Dandulka Online Dandulka komentáře u knih

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Oddechovka pro zasmání.

27.01.2024 5 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Jude Deveraux (p)

Příjemné čtení. Místy malinko zamotané, ale mně se to líbilo. Zajímavý zvrat na konci byl příjemným zpestřením.

27.01.2024 5 z 5

Odložená vražda Odložená vražda Stanislav Češka

Zajímavé čtení. Moc hezký zpracované, prostě klasické podání autora, které mám moc ráda.

21.01.2024 5 z 5

Než bude pozdě Než bude pozdě Jenny Blackhurst

Přečetla jsem tuhle knihu doslova jedním dechem. Zajímavé zápletky a rychlý spád děje. Paráda.

18.01.2024 5 z 5

Prokletí domu U Dvou růží Prokletí domu U Dvou růží Jan Bauer

Místy malinko kostrbatý děj,ale to by mi ani tak moc nevadilo. Horší byly ty chyby v tisku. Jsem na tyto věci dost háklivá, úplně to ničí požitek ze čtení. Jinak fajn odpočinkové čtení.

13.01.2024 5 z 5

Zrádné loviště Zrádné loviště Dana Stabenow

Po šedesáti stranách žádná akce, nudné a až příliš popisné co se týká rybolovu lososů, ale jinak v podstatě nic moc. Nestává se mi často, že bych nějakou knihu nedocetla,ale tohle není nic moc .

11.01.2024 2 z 5

Zmije Zmije J. R. Ward (p)

Možná by tohle mohla být samostatná série,ne odbočka od Bratrstva. Tak uvidíme, co bude dál.

10.01.2024 5 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Chtěla jsem si přečíst něco s vánoční tématikou,ale moc mě příběh nenadchl. Asi to není můj šálek kávy.

06.01.2024 2 z 5

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

Opět jsem byla spokojená,ale málo hlašek, na ty je lepší Kotleta, i když Kristýna se také snaží.

05.01.2024 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Příběh se docela táhl,ale konec byl plný nečekaných zvratů s nečekaným koncem. Už se těším na druhý díl.

02.01.2024 5 z 5

Kořist Kořist Dirk Husemann

Námět knihy byl vybrán velmi dobře, ale zpracování pokulhává. Některé scény se mi zdály neumělé a tuhé. Podruhé bych se k této knize už nevrátila.

28.12.2023 3 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Povídky se mi moc líbily, četly se velmi dobře. Moc mě zaujal koncept úvodu ke každé povídce. Skvělý a neotřelý nápad.

20.12.2023 5 z 5

Dějiny českých médií Dějiny českých médií Jan Jirák

Výborně zpracované a přehledné. Dobře se mi četla.

19.12.2023 5 z 5

Dějiny obyvatelstva českých zemí Dějiny obyvatelstva českých zemí Eduard Maur

Perfektně zpracované a navíc i čtivé.

19.12.2023 5 z 5

Zpověď posledního mnicha Zpověď posledního mnicha František Kalenda

Z příběhu je cítit Eccovo Jméno růže. Místy mi to připadalo jako špatný padělek. I konec trochu kolísal, zdál se mi dost násilný, psaný na rychlo.

18.12.2023 2 z 5

Kočkou proti své vůli Kočkou proti své vůli Michal Kasík

Konečně jsem ji dočetla. Bylo to příjemné čtení,ale něco málo mi přece jen chybělo.

16.12.2023 4 z 5

Záhady na dosah ruky Záhady na dosah ruky Arnošt Vašíček

Tyhle záhady opravdu miluji. A proč? Spousta zajímavých příběhů je z českých luhů a hájů.

15.12.2023 5 z 5

Smrtící vzdělání Smrtící vzdělání Naomi Novik

Jelikož jsem už četla druhý díl, byl pro mě tenhle vlastně jen taková oddechovka, ale i tak jsem se ráda začetla. Teď ještě přečíst další díl. Těším se.

10.12.2023 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Opravdu hezké čtení. Děj má spád, osoby se střídají jedna za druhou. Prostě napínavé a vzrušující čtení na zimní večery.

05.12.2023 5 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Tahle série se moc líbí, hodně se povedla. Mám velkou radost, že se zase objevil čtivý autor. Prostě super čtení, zvláště na dlouhé zimní večery.

30.11.2023 5 z 5