DariDerek DariDerek komentáře u knih

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Autorku znám díky sérii Akademie Evernight, takže jsem byla opravdu zvědavá, jaká bude tato kniha. A opravdu, podařila se. Jsem spokojená! :-) A překvapená.

01.11.2017 4 z 5

Dívka, která psala na hedvábí Dívka, která psala na hedvábí Kelli Estes

Z této knihy se stala během jedné noci má srdcovka!

29.10.2017 5 z 5

Vlak v 6:41 Vlak v 6:41 Jean-Philippe Blondel

Milá a příjemná kniha, která pohladí na duši.

27.10.2017 4 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Mnohem lepší než první díl, myslím, že pokud to půjde takto dál, Royalové nemají šanci :-))

27.10.2017 5 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Píseň zimy je velkým zklamáním :(

25.10.2017 2 z 5

Adam a kouzelná skluzavka Adam a kouzelná skluzavka Mária Lazárová

Moc se mi to líbilo! Tohle mělo "grády". :-)

24.10.2017 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Autor mě překvapil!

23.10.2017 5 z 5

Nelinka - Deník štěněte Nelinka - Deník štěněte Lenka Němcová

Příjemná knížka, kterou vypráví jezevčice Nelinka.

22.10.2017 4 z 5

Strom lží Strom lží Frances Hardinge

Začátek byl trochu upnutější, ale potom se autorka rozjela :)

21.10.2017 4 z 5

Moje sestra žije na krbové římse Moje sestra žije na krbové římse Annabel Pitcher

Nezdá se to, ale chvilkama to na mě působilo jako těžké čtení. Bylo mi z toho úzko...

19.10.2017 4 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Nemám slov, tohle bylo opravdu něco skvělého.

18.10.2017 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Byla jsem velmi natěšená, po prvotině autorky jsem měla velká očekávání. Ovšem... :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/zena-z-kajuty-c-10-ruth-ware.html

15.10.2017 4 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Tak mi se tohle líbilo. Pokud jste si oblíbili Iluminae, Diabolik si oblíbíte taky. Není tady sice tak úžasné zpracování, ale příběh je veden plus mínus stejnou cestou. :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/diabolik-s-j-kincaidova.html

12.10.2017 4 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Nejhorší noční můra je thriller, který mě doslova pohltil. Tohle je opravdu velmi dobrý počin a neskutečně se těším, co má pro nás autorka připraveno dál. :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/nejhorsi-nocni-mura-brenda-novak.html

11.10.2017 5 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

Očekávala jsem víc. Mnohem víc. Po sérii Šepotání jsem byla u vytržení, že se hlásí o slovo další novinka této autorky a proto jsem teď docela zklamaná, jakým směrem se to ubíralo.

09.10.2017 3 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Překvapení! Nečtu eroťárny, ale tahle má něco do sebe :)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/turbulence-whitney-g.html

05.10.2017 4 z 5

Paříž: Katakomby Paříž: Katakomby Jeremy Bates

Mé první setkání s autorem a ihned pro mě naprosto fantastické. Líbilo se mi, užila jsem si to.

04.10.2017 5 z 5

Pod maskou lži Pod maskou lži Tarun Shanker

Už podle obálky jsem tušila, že půjde o temný příběh a nemýlila jsem se. Doslova mi kniha vyrazila dech, protože jsem netušila, že ji tak propadnu. :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/pod-maskou-lzi-tarun-shanker-kelly.html

29.09.2017 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Rozhodně se nejedná o žádnou naprostou pecku, ale taky to není kniha, kterou byste měli minout, jestliže milujete thrillery a psychologické k tomu..
Více v recenzi: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/manzelova-zena-jane-corryova.html

27.09.2017 4 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Divotvůrce mne naprosto překvapil a uhranul. Nebyly v tom ale žádné čáry. :-)
Je to pro mě obrovské překvapení! :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/divotvurce-sebastien-de-castell.html

26.09.2017 5 z 5