S vědomím konce

Prožila už stovky životů, ale nikdy je vlastně opravdu nežila. Teď, v těle Sally Bakerové, má dost zabíjení a přeje si jediné: být normální. Jenže oheň v jejím nitru stále doutná a čeká na sebemenší zaváhání, aby lidstvu znovu ukázal svou sílu. Sally bude stát hodně sil udržet ho v sobě. A jako by už neměla dost problémů sama se sebou, potká Briana. Prvního muže, který v ní zažehne žár, jaký dosud nepoznala. Dokáže se Sally i přes všechny nové pocity ovládnout, nebo se lidé mají mít opět na pozoru? A co Brian, může vůbec obyčejný smrtelník tenhle ohnivý románek přežít?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344164/element-ohne-s-vedomim-konce-q9E-344164.jpg 4.312

Element ohně (1.)

Dobrodružné, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Klika

NovakKatarina

Je z toho prostě znát česká snaha o zahraniční YA, což málokdy funguje. Naše mentalita se zkrátka jiná a stejně tak i naše zvyky, školství atd. Celkově se mi příběh ale líbil, autorka si dala záležet na každém detailu. Nakoukla jsem do její předchozí knihy Bez duše, a tady je tedy znát obrovský posun kupředu. Fandím v další tvorbě.

alzbeta4340
29.11.2017

Kniha udělala celkem slušný dojem. Na začátku jsem potřebovala trochu víc trpělivosti a na konci zase pevné nervy :-). Čtenářky, které mají rády příběhy pro dospívající, budou určitě ještě více spokojeny než-li já.

Chvílenačtení
19.11.2017

Super knížka ☺☺ styl psaní na jedničku. Knížky byla velmi čtivá a od začátku mě velmi bavila. Těším se na další díl.

mmmisulka.r
25.09.2017

Já jsem moc spokojená. Krásná a čtivá love story s prvky fantasy. Ano, na začátku nebyl element ohně plně využit, ale to mi autorka vynahradila moc povedenou romantickou linkou. Pak to dostalo fakt grády. Doslova jsem to slupla jako malinu a těším se na další díl. Velká spokojenost. Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček.

DariDerek
07.09.2017

Na začátku jsem měla problém se začíst, a všímám si, že nejsem jediná. Ale potom už to bylo hodně dobré! :-) Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/s-vedomim-konce-molly-crow.html

Marry123
29.08.2017

Začátek trošku slabší ale pak se to rozjelo. Ten konec sem vážně nečekala.

evicka22
26.08.2017

Kniha se skvěle četla, poutavý příběh s nečekaným obratem. Těším se na pokračování.

Eva Molíková

Molly Crow (p)