Damonka18 Damonka18 komentáře u knih

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Nejlepší knížka od autorky!! Vtáhla mě do děje hned první stránkou. Slupla jsem ji jak ČOKOLÁDU!! Jela jsem s ní do Německa, že mi vydrží aspoň týden. Bohužel vydržela asi 5 hodin (cestou). A Julian? Jen jsem čekala a umírala, až se objeví. A stálo to zato. Ode mě má autorka Megagigantický palec nahoru!! ( Lepší jak Upíří deníky, kromě prvních dílů) :D

20.01.2016 5 z 5

Posedlost Posedlost Emily Maguire

Tahle kniha mě hodně zklamala. Ten KONEC!!! To je jeden z nejhorších konců vůbec!! A začátek taky nestál za nic. Myslela jsem že to bude skvělá knížka, ale po dlouhé době jsem se spletla. ŠKODA. :(

20.01.2016 2 z 5

Kompars Kompars Scott Westerfeld

Osobně mě to vůbec nebavilo. Jsem ráda že jsem to konečně dočetla (trvalo to asi 2 měsíce). Podle mě bych skončila se třetím dílem. Ayu jsem vůbec neměla ráda a chyběla mi Tally a David. Ale jinak pěkná série.

19.01.2016 3 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Jak je napsáno na obalu nejlepší fantasy o dracích jakou jsem četla. Stašně mám ráda Ormu, chci aby ho znovu potkala Fína. A nebo princ Kinggs a Serafína = FOREVER !!!!!

27.01.2015 5 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

Už mě to nebaví. Přečetla jsem si asi 4 stránky a už jsem u toho usínala. Nechápu proč pořád dokola přidávají nové zloduchy nebo je ožijou. Pro mě je to odpad. Podle mého názoru to mělo skončit u Fantoma. Byl by to krásnej konec. Někdy v daleké budoucnosti si to možná přečtu. Možná!!!

21.01.2015

Bílá je barva kouzel Bílá je barva kouzel Laurie Faria Stolarz

Je to hezká knížka, ale nijak zvláště mě neoslovila. Jedinej kdo se mi líbil byl Jacob. Mě to příjde spíš jako detektivka. můj názor

21.01.2015 4 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Zase jsem sáhla v knihovně na další skvělou knížku. Je to jiné, o vílách jsem ještě nic nečetla a zaujalo mě to. David je skvělý kluk, ale scénky s Tamanim jsou milionkrát lepší. Jen Je mi líto, že ten květ nebyly taky křídla. Určitě si přečtu druhou knihu. ;)

17.01.2015 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Úžasné, božské, vtipné, romantické. Nemám moc v lásce vlkodlaky, ale tahle knížka to vyvrátila. Je to nejhezčí knížka o vlkodlacích, kterou jsem četla. U konce mi ukápla slza. Smutný a romantický konec. :3

27.12.2014 5 z 5

Andělé tančí vždycky s lehkostí Andělé tančí vždycky s lehkostí Thomas Brezina

Ze všech dílů nejlepší. Ten Konec!!!! Jason je boží a Sparky Ještě víc. :3

16.12.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Je to pořád dokola. Změněná kopije 50 odstínů šedi. Začne to příjezdem, pokračuje to vášní,sexem,problémy,opuštění a končí to Happy End. Ale jinak jako pěkná knížka,ale na 50 odstínů šedi nic nemá.

17.11.2014 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Krása. Jsem úplně bulela, jak umírala moje oblíbená postava. To proste není fér.

21.09.2014 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Ty knihy nepřestanu milovat. To prostě nejde. Krásná,úžasná a rozhodně božská. Musím jít číst dál.

18.09.2014 5 z 5

Rakve lásky Rakve lásky Ellen Schreiber

Je slabší než jednička....ale zajmavá...

15.09.2014 5 z 5

Počátek Počátek Ellen Schreiber

Krásná knížka. Ale to říkám na všechny. A taky je to pravda knížky jsou to nejlepší na světe. Už čtu druhý díl.

14.09.2014 5 z 5

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Úžasné. Kràsná série. Vybrala jsem si dobře. Miluju Jesseho,ale i Paula. Ta minulost a jak ji tam svázal. Prostě dokonalý.

12.09.2014 5 z 5

V pasti V pasti Meg Cabot

Užasný! Bombastický! Trochu se mi líbi Paul, jen trošku. Pořád je to padouch, pro mě. Ale Jesse je prostě nejlepší. Ta rvačka byla dobrá. A jako vždy roztomilej konec. Jen je blbý že je Jesse mrtvej. To mě na tom štve nejvíc.

10.09.2014 4 z 5

Temná je noc Temná je noc Meg Cabot

Omg! Prostě boží díl! Zamilovala jsem si další knihu. Ta Suze s tím arzenál v posteli....kladivo,sekera a ještě nějaká špičatá věc. Ale strašně jsem se bála že se Jesse nevrátí, ale vratil. Díky bohu! A ten konec neměl chybu. Jsem zpívala Halelujah! Doslova! Já je zbožnuju. Doufám že ty další díli budou tak skvělý jako tenhle.

09.09.2014 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

Díli jsou stále lepší a lepší. A hlavně tento, protože konečně udělal Jesse něco romantickýho. Strašně se mi Gina. Je suprová.

08.09.2014 5 z 5

Devátá stezka Devátá stezka Meg Cabot

Trochu mi příjde jako detektivka. Trochu. Jinak skvěla. Doporučuju.

06.09.2014 4 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Úžasná knížka! Musíte přečíst! Miluju Jesseho,chci aby byl s Suze. Doporučuji!

04.09.2014 5 z 5