Dandulka Dandulka komentáře u knih

Vše temné a nebezpečné Vše temné a nebezpečné Stacy Willingham

Skvěle napsané, úplná bomba. Už dlouho jsem nic tak skvělého nečetla.

20.03.2024 5 z 5

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Autor je opravdu králem bizarních příběhů. I když tahle byla asi nejslabší z přečtených. Přesto byla kniha čtivá a děj měl spád. Jsem zvědavá na další.

18.03.2024 4 z 5

Sériová vražda Sériová vražda Stanislav Češka

Případ to byl zajímavý, ale co mě nejvíc rozčilovalo,byly chyby a překlepy hlavně ve jménech. Z Kamínka byl najednou Komínek a další. Kazí to celkový dojem z četby.

17.03.2024 4 z 5

Feťáci Feťáci Eva Dolejšová

Dočteno. Běhá mi mráz po zádech. Boj se závislostí je běh na dlouhou trať. Tenhle příběh nabízí všechny možné konce, ty špatné, ale i ty dobré. Skvělé čtení,mohu jen doporučit. Tento příběh je to, co bylo Johnovo Memento v osmdesátých letech.

14.03.2024 5 z 5

Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona kolektiv autorů

Docela hezky zpracované,ale podle mě je nešťastná volba barev u rodokmenů,ta červená se v černém podkladu docela ztrácí.

10.03.2024 4 z 5

Klub monster Klub monster Jennifer McMahon

Celou dobu jsem si myslela úplně něco jiného, než se nakonec objevilo. Skvělé zvraty, které přímo vyrazí dech.

10.03.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

První samostatný thriller se opravdu vydařil. Čekala jsem sice trochu jiný konec, ale i tak byl příběh zajímavý. Přečetla jsem knížku za 2 dny. Dlouho jsem se na ni těšila, tak jsem si knihu vychutnala.

06.03.2024 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Skvěle napsané, děj má spád a nenudí. S radostí si přečtu další díl.

04.03.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak tohle bylo super čtení!!! Dlouho jsem už nic takového nečetla. Skvěle napsané,s úžasným zvratem. Mohu jen a jen doporučit. Jsem nadšená.

01.03.2024 5 z 5

Zloděj tváří Zloděj tváří Arnošt Vašíček

Skvěle zakomponování faktů do příběhu. Opět perfektně zpracované. Krásně se zde prolíná minulost se současností.

27.02.2024 5 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

Bylo to zvláštní,ale dalo se to zvládnout. Jen poslední povídka byla opravdu hodně divná. Pomalu si na autorův styl zvykám.

26.02.2024 4 z 5

Faktor Omega Faktor Omega Steve Berry

Z počátku jsem se musela donutit pokračovat ve čtení, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem to neudělala. Bylo to moc příjemné čtení.

26.02.2024 5 z 5

Marné prosby mrtvých Marné prosby mrtvých Roxann Hill

Příběh mě zaujal, měl spád a zajímavá je i osobní linie hlavních protagonistů Anny a Pavla. Už teď se těším na další díl.

20.02.2024 5 z 5

Adam ze Zbraslavi a případ královského levobočka Adam ze Zbraslavi a případ královského levobočka Hana Whitton (p)

Těšila jsem se na tuto knížku, a nezklamala jsem se. Mám ráda když román vychází z historických skutečnosti.

18.02.2024 5 z 5

Adam ze Zbraslavi a případ královny vdovy Rejčky Adam ze Zbraslavi a případ královny vdovy Rejčky Hana Whitton (p)

Velmi lehce napsáno, děj má spád a nenudí. Mám ráda i historické období, do kterého je děj zasazen.

13.02.2024 5 z 5

Záhady a mystéria Záhady a mystéria Alena Horká

Málokdy se stane, že mě něco vyloženě nebaví,ale tady se to stalo. Předpokládala jsem, že kniha bude o něčem jiném a čtivější. Přiřadila bych ji spíše do kategorie nepovedené vědecké práce.

10.02.2024 odpad!

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Super čtení. I když začátek trochu pokulhával, za to konec byl přímo strhující.

10.02.2024 5 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Další skvělý příběh plný akce a nečekaných zvratů. Jen ten konec mě moc nenadchl. Čekala jsem něco jiného. Pro mě byl trochu moc násilný a umělý.

04.02.2024 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Opět skvělé čtení se skvělými a nečekanými zvraty. Mám moc ráda tento styl, kdy si už čtenář myslí, že je konec,a najednou šup!a všechno je rázem jinak.

31.01.2024 5 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III