Faktor Omega přehled

Faktor Omega https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518940/bmid_faktor-omega-aFt-518940.jpg 4 60 60

Vatikán nikdy nezapomíná. Akční thriller balancující na ostří skutečné historie. Co skrývá Gentský oltář a proč byl tolikrát v historii ukraden či poničen? Tajemstvím opředená relikvie vstoupí i do života bývalého agenta FBI Nicka Leeho. Jeho bývalá snoubenka právě v Belgii restauruje dvanáctou desku oltáře a chce se s Nickem podělit o úchvatný nález. Oba se ale nečekaně zapletou do prastarého konfliktu. Proti sobě stojí tajný řád panen svatého Michaela a Vatikán, odhodlaný získat to, co jeptišky střeží. Bude šokující pravda vyjevena, nebo navždy zmizí z našeho světa?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

The Omega Factor , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Faktor Omega. Přihlašte se a napište ho.

pydla
09.04.2024 3 z 5

Dočteno a dávám slabší tři hvězdy. Jak už psali níže jiní, od Steva Berryho jsme zvyklí na lepší kousky. Téma dobré, ale tak nějak to je šité horkou jehlou, jako by spěchal, ať má další knihu za sebou. Některé pasáže jsou zajímavé, a jistě se k nim vrátím k hlubšímu pochopení, ale jako celek, to zařazuji jen jako odpočinkovou četbu bez zamyšlení nad meritem věci.

orinka3
15.03.2024 2 z 5

Začala jsem číst v naději, že půjde o napínavý příběh. Bohužel je poznat, že autor své knihy seká jak Baťa cvičky. Prostě řemeslník. Takže to co nejdřív vrátím do knihovny. O napětí se nedá mluvit, je to falešné.

Dandulka
26.02.2024 5 z 5

Z počátku jsem se musela donutit pokračovat ve čtení, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem to neudělala. Bylo to moc příjemné čtení.

10 nejprodávanějších eknih (září)

10.10.2023

Pád Númenoru, Panský dům a další knižní novinky (36. týden)

03.09.2023

Kniha Faktor Omega v seznamech