Moje sestra žije na krbové římse

bez
hodnocení

nelze hodnotit (až vyjde)

Moje sestra žije na krbové římse

Stěhování mělo představovat příležitost, jak se odstřihnout od toho, co se stalo před pěti lety, a začít znovu. Jenže i v novém domově se desetiletému Jamiemu zdá, že je vše při starém – táta pije, máma dál žije s cizím pánem, sestra Jas nejí, kocoura Rogera to nezajímá a sestra Rose je pořád na krbové římse. A k tomu ho ještě posadí do lavice s jedinou muslimkou ve škole! Jak z toho ven? Sebere Jamie odvahu zdolat útrapy tak jako jeho oblíbený Spider-Man?

Vtipný i křehký příběh o klukovi, který se snaží zachránit svou rodinu, a o superhrdinství všedního dne. méně textu

Kniha ještě nevyšla. Měla by vyjít: 29.09.2017

My Sister Lives on the Mantelpiece (2011)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Bude vydáno:, Slovart (ČR)

Nelze komentovat (až kniha vyjde). Zatím můžete využít Diskuzi.

Annabel Pitcher

Annabel Pitcher