DariDerek DariDerek komentáře u knih

Palác lží Palác lží Erin Watt

Roaylové mě zničili. Potřetí a naprosto.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/palac-lzi-erin-watt.html

25.09.2017 5 z 5

Krátké pohádky na dobrou noc Krátké pohádky na dobrou noc Jan Zíma

Dětská kniha pro "čtenáře" od pěti let. Ovšem myslím si, že font písma je malý, takže to bude spíše pro předčítání rodiči.
Více píši zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/kratke-pohadky-na-dobrou-noc-jan-zima.html

22.09.2017 3 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Kniha se mi líbila a autorka vytvořila velmi zajímavý fantasy svět. Samozřejmě nechybí romantika, tak jak už to v těchto příbězích bývá.
Více píšu tady: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/snih-nebo-popel-sara-raasch.html

21.09.2017 4 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

Silný a přitom velmi citlivý příběh, který si mě získal. Líbilo se mi, že je to něco, co se může stát komukoliv a možná se to i děje jako na běžícím páse. :-)
Více píšu zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/lide-kteri-me-znali-kim-hooper.html

20.09.2017 4 z 5

Malovaný svět Malovaný svět Jiří Žáček

Další milá kniha od Jiřího Žáčka, plná básniček, které mají pointu, děti se přiučí. Básničky se zabývají "obyčejnými" tématy, na které můžou narazit v každodenním životě a já můžu tuto knihu doporučit. :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/malovany-svet-jiri-zacek.html

19.09.2017 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Pro mě výborné čtivo. Mám ráda, když se v příběhu postupně odkrývá celý smysl, celý proces, jak to všechno bylo. A tady je to od začátku do konce napínavé. Za mě opravdu dobrý.

18.09.2017 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Ten, kdo nečetl Lásku mezi písmenky bude s příběhem spokojený, ten kdo četl, bude asi tak jako já zklamaný...
Ostatně, více píšu v recenzi, v záložkách nebo tady:

17.09.2017 3 z 5

Alenka v kraji divů a za zrcadlem Alenka v kraji divů a za zrcadlem Lewis Carroll (p)

Tak já asi nebudu komentovat příběh jako takový, ten známe všichni a každý má na něj svůj vlastní názor. Já chci říct něco k tomu, kdo má co do činění s ilustracemi. Protože pan Dušan Kállay dokázal do knihy vnést přesně ten chaos, který se odehrává všude v příběhu. Právě díky jeho ilustracím je kniha taková, jaká je.
Více píšu zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/alenka-v-kraji-divu-za-zrcadlem-lewis.html

14.09.2017 5 z 5

Zvláštní příběh Zvláštní příběh Katarína Gillerová

Vůbec to nebylo špatné čtení, velmi příjemný, úsměvný a zábavný román slovenské autorky. :-)
Více píšu zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/zvlastni-pribeh-katarina-gillerova.html

13.09.2017 4 z 5

Harry Potter: Rekvizity a artefakty Harry Potter: Rekvizity a artefakty Jody Revenson

Naprostý skvost. Tato kniha je skvělá pro všechny čtenáře, kteří milují nejen čteného Harryho Pottera, ale také filmovéhhttps://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/harry-potter-rekvizity-artefakty-jody.htmlo, protože se zde dozvíte snad vše, jak se točilo. :-)
Více zde:

11.09.2017 5 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Dlouho jsem váhala, jestli se do ní pustit nebo ne, protože stále mě odrazovalo přirovnání Romeo a Julie - já tohle tááák nerada - zakázaná láska a boj proti tomu... ach... ne! :-) Ovšem, Divoká píseň mě překvapila! Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/divoka-pisen-victoria-schwab.html

10.09.2017 4 z 5

Poslední děti na Zemi Poslední děti na Zemi Max Brallier

Jedno z největších překvapení tohoto roku v dětských knihách. To grafické zpracování je pro mě wow a více píšu zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/posledni-deti-na-zemi-max-brallier.html

09.09.2017 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Pro mě je tohle naprosto skvělý psychothriller - takto by měly vypadat všechny - prostě na hlavu. :-)) Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/mucednice-ali-land.html

08.09.2017 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Pro mě naprosto perfektní fantasy, plné napětí a akce. Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/08/sest-vran-leigh-bardugo.html

07.09.2017 5 z 5

S vědomím konce S vědomím konce Molly Crow (p)

Na začátku jsem měla problém se začíst, a všímám si, že nejsem jediná. Ale potom už to bylo hodně dobré! :-) Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/s-vedomim-konce-molly-crow.html

07.09.2017 4 z 5

Tajemství krystalu Tajemství krystalu Oldřiška Ciprová

opět fajn a napínavý příběh: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/ema-jednorozec-tajemstvi-krystalu.html

06.09.2017 4 z 5

Peter Sagan: tourminátor Peter Sagan: tourminátor T. J. Millner

Mi se to líbilo, je to taková pohádka o Peterovi.

05.09.2017 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Začátek byl takový nemastný neslaný a já si myslela, že je to jen další detektivka na českém knižním trhu...

04.09.2017 4 z 5

Kouzelný roh Kouzelný roh Oldřiška Ciprová

Moc milá kniha pro holčičky od sedmi let. Více tady: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/ema-jednorozec-kouzelny-roh-oldriska.html

03.09.2017 4 z 5

Pax, můj liščí přítel Pax, můj liščí přítel Sara Pennypacker

Smutný a dojemný příběh o opravdovém přátelství a touze. Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/pax-muj-lisci-pritel-sara-pennypackerova.html

02.09.2017 5 z 5