Damonka18 Damonka18 komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Úžasná knížka. Nemohla jsem odtrhnout oči ani ruce. Přímo jsem si zamilovala Maxona, ale Aspena jsem nijak zvlášť ráda neměla. A Americu jako hlavní hrdinku jsem si též zamilovala. Hlavně pro její humor a drzost. Megagigantický palec nahoru.

02.09.2016 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Skvělá kniha. Slabší konec, ale příběh velmi poutavý. Mohlo by být pokračování.

18.08.2016 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Pořád s Levanou nemůžu soucítit. A to mě vždy povídky změní pohled na tu osobu. Ale tady se to nestalo. Vždyť co udělala je nenormální. Zabít svoji neteř. Zabít svého milovaného a jěště předtím ho donutit si ji vzít. Jediné je mi líto, co ji provedla sestra. Levanu mít ráda nikdy nebudu. Ale jinak svěle napsané.

14.08.2016 3 z 5

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Velmi dobré zpracování. Zkombinovat umění a kouzelný svět. A přidat nové bytosti jako Strážní věž. Nádhera. Nemůžu dát plný počet hvězdiček, protože konec by měl být nejaká pecka a u téhle knihy konec byl o ničem. Ale druhou knížku si rozhodně přečtu.

14.08.2016 4 z 5

Láska přemůže i smrt Láska přemůže i smrt Meg Cabot

(SPOILER) Třetí díl mě trochu zklamal. Myslela jsem si když to bude závěrečný díl, bude to mít nečekaný konec, ale bylo to slabé. Nejvíc se mi líbil první díl. Jsem ráda že jsou spolu John a Pierce a že by mohli mít děti. Mám ráda řeckou mitologii a tahle série se celkem povedla.

09.07.2016 4 z 5

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

Vážně krásná knížka. Byla trošku slabší než první díl (aspoň pro mě), ale ani tak nezklamala. Těším se jak to všechno dopadne.

07.07.2016 5 z 5

Prokletí Prokletí Claudia Palumbo

Jedna z knih u kterých jsem uronila slzy. Příběh začal dobře a trochu mi připoměl Stmívání, ale překvapilo mě že to bylo ze tří pohledů. ( bylo to fajn, než jsem si zvykla). Konec jsem tak trochu očekávala, ale ne až tak krutý konec. Velmi smutný konec.

21.06.2016 4 z 5

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Krásný! Bombastický! Nemělo to chybu. Jen malou. Škoda že se tam víc neobjevil princ Mahdi. Na začátku se mi strašně líbil. Hlavně v Serafinině vzpomínce. Ale už se nemůžu dočkat na pokračování.

16.06.2016 4 z 5

Inferno Inferno Lisa Jane Smith

Na tenhle díl jsem slintala měsíc! Celkem mě Julian naštval jak byl až moc hodný. Když byl zlý...mělo to šmrnc. A ta konečná hra? Čekala jsem něco zlověstnýho ( jako hlavy na kůlech a podobně), ale tohle? Jěště lepší. Tunel lásky a zoufalství. Ale konec mě neuveřitelně zklamal.

11.06.2016 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Romantická, lehce erotická a VTIPNÁ!!! Za tohle bych dala autorce tých hvězdiček deset. Není co dodat. Zase jedna ze skvělých knížek.

20.05.2016 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Ze začátku jsem si tak přála aby byla s tím Kovbojem a Knihovníka aby zavrhla, ale za pár stránek jsem ZAVRHLA HANKA! PRASÁK! Ale Clark? Jiná kapitola. Boží chlap a že má jméno jako Superman a je knihovník? To není náhoda. :D Bylo to vážně dobré. Slupla jsem ji během dne, ale není tak dobrá jako první díl. Tak ubírám jednu hvězdičku.

20.05.2016 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Velmi vtipná a úžasná knížka. Oblíbila jsem si malého Mikee. Byl úžasný. Poprvé jsem četla takovou knížku a moc se mi líbí.

04.05.2016 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Reset. Na začátku bez emocí a kamarádů. A na konci skoro lidskou osobou a s láskou. Wren Stoosmasedmdesátka se za celou knihu změninla k nepoznání. Callum a Wren kdo by to řek že? :D

Zatím moje nejlepší kniha o rebélii. Ale líbilo by se mi kdyby autorka napsala povídku o Wren nebo dalších ( jěště před Resetem). Knize bych mohla dát tých hvězdiček víc než pět. Zaslouží si víc.

29.04.2016 5 z 5

Ravennina perla Ravennina perla Meredith Ann Pierce

Poslední díl mě trošičku zklamal. Byl hrozně uspěchaný a konec byl úplně jiný než jsem čekala. Za ten konec odečítám jednu hvězdičku. A to jsem se na tuhle sérii tolik těšila.

20.04.2016 4 z 5

Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky * antologie

Je to určené mladším čtenářům, ale i tak jsem u jedné z nich dostala husinu.Nejstrašidelnější byla povídka asi (teda aspoň pro mě) Strašidelní pavouci. FUJ!! Jěště teď se bojím že po mě něco leze. A to že byl pavouk jak z Harryho Pottra? Ten velký? Klepla mě pepka. A to co udělal Ernestovi? Tak jsem tu povídku chtěla přeskočit. Měla jsem. Ale jinak pěkné příběhy.

12.04.2016 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Bombastická knížka. Neodtrhla jsem od té knížky ruky a oči ani na vteřinku(i když učitelka prudí ať tu knížku odložím, šup a pod lavicou).Děj se krásně prolínal s předešlými díly. Také že každá kapitola je z jiného pohledu je příjemný číst. Doufám že Winter (a jsem zvědavá o kom to bude)brzo výjde a bude tak skvělá jako Cress.

07.04.2016 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Krásnější obálka než u prvního dílu a nebylo to tolik předvídatelné. Bylo super že má červenou mikinu jako Karkulka svůj plášť. A vlk? Není co dodat, zlobivý hoši jsou nejlepší. Už chci být na konci.

25.03.2016 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Úžasná knížka, ale hrozně předvídatelná. Věděla jsem že čtu "Pohádku o Popelce", ale taková verze byla vážně hustá. Hlavně ten konec byl hodně z Popelky. Ale je mi líto Pivoňky, ale co by to byla za knížku kdyby tam nebyl nějaký zvrat že? Měla jsem ji ráda. Už se těším nakonec.

25.03.2016 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Úžasná knížka a ještě k tomu od české autorky. Bylo tam vše co mám ráda. Sexy chlapi, nadpřirozeno, láska a bylo to vtipný. Strašně jsem si oblíbila Liama a taky Douga (a doufala jsem že tam bude něco s ním a bylo).Doufám že autorka začala uvažovat o pokračování.

30.01.2016 5 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Čekala jsem a čekala a dočkala jsem se!! Hned jak jsem ji dostala do ruky, už jsem měla přečtených 10 stánek. Není tak dobrá jako první díl, ale jen maličko!! Julian!!! Je nejlepší. Jestli s ním Jenny nebude, tak spáchám sebevraždu!! Jsou dokonalí spolu. (Já ráda zlý chlapy) Ať už je třetí díl!! Nemůžu se dočkat!!

20.01.2016 5 z 5