DasaN DasaN komentáře u knih

No čekala jsem od knihy trochu něco jiného, ale celkem dobře se četla a navíc se mi líbilo, jak je kniha zpestřená fotografiemi, což pak působí reálněji.

05.10.2016 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Tohle byla zvláštní kniha. Vlastně pořádně nevím cosi mám o ní myslet. Na jednu stranu se kniha četla hezky . Na druhou stranu mě pěkně štvala Margot - puberťačka, která má vlastně strach posunut se v životě dál....

27.09.2016 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Tato kniha zahřeje každou romantickou duši. Příběh se mi zalíbil hlavně protože, popisuje osud páru který, se miluje tak, že překoná stáří a nemoc. Je pravda že by kniha mohla být delší a trochu víc přibarvit mládí páru, ale přesto je závěr knihy krásný.

18.09.2016 4 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

No nejsem žádná velká fanynka knih o zombie, ale kniha uměla strnout a dobře se četla. Líbilo se mi jak se osudy hrdinů prolínaly, ale i závěr se docela povedl.

05.07.2016 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

No vrcholné dílo to není, ale jako nenáročné čtení proč ne....

17.06.2016 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

V tomto pokračování je zajímavá zápletka, ale chvílemi působí trochu chaoticky, každopádně se mi líbí jak se vyvíjí vztah mezi Strikem a Robin, těším se na další.

17.06.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

No chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale jak jsem se dostala ke zmizení Megan nemohla jsem se odtrhnout.

13.02.2016 4 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Tato kniha vystihuje období středověku nenáročný způsobem a čtenáře snadno vtáhne do děje. Moc se mi líbila.

30.05.2014 5 z 5

Rosemary a její syn Rosemary a její syn Ira Levin

No první díl byl sice lepší a už tam není taková atmosféra jako v prvním díle, přesto kniha byla čtivá, se zajímavým koncem.

09.06.2013 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Má oblíbená ! Je milá, chytrá a barvitá....... Co k tomu dodat?

21.04.2013 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Nemůžu uvěřit ,že se někomu může zdát nudná.....

08.02.2013 5 z 5

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Velmi pěkná klasika u které se zaručeně nebudete nudit.

08.07.2020

Prodaná Prodaná Zana Muhsen

Ačkoliv nečtu knihu na tuto tématiku poprvé nikdy mě nepřestane udivovat z kolik toho museli tyto ženy zkusit proto aby se dostali na svobodu.

08.07.2020 5 z 5

Noční vlaky Noční vlaky Barbara Wood

Velmi zajímavý příběh podržený atmosférou druhé světové války...to je prostě záruka úspěchu.

08.07.2020 5 z 5

Sezdány válkou Sezdány válkou Soraya M. Lane

Velmi zajímavá kniha s dobře vykreslenou atmosférou války. Postavy jsou sympatické, ale klidně by stačilo, kdyby byla jen jedna hlavní postava. Tématika zdravotních sester v polních podmínkách během války je čtivá a umí vtáhnout do děje.

08.07.2020 4 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Napínavý příběh, který drží čtenáře v napětí a umí vtáhnout do děje. Klasika od Kinga prostě nezklame.

10.04.2020 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Od začátku knihy jsem vlastně nevěděla co je pravda a co ne a navrch velmi nečekané rozuzlení.

27.10.2019 4 z 5

Kniha je psaná zvláštním způsobem a ne úplně systematicky, ale o to víc působí autenticky a reálně.

27.10.2019 5 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Možná to není úplně nejlepší dílo od Kinga, ale příběh je zajímavý s originální zápletkou.

02.07.2019 4 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Jodi Picoutová opět potvrdila pravidlo, že když se sáhne po její knize, tak se to prostě vyplatí. Krásný příběh, kde se objevuje dilema, zda nechat zemřít nebo nechat žít, ale za jakou cenu.... Zároveň tak ocenuji, jak je zachycen život vlků a jejich soužití.

02.07.2019 5 z 5