Dandulka Dandulka komentáře u knih

Pučálkovic Amina Pučálkovic Amina Jindřich Plachta

Moc hezky napsané. S vtipem a lehkosti. S velkou dávkou laskavého humoru, úplný balzám na duši.

22.11.2023 5 z 5

Vlk Vlk Samuel Bjørk (p)

Docela hezké čtení,ale na plný počet hvězdiček to přece jen nebylo.

22.11.2023 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Skvěle napsáno. Po letech jsem autorku znovu objevila a mám velikou radost. Krásně se proplétají osudy hlavních postav.

14.11.2023 5 z 5

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

Opravdu skvěle napsaný psychologický thriller. Přečetla jsem ho jedním dechem. Příběh má spád a je plný nečekaných zvratů. Prostě super.

08.11.2023 5 z 5

Dej si na ni pozor Dej si na ni pozor Samantha M. Bailey

Příběh byl zajímavý,ale na můj vkus byla matka vykreslená až příliš úzkostlivě. Na druhou stranu vyústění příběhu bylo dost překvapivé. Osobně bych vynechala poslední kapitolu. Právě takové to zběžné shrnutí ubralo knize na zajímavosti.

03.11.2023 4 z 5

Stín bohů Stín bohů John Gwynne

Z počátku mě příběh moc nenadchl,ale s postupem času a ubývajícím stránkami se to zlepšilo. Strhující konečná zároveň hezká návnada ke druhému dílu. No, uvidíme....

30.10.2023 5 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Poslední díl byl svižný a moc dobře se mi četl. Příběh byl plný nečekaných zvratů,a jak se říká konec dobrý, všechno dobré.

22.10.2023 5 z 5

Ghetto ve stínu zločinu Ghetto ve stínu zločinu Zdeněk Grmolec

Moderní výrazy v příběhu z počátku 17. století? No, to snad ne! Zakomponování historických dat je místy velmi násilné a necitlivé. Zatím nejhorší historická detektivka, jakou jsem četla.

18.10.2023 2 z 5

Následky lásky a sexu Následky lásky a sexu Robert Bryndza

Strašně moc se mi líbil konec. Vůbec celá kniha působila velmi optimisticky a svěže.

11.10.2023 5 z 5

Hlas do ticha Hlas do ticha Jenny Blackhurst

Zajímavý a neotřelý příběh. Mám moc ráda psychologické romány. To rozuzlení bylo parádní a zároveň nechávalo prostor..... Za mě skvělá kniha a těším se na další.

01.10.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

I tento díl byl naprosto špičkový, sice opět plný násilí se spoustou krve,ale to k tomuto žánru prostě patří. Děj byl opět plný akce a nečekaných zvratů, moc dobře se mi kniha četla. Mohu jen doporučit.

25.09.2023 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Začátek mě nijak zvlášť nenadchl,moc rozvláčné. Asi nejsem na to "severské prostředí".

16.09.2023 3 z 5

Poslední absolvent Poslední absolvent Naomi Novik

Hezký příběh,ale na můj vkus moc rozsáhlé a popisné kapitoly, což brzdí celkový spád děje.

16.09.2023 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Opět skvěle napsáno. Mistrně propracované a k tomu čtivé. Jedním slovem exkluzivní!!!!

12.09.2023 5 z 5

Izrael ve čtyřech válkách - Sága rodu Steinů Izrael ve čtyřech válkách - Sága rodu Steinů Jiří Stibral

Příběh je postavený na historických reáliích. Zakladatel rodu Steinů pocházel z Československa...... Potud snad dobře. Ovšem strašně mi vadily stylistické chyby a překlepy. Takové věci mohou dojem z knihy úplně pokazit, což je škoda.

03.09.2023 3 z 5

Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu Daniela Kovářová

Nic moc čtení. Z počátku to vypadalo aspoň na průměrnou knihu, ale s postupem času se mi knížka líbila čím dál tím méně.

02.09.2023 2 z 5

Temné blues v New Orleans Temné blues v New Orleans František Kotleta (p)

Kotleta nezklame. Magie, zombie,krev a spousta sexu, prostě klasika. Skvělá pohodovka.

02.09.2023 5 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Z počátku mě příběh moc nebavil, ale pak se skvěle rozjel a spád neztratil až do konce. Zajímavá dějová linie.

27.08.2023 5 z 5

Windsorský uzel - Její Veličenstvo královna vyšetřuje Windsorský uzel - Její Veličenstvo královna vyšetřuje S.J. Bennett

Docela hezký příběh, jen mě mrzí, že se dnes stalo módou do všeho zatahovat RF a prezidenta Putina. Mám takový dojem, že za chvíli mu lidé začnou dávat za vínu i to, že prší!!!!!
Královna by se docela dobře uživila i jako detektiv. Taková nenáročná oddechovka.

22.08.2023 4 z 5

Dům na rozhraní Dům na rozhraní William Hope Hodgson

Velmi zajímavé čtení. Moc se mi líbil styl, jakým je kniha napsaná.

17.08.2023 5 z 5