hradě ?? :) Zajímavé , a děsivé zároveň !! Ale i tyto fikce se možná při "budování demokracie " staly ;)

28.02.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Super čtení, moje první kniha z této série ..severské čtení mě nikdy asi nepřestane bavit !!

13.02.2023 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Servaz je paradní

04.01.2022 3 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Dalši pěkný dil.."pěkný" berte s rezervou myslim že pro ty co četli Medvědín ,nebude spoiler když napišu "kniha nemá dobry ani špatný konec" tak jako ze života ,život konči až opravdu na konci..a o tom tohle čteni je...je ze života ;)

09.11.2020 4 z 5

Nanos Nanos Timo Leibig

Obálka sice jak pro 14ti leté ďouče, ale obsah mě mile překvapil..mrazive, syrové a ne přiliš vzdalená budoucnost...teď si řikám jestli , ne ve jmenu Kelische ale ve jmenu Babische taky v koblihach nebyl nějakej ten "nanos"...:)

01.08.2020 5 z 5

Ta druhá žena Ta druhá žena Daniel Silva

Při čteni jsem někdy ani nedychal..Vážně, skvěle napsano..špionažni honička se mi libila..Autor ma na Rusko stejny nazor jako já, což jsem si potvrdil z jeho doslovu (z toho mrazí) . VYBORNĚ Danieli Silvo ;)

23.02.2020 5 z 5

Nezlomný Nezlomný Laura Hillenbrand

PRAVDIVÝ přiběh jednoho talentu a života který překazila hruzná doba 2.Světové války. Knihu jsem prožival, někdy mě i pořadně nakopla :)

10.10.2019 5 z 5

Dětská hra Dětská hra Max Karpov

Ajaj, tady jsem se hodně trapil, knihu jsem dočetl s velkými obtížemi..Kniha s dobrym nápadem ale bohužel žadny potencial..z 60-ti kapitol mě zaujali jen ty tři posledni. Nemastné ,neslane..slabé...někdy až moc politicke..špionažni thriller se da určitě napsat lepe a to aby čtenaře nenudil a neotravil...ja si z této knihy prostě nic neodnesl...

18.07.2019 2 z 5

Jména mrtvých dívek Jména mrtvých dívek Eric Rickstad

Skvěle pokračovaní, kniha se mi četla skvěle, jednu chvilku jsem si musel i stranky šetřit abych to neměl za dva dny přečtené :) potom nějak nebyl čas, ale jak jsem si ho udělal, naskočil jsem na rozjetej vlak a knihu dolouskal během , právě dvouch dnů :) těšim se, zda bude autor v této přiběhové lince pokračovat ;)

30.06.2019 4 z 5

Dům špionů Dům špionů Daniel Silva

O proti předchozimu dilu Černe Vdově, je tu méně akce ale o to více špionažnich praktik ..Málo Saladina ale o to vice Gabriela ..autor mě mistama propracovanosti připomíná mistra "Forsájta" ;)

23.05.2019 5 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Kniha je napsaná zajimavým zpusobem..do půlky se jako člověk trochu nudí a nutí do čtení..ale pak ...překvapivě to diky vice retrospektivě dostavá náboj a spád . Kniha najednou dočtena a oko je potěšeno ;) Autor na sobě třeba zapracuje a v budoucnu to bude i na 5* prozatim mu u této prvotiny davam 3 * ;)

03.03.2019 3 z 5

Americký sniper Americký sniper Jim DeFelice

Poutavý a hlavně pravdivý přiběh..:) R.I.P všem hrdinum..

05.12.2018 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Dobrá kniha , severskà přiroda i zápletka s českým detektivem..který se tam ukaže jen občas ale za to je popsany přiběh vedlejši a snad i duležitějši. Atmosfera přimořské vesničky je skvěle vyobrazena....autorku chvalim ;)

22.11.2018 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Opět jsem se při čteni zahriznul do přiběhu. Je to paradní psycho kde nevite kdo co udělá..a jak to vubec skonči. Rozzuzleni prekvapi

13.11.2018 5 z 5

Pomsta Pomsta Martina Cole

Byla to druha kniha od autorky kterou jsem měl možnost přečíst.
Kniha vás zavede do života šefa podsvětí, jo vcelku si řekněte nikdy bych nemohl fandit nikomu takovemu, ale opak je pravdou. Je to prostě jinej svět , který má prostě i jiná pravidla :) Je to opravdu drsná jízda, asi nejvic než samotný konec mě spíš zaujal Michaeluv vzestup :) Kniha na mě udělala celkově dobrý dojem a davám 4* :)

15.09.2018 4 z 5