Damonka18 Damonka18 komentáře u knih

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Na začátku jsem myslela, že to bude nuda, ale asi v půlce se to rozjelo. Je to lepší než první díl. Líbilo se mi nejvíc jak byli v knihovně a jak ji pozval k sobě do kanceláře a vypadal jak profesor. Krásná přezdívka...Poupátko. Super hlášky: "To to slovo na p. Jen mě zaskočilo, to je celý."
"Píča?" nebo "Popadl ji za stehna, silou je roztáhl od sebe a zíral na její mokrou, zarudlou píču." "Tý jo!" No prostě úžasná knížka, míň sprostá než první, ale rozhodně DOPORUČUJI!!!

30.08.2014 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Je skvělá kniha, jen mě trošku vadilo jak byli až moc sprostí a skoro na každé kapitole spolu šukali. Jen jedna hláška se mi líbila jak řek: "Říkal jsem si: 'Vysoce opíchatelná stážistka na dvanácté hodině. Ústup, vojáku. Opakuji, ústup." Smála jsem se až jsem brečela. Jdu na další.

28.08.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Je to krásná knížka, ale je to skoro stejný jako první díl. První díl byl lepší, protože mám raději když se to vypraví z pohledu autora nebo ženské postavy. Nejkrásnější je konec. Ty jeijich děti. Ach...bože..přiznám se miluji takové konce. Popisuji jejich děti, to je nejlepší. Vždycky u takových koncích brečím. DOPORUČUJI!!!

27.08.2014 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Byla to krásná knížka,přečetla jsem ji asi za den...nemohla jsem se odtrhnout. Bylo to zábavné,romantické a i někdy smutné. Strašně se mi líbí Abbyna přezdívka...Holu. Skákala jsem asi 10 metru vysoko když jí dal na narozeniny štěňátko. Ale nesnášela jsem Parkera. Nevím jestli si přečtu další díl. Uvidím.

22.08.2014 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Třetí díl je můj nejoblíbenější jak film, tak kniha. Nejvíc mě bavilo ta bitva. Hlavně jak si Seth a Edward placli....Edward pěstí a Seth čumákem. Nebo se mi líbilo jak se Jack usmíval když byl vlk.

28.07.2014 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Už mě docela nudí knihy jenom o upírech,vlkodlacích...atd. Byla to docela změna. Viděla jsem tu knihu v knihovně a začala ji číst a kámoška mi ji musela hned půjčit,protože řekla že to budu chtít dočíst. Líbilo se mi, že když ji přenesl do toho jeho domu tak měla na sobě krasné šaty. A potom jak ji přenesl aby tam zůstala s ním aby ji ochránil. On si čet a ona hledala cestu zpátky. Těším se na druhý díl.

23.07.2014 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Druhý díl byl slabší než první,ani film se mi moc nelíbil. Nelíbí se mi, že tam vůbec není Edward (což se mi nejvíc nelíbí na tom dílu),ale ten hlas v hlavě Belly je asi nejlepší. Ale Jacob se dal taky snést, byl lepší až byl z něho vlkodlak. Už se těším na třetí díl, ten se mi nejvíc líbí z celé série.

23.07.2014 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Kniha je o 10000x lepší než film. Ve filmu mě přišlo že je Edward nudný,ale v knížce mi připadal vtipný,víc se smál a dělal si z Belly pořad srandu. Nejlepší hláška jak vyzvídal další teorie co by mohl být zač a on řekne: ".....zase si vykradla komiksy?" u toho jsem se smíchy rozbrečela. I Bella mi přišla víc živější než ve filmu. Teď jdu na další díl. Doufám že bude stejně dobrý jako první.

20.07.2014 5 z 5