Vánoce na skotském hradě přehled

Vánoce na skotském hradě
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523776/bmid_vanoce-na-skotskem-hrade-651edeca690ca.jpg 4 264 264

Jednoho dne Belle v chumelenici podklouzne kolo a ona narazí do stařičké paní a zraní jí kotník. Když zjistí, že Edina na nedalekém hradě žije úplně sama, rozhodne se k ní nastěhovat a postarat se o ni, dokud se neuzdraví, a připravit jí nezapomenutelné Vánoce. Jakmile se právník Jack dozví, že u jeho babičky bydlí cizí člověk, hned se za ní rozjede. Belle je mu od začátku podezřelá a on jí také. Vzájemně se sledují a dumají, co má ten druhý za lubem. Jenže i přes oboustrannou nevraživost je to k sobě neodolatelně přitahuje... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Christmas in the Scottish Highlands , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vánoce na skotském hradě. Přihlašte se a napište ho.

TheMelorry
23.07.2024 5 z 5

Číst vánoční příběh v létě není obvyklé, ale já to udělala a nelituji. Od začátku jsem se začetla a příběh se mi vážně moc líbil. Předvánoční atmosféra, skvělé postavy, pozitivní energie, romantika, mezilidské vztahy... to vše a mnohem víc jsem v knize našla a čtení bylo jako pohlazení po duši.
Kniha je doporučována Julii Caplinovou, kterou mám moc ráda a myslím, že tahle kniha je na podobné vlně jako její knihy. Rozhodně stojí za přečtení.

Kuci12
08.07.2024 4 z 5

Ano venku je červenec a horko, takže vůbec nevadilo schladit se na kopcích Skotské Vysočiny a přečíst si Vánoční pohádku. Bylo to milé a nebylo to přeslazené, ideální nejen Vánoční čtení.
"Když si člověk neřekne o to, co potřebuje, nedostane to."

Marry123
06.06.2024 5 z 5

Krásná, milá, Vánoční oddechovka. Nemám co dodat. :)

Román o jednom provoněném létě, které vše změní

23.06.2024

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

19.01.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (prosinec)

15.12.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Vánoce na skotském hradě v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech5x