Dandulka Dandulka komentáře u knih

Dokonalá vražda Dokonalá vražda Jude Deveraux (p)

Celý příběh mi připomínal příliv a odliv. Skvělé scény střídaly ty méně zdařilé, některé zvraty byly předvídatelné. Celkově měl příběh docela velké trhliny.

22.04.2024 4 z 5

Chata v horách Chata v horách Ruth Ware (p)

Tuhle knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Děj má spád, i zápletka je dobře napsaná a dějové zvraty vás nutí číst pořád dál. Je to přesně ten typ příběhu, u kterého si říkáte: ještě jednu kapitolu a už pro dnešek končím, ale stejně čtěte dál. Prostě super čtení.

20.04.2024 5 z 5

V pasci V pasci Vita Jamborová

Myslela jsem si, že kniha bude o něčem jiném, a vyklubal se z toho plytký příběh s podivnou zápletkou. Navíc ke všemu v mizerném překladu ze slovenštiny!!! Pro mě veliké zklamání.

18.04.2024 3 z 5

Hra o trůny: Mytologie Hra o trůny: Mytologie Gwendal Fossois

Spoustu podob s různými mytologie mi jsem poznala hned, jiné mě překvapily. Mám ráda detaily z natáčení, takže pro mě super kapitoly: Věděli jste, že...

14.04.2024 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Velmi zajímavý příběh. Neumím si představit,co by se dělo, kdyby tohle byla skutečnost.
Děj má spád a moc dobře se mi četl. Opravdu skvělá kniha, mohu jen doporučit.

13.04.2024 5 z 5

Myšlenky vraha Myšlenky vraha Romy Hausmann

Zajímavý příběh, ale od autorky zatím asi nejslabší. Opravdu nemám ráda když se dnes do každého příběhu ze současnosti musí namontovat lesbický vztah, třeba by to bylo i násilně. Proč? Protože je to dnes moderní? Tohle asi nikdy nepochopím!

10.04.2024 4 z 5

Zapomenutý zločin Zapomenutý zločin Vlastimil Vondruška

Dlouho jsem tuhle knihu sháněla,ale nakonec se zadařilo a mohla jsem se do ní pustit. Moc se mi líbil konec, který nebyl vůbec tradiční,ale naopak maličko tajemný.

08.04.2024 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Tak jsem mírně zklamaná. To se někdy stává. Čekala jsem víc .

06.04.2024 2 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Tak moc mě tenhle příběh pohltil, že jsem ho přečetla během jednoho dne. Skvěle napsané.

04.04.2024 5 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Konec byl trochu předvídatelný,ale jinak to bylo příjemné čtení, při kterém mrazilo v zádech.

03.04.2024 5 z 5

Královna na útěku Královna na útěku Viola Slavíková

Téma historie,a obzvláště pak té české, miluji, ale tohle dílko mě celkem zklamalo. I to se stává, bohužel.

28.03.2024 3 z 5

Závěj Závěj C. J. Tudor

Opět a zase parodie na C-19. Proč? Už mi to začíná jít na nervy. Nakonec se to všechno popletlo a dějová linie se ztrácí. Myslím, že už toho bylo dost. Těšila jsem se na pěknou knížku, ale tohle mě zklamalo.

27.03.2024 3 z 5

Jmenuju se Tomáš Jmenuju se Tomáš Ota Kars

Celá kniha se čte výborně, vzpomínky kamarádů a známých, včetně rodiny. Jen Tomášova smrt pro mě byla těžce čitelná.

23.03.2024 5 z 5

Pařát smrtky Pařát smrtky Jan Bauer

Super napsáno. Krásná sarkastická poznámka k dění ne tak dávno minulých. Hezký jsem se zasmála. Už teď se těším na další díl.

22.03.2024 5 z 5

Vše temné a nebezpečné Vše temné a nebezpečné Stacy Willingham

Skvěle napsané, úplná bomba. Už dlouho jsem nic tak skvělého nečetla.

20.03.2024 5 z 5

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Autor je opravdu králem bizarních příběhů. I když tahle byla asi nejslabší z přečtených. Přesto byla kniha čtivá a děj měl spád. Jsem zvědavá na další.

18.03.2024 4 z 5

Sériová vražda Sériová vražda Stanislav Češka

Případ to byl zajímavý, ale co mě nejvíc rozčilovalo,byly chyby a překlepy hlavně ve jménech. Z Kamínka byl najednou Komínek a další. Kazí to celkový dojem z četby.

17.03.2024 4 z 5

Feťáci Feťáci Eva Dolejšová

Dočteno. Běhá mi mráz po zádech. Boj se závislostí je běh na dlouhou trať. Tenhle příběh nabízí všechny možné konce, ty špatné, ale i ty dobré. Skvělé čtení,mohu jen doporučit. Tento příběh je to, co bylo Johnovo Memento v osmdesátých letech.

14.03.2024 5 z 5

Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona kolektiv autorů

Docela hezky zpracované,ale podle mě je nešťastná volba barev u rodokmenů,ta červená se v černém podkladu docela ztrácí.

10.03.2024 4 z 5

Klub monster Klub monster Jennifer McMahon

Celou dobu jsem si myslela úplně něco jiného, než se nakonec objevilo. Skvělé zvraty, které přímo vyrazí dech.

10.03.2024 5 z 5